Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Przeczytam w internetach jak sie calowac ale dopiero jak zapomne jak wygladaly moje ostatnie pocalunki.. boje sie otwarcie przed soba przyznac ze moje pocalunki to wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zbyt martwisz sie wszystkim, pocalunek to jak taniec, nie z kazdym wychodzi. A moze to facet powinien poprowadzic. Jak dobrze caluje to i dziewczynie wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ladowal swinia gruby jezor'' hahahah :D rozbawilo mnie to :) no fakt ostatnim czasem malo tez sie calowalam, moze ostatni raz w czerwcu jedynie i wstedy chlop przegiol ja troche wypilam no i zaczal sie dobierac do mnie ja go odpychalam, ale pozniej tak wyszlo ze wepchal mi tego jezora do gardla i musze go do tej pory unikac jesli wogole go jeszcze zobacze, nienawidze takich facetow. to jest krepujace po prost, wstydze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie milosc nie zabija nie zgadzam sie z takim durnym twierdzeniem. Milosc= szczescie tak? Szczescie jest jak Bog kto uwierzy no to bedzie z nim. Religia naucza, mowi o milosci do blizniego. Cos w tym jest. Starsi ludzie kilka lat w tyl nie potrafili sie klocic a co dopiero rozstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sie o co innego rozchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:07- to chyba nikt z naszych, to nie ja napisalam, to ktos obcy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tu o bogu i religii nie piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie potrafili sie klocic hah. Zawsze sie klocili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj starzy to sie potrafia dopiero klocic i wyzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cofnijmy sie do czasow wojny. Tam nie bylo czasu na klotnie, ratowac sie probowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz stąd od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jakus znudzony trol do nas przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu bredzi, religia wojna klotnie, tradycyjne brednie, toksycznych tu nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa i roznych fanatykow tu nie chcemy. Boga religie wojny klotnie zostaw dla siebie baj baj...... Tu sa normalni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalby!! odezwalby sie!!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecicie jakis film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sniadanie u tiffany'ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz go obejrzalam gdy kiedys polecalas:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:07- czekasz az sie odezwie tak? Nie pisze, nie odzywa sie tak? Moze ty pierwsza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten chlopak od filmow śnił mi sie dzis... w polowie snow nie wygladal jak on (mial wyglad osoby,ktorej nie znam).. ale i tak wiedzialam że to on. Nie pamiętam wszystkiego, ale wiem że w śnie czułam się bezpiecznie... potem sen był straszny, dziwne zjawiska robiły się na zewnątrz.. zbierało się na jakąś katastrofę , potop, koniec świata..ale i tak jak on tam był w tym śnie to czułam się bezpiecznie i wiedziałam że nic złego nigdy nie nastąpi. We wcześniejszym śnie też był, były tam jeszcze 2 dziewczyny(też nie znajome twarze) z którymi rozmawiał..ale też czulam że patrzy na mnie, jakąś więź czułam. Mogłam zawsze się na nim podeprzeć, oprzec na ramieniu i nie wziął tego za nie wiadomo co.......(że nic sobie nie wyobrażam specjalnego) Dalej było że ktoś mi powiedział że On zakochał się w kimś, ale jest nieśmiały i boi się spróbować.. Ja poszłam na koncert na którym był, a on tam siedział z jakąś inną dziewczyną (tez obca twarz).. usiadłam niedaleko i udawałam że się nie przejmuje i nic mi nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sen. Ja tez mam takie dziwne sny ze sni mi sie ktos ale wyglada inaczej. Niby to on ale jest inna osoba. A masz jeszcze te paralize senne czy to inna osoba pisala o tym? Mowila ze pojdxie z tym do lekarza bo sie boi. Moze ta osoba ktora ci sie przysnila jest godna zaufania skoro czulas sie bezpiecznie przy nim. A to ze widzialas go z inna to obawy ktore towarzysza ci na jawie w obawie przed utrata mezczyzny. Dlatego boisz sie wiazac bo boisz sie ze stracisz go przez swoje zachowanie o ktorym miwilas ze niezbyt fajnie zachowujesz sie przy facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam te paralize, jeszcze nie bylam u lekarza. Moze w tym tygodniu znajde czas na to. Wlasnie te obawy mam caly czas , w stosunku do kazdego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, boisz sie zwiazku. Nie boj sie- to jest piekne, bedziesz miala mile chwile, spotkania wspolne wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzycie w mity? Tam tez powstalo cos z niczego .Cos rozkwitlo cos sie zadzialalo jak w milosci. Pogadajmy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sledze watek i bez obrazy ale trolingow to w lesie ozna albo takich co z buszu uciekli i sie tu wkradaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis piątek, piąteczek, piątunio :) Będzie nas tu więcej? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×