Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja mam od początku cały czas jakieś bóle i lekarz mówił ,że w ciąży to jest normalne .Witam wszystkie koleżanki jak dzisiejsze samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny za słowa pocieszenia, ale wiem co powiedział mi gin z kliniki i gin z mojej okolicy do którego dzwoniłam. Z tego co wyczytałam w necie to nasz zarodek jest jakby o tydzień mniejszy niż powinien. Już chyba pogodziłam się z tym, że to koniec. Wkurza mnie teraz, że muszę to niepotrzebnie przeciągać do wtorku i faszerować się dalej lekami, a naprawdę fizycznie czuję się dalej okropnie. Chcę w końcu oczyścić organizm z tych wszystkich leków i poczuć się normalnie. Wczoraj powiedziałam mężowi, że jak byśmy nie mieli blastocyst, to ja już nie chcę się dalej starać. Mam po prostu zwyczajnie dość straconych nerwów, zdrowia i pieniędzy... Człowiek od tylu lat całe życie podporządkowuje jednemu celowi, nie pozwala sobie na żadne rozrywki, bo na nie niestety nie ma już kasy, a i tak wszystko na nic. ~~~~ Modliszko usg mam we wtorek 11ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wierzę ,że jest Ci ciężko ,ale nie poddawaj się kochana .Mam nadzieję ,że będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona roza - ja tez tak mialam. Teraz mam 7 tydzien i 3 dni i dopiero teraz przestalo bolec. Te bole moga trwac do ok 7 tyg. Oszczedzaj sie. Podkladaj sobie poduszki pod nogi abys tak odpoczywala a bol zlagodnieje. Pati - nawet nie waz sie tak myslec!! Zobaczysz ze we wtorek zobaczysz bijace serduszko!! Ile bierzesz tych lekow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati - mojej znajomej lekarz z kliniki tez nagadal podobnie, a poszla kilka dni pozniej na usg i bylo wszystko dobrze! U Ciebie tez tak bedzie, musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie az tak bardzo nie bolalo zeby brac tabletki. Dziewczyny czy bola was jeszcze piersi? Bo mnie od wczoraj tak prawie wcale i zaczynam sie martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitko ja jestem w 15 tygodniu i piersi bolały mnie tylko na początku teraz bardzo rzadko mnie bolą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwonaroza troszkę mała beta jak na 19 dpt :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwonaroza jakie miałas przyrosty w poszczególnych dniach po transferze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Jakas dzis oslabiona jestem bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja od kiedy pamiętam mnie bolały bardzo piersi prawie przez połowę cyklu i byłam pewna ,że w ciąży też tak będzie ,a tu niespodzianka .Tak samo jak ty zastanawiałam się czy wszystko jest ok.Ale lekarz mówi ,że tak i że jeszcze zaczną mnie boleć .Z tego co pamiętam to chyba do 6 lub 7 tygodniu przestały .Mi się chyba unormowały hormony tak sobie żartuję ,za to kręgosłup mi to wynagradza bo boli mnie i to dość intensywnie co jakiś czas . Małpko pogoda też chyba tak działa ,kiedy idziesz dom lekarza . Czerwonaroza jakie miałaś podane zarodki w którym dniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Ja czekam na pon wizyte. Mnie piersi poki co bola caly czas a swedzace sutki to w ogóle jakiś kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to jest roznie z tymi piersiami, ja jestem w 12 tyg i w jeden dzien bola, a na drugi przestaja,,nie ma reguly, takze spokojnie moje drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia81 14 lutego miałam punkcję,a 16 lutego miałam podanego świeży zarodek,to moje pierwsze podejście do in vitro i jak na razie jest oki, a zamrożonych nie mam żadnych więc bardzo uważam na siebie i staram się nie forsować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczynki i ja dolaczam do was;) dzis moj 21dpt i dzisiejsza bet wynosi 6626:) w niedziele wieczorem mam wizyte u lekarza i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Dodam jeszcze ze mialam trnsfer 2 dniowego zarodka dokladnie we walentynki:) i bylo to moje pierwsze podejscie do iv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik witamy Cześć wszystkim!!!!!! mnie piersi najbardziej bolą jak się położę i nie mogę znaleźć sobie dogodnej pozycji, a jak sobie przygniotę to jest katastrofa. Mam za to problem z pryszczami, tak mnie wysypało na dekolcie , na piersiach, a na czole i skroniach mam taką drobniutką kasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska - może będzie dziewczynka - podobno córki odbierają mamom urodę ;) xx My juz po badaniu, Fasolek rośnie zdrowo i wszystko jest ok :) TP mam na połowę października, założyli mi kartę ciąży i zlecili badania. Następna wizyta za miesiąc i wtedy to usg, na którym bada się maluszka. Ale mój doktorek powiedział, że jak się będę martwiła to mam przyjść na usg wcześniej, bo on woli mnie częściej badać dla mojego spokoju, niż żebym ja chodziła po ścianach :) obiecałam mu, ze wytrwam, no ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik witaj w naszym gronie .Niedobrzyzna super że maluszek rośnie cieszę się bardzo.Pati co u ciebie daj znak .Dziewczynki w dniu naszego święta życzę wam wszystkiego najlepszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna tak podświadomie wydaje mnie się ,że to będzie dziewczynka ,najważniejsze żeby było zdrowe. Tak to funkcjonuję normalnie ale jak przychodzi dzień wizyty to mnie nerwy noszą . Cieszę się ,że wszystko OK, teraz pora na dobre wieści od Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska - ja też mam przeczucia, ale na chłopca. Zobaczymy jak to się nam sprawdzi :) mi jest płeć obojętna, ale mój mąż ma już córkę, wiec dla niego chciałabym chłopca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
A ja siedze sobie ogladam i zajadam sie popcornem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego dziewczynki ,no faktycznie pustka- Pati jak się czujesz ? Jak tam wam miną kolejny dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×