Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

ja też idę się trochę położyć poszyłam trochę na maszynie i plecy zaczynają mnie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati duphaston brałam 3x1 do 12 tygodnia fraxeparine brałam do 10 tygodnia teraz biorę akard .Luteinę brałam 3x1 100 luteiny dopochwowo i biorą ją nadal;Obecnie biorę 2x1 100 luteiny dopochwowo i myślę ,że szybko się z nią nie rozstanę .Sprawdź sobie progesteron może masz bardzo wysoki ja miałam niski więc brałam długo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem wyczerpana z sił całkowicie. mnie męczy nawet spacer 400metrowy. masakra dosłownie jakaś;/;/;/;/ dziś mnie mdli. Pati ja mam wizytę w poniedziałek teraz. Mam nadzieję, ze wtedy już będzie bić serduszko mojego szczęścia. ja w tym pecherzyku mam taką bialą kropeczkę jakby. Nie umiem wam tego opisać, a zdjecia tu wkleic nie można, ale dla mnie tam coś jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z doktorkiem. Powiedział, że mam odstawić całkowicie duphaston. Malpko a jakie leki Ty bierzesz? Ja mam pojutrze wizytę. Wierzę, że zobaczę odpowiednio bijące serduszko naszej kruszynki. Tak bardzo pragnę żeby wszystko było tak jak ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Pati ja biore luteine 3x4 caly czas i to wszystko. Kochana a jak bylas ba pierwszym usg to od razu zarodeczwk byl w środku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpko jak byłam na pierwszym usg w 20dpt to był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, a 3dni później pęcherzyk urósł gdzieś o 5,6 mm i było widać zarodek 3mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
A ten pęcherzyk zoltkowy to jak wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Pati a jak ten pęcherzyk zoltkowy wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Pati a wyślesz,mi,swojego maila to wysle ci moja fotke pokazać. Lekarza nie zapytalam co to a on o pecherzyku zoltkowym nie mowil nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpko wybacz, ale to zupełnie nie moje kompetencje. Mi lekarz na monitorze dokładnie wskazał gdzie jest pęcherzyk żółtkowy, stąd opisałam Ci jak on wyglądał u mnie. I to cała moja wiedza w tym temacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czyżby jeszcze wszystkie spały w ten paskudny, mglisty dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od wczoraj męczą mdłości. Jak siedzę to nie, ale jak trochę pochodzę, to czuję żołądek jak unosi się do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpka to ty jesCze z rodzicami i rodzeństwem mieszkasz ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Moja mama zmarla w wieku 43lat i mam9 letniego brata, którym sue zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś kochana :-) :-) :-) !!!! !!!! !!!! Mam nadzieje,ze wszystko sie ułoży po Twojej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Niedobrzyzna żyjesz kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Brata kocham najbardziej na świecie a teraz kolejny cud pod moim sercem i mam nadzieje ze moja najcudowniejsza mama czuwa i pozwoli mi cieszyc soe ciaza. Czekam tylko na serduszko mojego dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpka !!!!! Bardzo mocno trzymam kciuki Kochana !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpka !!!!! Bardzo mocno trzymam kciuki Kochana !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie mamusie ,Małpko czekam z niecierpliwością na wiadomość o serduszku .Życzę ci tego z całego serducha .Dzielna z ciebie kobieta ,wiele przeszłaś ,wierzę,że teraz będzie już z górki i będziesz za 8 miesięcy tulić swoje maleństwo .Dziewczynki co tu taka cisza jak dzisiejsze samopoczucie ? Pati ,niedobrzyzna,asinska,Bullitka ,hop ,hop gdzie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
No od kilku dni i tu i tam straszna cisza. Nie wiem co sie stalo. Ja dzis bez stanika chodze bo doslownie,piersi pękają z bolu a sutki bordowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka, nie chce byc wscibska, jesli nie chcesz nie odpowiadajale twoj tata zyje? ty sama sie bratem zajmujesz?Rzeczywiscie jestes cudowna siostra, oby zawsze to brat doceniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Nie mogę sie doczekac poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Mój tata niestety ze względu na problemy finansowe firmy myslal wyjechać do pracy i przyjezdza raz na dwa miesiące. A nawet jak tu pracowal to robil po 12-14 godz. A ja mamie obiecalam ze wychowam go najlepiej jak to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Ale słabo się czuje, praktycznie przesypiam całe dnie, kompletnie nie mam na nic siły...no i denerwuje się sobotnia wizyta...a to juz pojutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas123
Witajcie dziewczyny. U mnie ok, poza oczywiście ciągłymi mdłościami. W sumie nie wymiotuje, ale to mulenie powoduje, że w ogóle nie mam apetytu... Ciągle przyjmuje te same leki włącznie z fragminem. 14 marca mam wizytę już ostatnią w klinicę tak powiedział lekarz. Mam terimin na 26 października. A Wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×