Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Małpka trzymamy za Ciebie i Maluszka kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - wyjechaliśmy na weekend a dziś się czuje tak fatalnie, że dopiero teraz zaglądam co się dzieje. Cała noc mnie mdliło, zasnelam nad ranem... xx Małpko daj znać koniecznie po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Boje sie. Mowie sobie będzie dobrze ale w środku latam cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja też byłam u lekarza z maleństwem wszystko ok.Macica się rozciąga i uciska mi na nerwy .Ja mam z 3 razy w tygodniu takie bóle jak rwa kulszowa ,ale taki mój urok ,Małpka czekam na relację .Niedobrzyzna współczuję mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Ale będzie dobrze :) musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja tez mam bole kilka razy dzuennie ale nie az takie mocne zeby brac tabletki. Da sie wytrzymac. Za to piersi bola zwlaszcza wieczorem. O dziwo juz mnie nie mdli. Czuje sie calkiem ok. Pati - ty jak sie czujesz? Nadal cie mdli?? Malpka - czekam na relacje. Dzis to juz serduszkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka81 czy część twojego nazwy to twój rocznik jak tak to witaj rówieśniczko na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia - prawie rocznik. Jestem 82. Z tego co wyliczylam sama od ostatniego okresu to mam termin na 29 pazdziernik. Ale dokladnie sie dowiem na usg. A ty na kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 30 sierpnia ,to nie duża różnica jeden rok ,Więc czekamy teraz na twoją wizytę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia - ja mam dopiero 14 marca. To bedzie serduszkowe usg. Juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Hej dziewczyny. Bylam na usg. Jest pęcherzyk 9.7mm. Zarodka jeszcze nie widac choć ja tam widzę w środku spora plamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia miałaś już może usg2D , nie wiesz czy to jest też dopochwowe ,czy przez brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska ja miałam i przez brzuch i dopochwowo .Jak słabo było widać to lekarz robił dopochwowo .Przeważnie jest przez brzuch ,ale ja genetyczne miałam i tak i tak bo się maluch nie chciał obrócić i pokazać .Mój lekarz ma też 3 d i teraz będę miała też to usg na następnej wizycie -nie mogę się doczekać .Wczoraj lekarz sprawdzał mi szyjkę dopochwowo po tych moich bólach chciał sprawdzić czy jest zamknięta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam w 12 tygodniu i 4 dniu ,na tym usg lekarz sprawdza przepływy kość nosową ,przezierność karkową i coś jeszcze 4 rzeczy . Asinska na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dowiem się coś właśnie na wizycie, ale według moich obliczeń to coś około 26.września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj z zamierzeniem nie wzięłam tabletki duphastonu i czuję się dzisiaj znacznie lepiej; tzn. zmusiłam się żeby wstać z łóżka i spróbuję trochę ogarnąć dom. Próbuję się dodzwonić do doktora, żeby zapytać czy mogę zrezygnować całkowicie z duphastonu, bo naprawdę czuję się po nim fatalnie; ból głowy i przynajmniej dwukrotnie nasilone mdłości. ~~~~ Malpko kiedy masz następną wizytę? ~~~~ Moncia, Asińska ile Wy brałyście progesteronu i do którego tygodnia trzeba go brać? I fragmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ja biorę cały czas luteinę doustną 50 mg. progesteronu3x1 i luteinę dopochwową 100 mg. progesteronu 3x1 także do 14 marca na pewno będę brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 marzec to będzie Twój 16tc? Tak długo trzeba go brać? A Ty nie bierzesz fragminu (albo clexane)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asińska napisałaś, że 14 lutego będziesz miała usg 2d. Nie chodziło Ci o 14 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 marzec to będzie mój 12tc wyżej zamiast marzec wpisałam luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biorę żadnego z tych leków co pisałaś , biorę jeszcze euthyrox 100 to na tarczyce i enkorton ale będę go brała do 15 marca i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że nie tylko ja jestem taka zakręcona ;-) Niedobrzyzna, Bullitka, Ewas co u Was dziewczyny? Ja chciałam ogarnąć dom, a jednak idę się położyć na chwilę. Jestem bez sił... Dobija mnie to, bo normalnie zawsze byłam bardzo energiczną osobą i nie umiem się odnaleźć teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×