Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość małpkaN
Evas a jeśli masz termin na 26 października, to którego miałaś transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evas kochanie, ty byłaś chyba 10 dni przede mną, nie??? Kochana a kiedy miałaś pierwsze USG?? Kiedy zobaczyłaś serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim mnie też coś ostatnio muli ,nie wymiotuję , ale dobrze też się nie czuję , byłam dziś z teściową , albo raczej teściowa ze mną na zakupach bo w lodówce zostało już tylko światełko, żadnego owocu, a jeść coś trzeba ewas to wizytę masz w tym dniu co i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki jak tam dzionek Pati jak się czujesz .U mnie samopoczucie też średnie boli mnie brzuch z plecami na zmianę .Pogoda przygnębiająca .Ja mam tak samo jak wy zapał słomiany do wszystkiego przeez te bóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki mam wizytę 19 więc 5 dni po was .Małpko serduszko widać 28 dni po zapłodnieniu .Ja byłam na 29 lub 30 dzień od transferu i było już widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Prosze Was o pomoc. Za tydzien podchodze do vitro. Mam dylemat bo od kilku lat golę całkowicie owłosienie lonowe. Teraz sie zastanawiam czy do transferu nie powinnam ich jednak nieco zapuscic. Moze wydaje sie Wam moje oytanie glupie, ale jestescie madrzejsze o doswiadczenie, ktore dopiero przede mna. Prosze o Wasze opinie- golic dalej co jest zgodne z moimi i meza upodobaniami, czy zauscic chocby po to by chronic miejsca intymne przed bakteriami? Prosze o pomoc- dziekuje z gory. Prżepraszmam za brak znakow polskich, ale pisze z komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
To jak bylam w 23dpt a zarodek mial piec dni to juz powinno byc widac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie małpko ja byłam w 29 dniu i też miałam 5 dniowy zarodek.Wcześniej nie było jeszcze widać ,a byłam na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam też w 23 dniu to był widać tylko tyle co ciebie ,będzie dobrze jeszcze parę dni i zobaczysz serduszko .Ja jak pytałam się lekarza to mówił ,że czasem i później można dopiero zobaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu myślę,że to nie ma znaczenia ,do każdego jednego zabiegów ginekologicznego (jakiejś operacji )golisz i nie ma później infekcji i myślę,,że to też nie będzie miało znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moncia81-dziekuje za odpowiedz. Myslalam, ze nikt nie potraktowal mnie powaznie a moj wpis zostal uznany za prowokacje- dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu powodzenia i trzymam kciuki mam nadzieję ,że nie długo do nas dołączysz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na usg. Od piątku zarodek urósł o niecałe 2mm; ma 4,7mm. i nie widać serduszka. We wtorek wizyta kontrolna, ale lekarz nie robi nam dużych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - postaraj się nie denerwowac i wytrwać do tej wizyty. Wasz Maluszek lubi Was stresować i mam nadzieje, ze to tylko jeden z jego kolejnych testów Waszej cierpliwości... xx Gościu - wydaje mi się, że najważniejsze aby skóra nie była podrażniona, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Pati moze za wczesnie na serduszko jeszcze. Ja sie teraz na wielu forach naczytalam ze u dużej liczby kobiet zarodek po 30dpt dopiero osiga większe wymiary i widac serduszko. Na pewno będzie dobrze. Na pewno... Dziewczyny a was jak zaczelo mdlić, go od razu na maxa. Bo u mnie na razie takie pojedyncze co jakiś czas unoszenia czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki serduszko powinno być już aktywne 30 dni po transferze.chcialabym sie mylić,ale niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Pati masz dzis 29dpt? Gosc nie zawsze moja kolezanka byla 30dpt nie bilo a 33tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpka naprawdę życzę Wam wszystkim upragnionego dzieciatka :-) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ja serduszko słyszałam na wizycie w 36dpt, także jeszcze wszystko przed tobą nie stresuj się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpko tak, dziś jest 29dpt. Asińska a kiedy byłaś wcześniej na wizycie nim zobaczyłaś serduszko? Niedobrzyzna jak Ty zobaczyłaś seduszko w 32dpt to jak duży był zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Gratuluję Wam z całego serca i zyczę zdrowych i cudnych maluszków. U mnie temat trudny, to będzie in vitro z komórką dawczyni. Innego wyjścia nie mam, to moja jedyna szansa. Trzymajcie za mnie kciuki. Wszystkim przyłym Mamom zyczę szczęśliwego macierzyństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati może jeszcze za wcześnie .Trzymam kciuki za was .Tak jak Malpka napisała czasami maluch potrzebuje więcej czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pati poprzednią wizytę przed serduszkiem miałam 31.01czyli 2 tygodnie wcześniej i był pęcherzyk ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pati - 3mam kciuki za Ciebie, by było serduszko.. Jak czytam Twoja stopke to naprawde Cie podziwiam i zycze jak najlepiej!!!trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie jak narazie dobrze. Brzuch juz boli duzo duzo mniej. Ale dalej odpoczywam w domu. Pierwsze usg mam dopiero za tydzien w piatek. Strasznie sie denerduje Pati - nawet tak nie mysl ze cos nie tak. To jest jeszcze za szybko na serduszko. Zobaczysz ze jak pojdziesz we wtorek to zobaczysz pieknie bijace serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - u mnie zarodek miał 11 mm. Ale u każdej z nas jest inaczej - nie denerwuj się. Poczekaj spokojnie do kolejnego badania i nie czytaj za dużo, bo od tego tez można oszaleć. xx U mnie wczoraj zaczął się 9 tc i jak w zegarku zaczęły się wymioty. Wczoraj myślałam, że to jednorazowa przygoda ale dziś o tej samej porze była powtórka...no zobaczymy jak będzie dalej. A jutro kolejna wizyta - mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze z naszym Fasolkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co i kiedy można zobaczyć w USG- Zarodek jest staje się wystarczająco duży by być widoczny w badaniu USG dopiero około 6 tyg. Ciąży. Ma wtedy około 5 mm długości. Około 6-7 tygodnia można stwierdzić obecność akcji serca . Jest najwcześniejszy etap na którym w tym badaniu można potwierdzić, że ciąża rozwija się prawidłowo. Większość ekspertów nie zaleca jednak stosowania badania USG w celu potwierdzenia rozpoznania ciąży. Pomimo, że USG nie jest szkodliwe dla zarodka nie należy go nadużywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam pytanie jestem 19 dpt wczorajsza beta wyniosła 337 ( i cały czas wzrasta ),a mnie bardzo boli prawy dół brzucha,nie krwawię oszczędzam się,nie szaleję. Czy wy też macie takie bóle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×