Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Ja robiłam w26 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz Ci da skierowanie, bo pozmieniały się zalecenia i lekarze różnie zlecają. Ja robiłam w 24 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska mnie lekarz mowil ze glukoze mam zrobic miedzi. 24tc a 28tc. wizyte bedze miala w 28tc wiez zrobie tydzien przed wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Patuśka1987 super, że z maluszkiem wszystko dobrze. A ja dziś zmobilizowałam się i wyprasowałam całą stertę ubrań. Uff mam z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1
Hej dziewczyny mam pytanko jestem po invitro 9 tydz ciązy i miałam usg nie jest zbyt dobre bo wielkośc zarodka jest 6mm a bicie serduzka jest 56 na min i lekarz wpisał bradykardia kazał lekarz mi jeszcze poczekać tydzien jeśli ktoraś z was jest też w 9 tyg ciązy po usg napiszcie prosze jaką macie wielkość zarodka i jakie jest bicie serduszka z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bicie serduszka powinno wynosić ok 140-160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1
To znaczy że nie mam co liczyć na to że będzie dobrze ja zresztą wolę jak lekarz mi mówi nawet te złe wiadomości niż daje jakąs złudną nadzieję w piątek się wszystko wyjaśni będę miała kolejne usg chociaż lekarz mówił że dobrze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. Odebrałam wyniki. nie wyszły najlepiej;'(( i mam doła. zawyżona glukoza;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Natala1 teraz to mnie nastraszyłaś, ja jutro będę mieć USG wchodzę w 9 tydz. jutro ci napisze jak u mnie to wygląda. Małpka nie smuć się będzie dobrze! Ja tez odebrałam wyniki i mam trochę podwyższone leukocyty? Wiecie może o czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Właśnie doczytałam że zwiększone leukocyty w ciąży to normalne i norma jest do 15 tys, a ja mam 13 tyś. :) Zaczynam się bać jutrzejszego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko to nie koniec świata będziesz musiała bardziej pilnować diety, nie stresuj się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Natala nie wyglada to dobrze zarodek jest stanowczo za maly moj mial tyle w 5tc a w 9tc moj maluszek mial prawie 3cm natomiast w 12tc juz ponad 6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1
bartek77 nie martw sie jutrzejszym usg u mnie od początku było coś nie tak nawet lekarz mi kazał odstawić leki czekałam tydz na poronienie ale nie wystąpiło we wtorek miałam iść na zabieg ale przed szpitalem miałam zrobić jeszcze usg i wtedy było widoczne to słabe bicie serduszka i malenki zarodek dlatego lekarz powiedział żeby jeszcze tydzien poczekać teraz idę w piątek do lekarza i podejmie decyzje ale skoro ta ciąża zle się rozwija to jestem przygotowana co mi powie tym bardziej że na usg napisał mi bradykardia wyczytałam że to jest wada serca i wady genetyczne więc napewno lekarz mi nie pozwoli chodzić z zle rozwijającym sie płodem do piątku muszę czekac poprzednia ciąża obumarła teraz znowu jest zle rok robie przerwy moja psychika już wysiadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Cześć Dziewczyny, oczywiście cały czas Was poczytuje i za wszystkie mocno ściskam kciuki :) Dzisiaj popołudniu mam wizytę i co raz większego stresa, ca z maleństwem...wyniki niby mam w porządku, ale nigdy nic nie wiadomo. U mnie dopiero 14 tc i 4 d. Pozdrawiam słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila nawet jak jest wszystko super to większości z nas ten stres z wizyty na wizytę nie opuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
natala1 przykro mi bardzo, już raz przeszłaś ten koszmar, nie ma sprawiedliwości na tym świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Natala zycze Ci duzo sily kiedys zaswieci slonce :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpka, poczekaj co powie lekarz, nie czytaj sama wyników, bo w ciąży inaczej się je interpretuje. I daj nam koniecznie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Dzięki za otuchę Asinska, jadę do dr. W. :), po wizycie dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nie zaglądałam tu dawno do Was bo jakiś problem z netem miałam. Myślałam że oszaleje dwa tygodnie bez :-( Jutro mam usg genetyczne i tak się stresuję że masakra. Oczywiście wszystkie zaległości przeczytałam co tam u Was i teraz już będę tu częstym gościem. Pozdrawiam Was bardzo gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Na czczo mam ponizej normy, po godzinie 136, a po dwóch 116, gdzie normy są do 106.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet według wszystkich norm to 180 po 1 g po obciążeniu 75 i po 2 g. 140 .więc wynik masz dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko z tego co czytałam to powyżej 140 dopiero się powtarza badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Ale ja mam normy na tym moim wyniku...i tam są do 106 i napisane wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Jesteśmy już po wizycie :) z maluchem wszystko w porządku waży 103 g :) MalpkaN , najlepiej skonsultuj te wyniki z lekarzem, po co masz się dodatkowo stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilta to dobrze ,że ok ja przeniosłam się z powrotem do M bo Sz bez przerwy ostatnio nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już da się zaktualizować stopkę , jak się wejdzie na imię obok wyloguj i lupy w prawym górnym rogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Asinska, ja od początku jestem u dr W. i na szczęście on raczej jest jak się umawia na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×