Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość asinska
witajcie ,ale się rozpisałyście, ja właśnie wróciłam z badań i drobnych zakupów, ale czeka mnie jeszcze jeden wyjazd do miasta, nasz mała tez kopie jak piłkarz pewnie te Mistrzostwa Świata tak na nią działają ,a le jak nie kopie to się martwię i taki młyn na okragło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Siacha to już bliżej jak dalej. teraz tylko czekać na dobre wieści od ciebie;). Życzę ci szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu;* U mnie leci już 24tc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie dziewczynki siach 3 kg super ,37 tydzień u ciebie już z górki .Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie i łatwy poród .Ja tak jak ty biorę dalej luteinę też przez szyjkę i odstawię tak jak ty w tym samym okresie jeżeli dotrwamy .Ja dzisiaj idę na wizytę na 15 więc już idę się zbierać .Trzymajcie kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Cześć :) To dziś widzę dzień badan, fajnie że wszystko u was ok. :) Dziś u mnie 12 t i 3 dzień i jesteśmy właśnie po USG genetycznym. Obydwa maluchy mają wszystkie "markery" ok, niestety nadal jeden jest o tydzień młodszy od drugiego (nie nadrobił narazie straty) więc mam z 2 tyg iść na kontrolę czy obydwa równo rosną. Co mnie trochę stresuje ale trudno, no i lekarz nie umie mi wytłumaczyć czemu przy podaniu jednego zarodka i ciąży monozygotycznej taka różnica w rozwoju :(. pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Kaska widocznie drugiego maluszka taki urok, że mniejszy :) Trzeba pozytywnie myśleć i tyle :) U mnie dziś słabszy dzień, od południa jakoś bez życia :) troszkę pokuwało mnie w brzuchu, mam nadzieje że to fasolka rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A ja dziś miałam mega leniwy dzień. tyle miałam zaplanowane a nie zrobiłam nić. Jutro nadrobię. Najważniejsze że mam już płytki do łazienki kupione. Teraz aby czekać ma płytkarza;) ale jutro albo po jutrze ma przyjść. Prace posuwają się do przodu;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Rozpisałyście się strasznie dziewczyny :) Zazdrostkę Wam kopniaków. Ja jeszcze nic nie czuję. Najważniejsze, że maluszek rośnie. Siacha życzę Ci szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu :) Kaśka zobaczysz jeszcze dogoni tego pierwszego, będzie dobrze, nie ma co się martwić na zapas. Ja dziś poszłam do pracy po L4, wróciłam do domu padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Mam nadzieję że córeczka szybko opuści mój brzuszek i nie namęcze się bardzo przy porodzie. Muszę umówić się z anestezjologiem w sprawie znieczulenia zewnątrzoponowego chociaż czytałam że może to spowolnić akcję porodową więc już sama nie wiem co lepsze. Mój dr uważa że jak dają to brać :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
odebrałam wyniki wszystko dobrze , byłam u kosmetyczki zrobiłam sobie brwi i rzęsy bo już trochę zarosłam i umówiłam się na przyszły piątek na pedikiur tylko nie wiem czy sobie zrobić zwykły czy hybryde doradźcie bo wy chodzicie a ja pierwszy raz bo już mi brzuch przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Asinska, ja byłam wczoraj na takim zestawie: paznokcie, brwi a dziś fryzjer. W końcu wyglądam jak człowiek :) Zdjelam hybrydę i mam teraz jakiś lakier winylowy. Zaletą hybrydy jest to, że nic się z nią nie dzieje, ładnie się utrzymuje nawet kilka tygodni. Wadą - nie da jej się samemu zdjąć (można acetonem ale mi to nigdy nie wyszło). Podobno ten lakier winylowy ma podobną trwałość a zdejmuje się zmywaczem jak normalny. Ja zdecydowałam się na zmianę, bo w te upały było mi ciężko wyturlać się z domu. Hybryda juz jest dla mnie zbyt zobowiązująca. A tak jak będę się dobrze czuła to będę chodziła do kosmetyczki, jak nie to zmyję w domu i pójdę kiedy mi będzie wygodnie. Ale jak nie jest Ci jeszcze ciężko to polecam hybrydę na stopy. Będziesz miała spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Niedobrzyzna dzięki za obszerną informację, ja u fryzjera byłam wczoraj ponieważ ja noszę bardzo króciutka fryzurkę także 3-4tyg to max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Mamuśki robią się na bóstwa :) super! a ja dziś kisiłam ogóraski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
hej kochane dlugo malo was odwiedzam caly czas cos sie dzieje u mnie jak nie remont a dzis bede miala gosci z zagranicy na miesiac ale strasznie sie ciesze nie bede myslec o głupotach,mam za tydzien usg nie moge doczekac sie zanim zobacze moje maluszki dzis jest u mnie 19 tydz. juz tydzien czuje ruchy bylam dzisiaj u dermatologa bo dostalam opryszczki pod ustami a wczoraj sie dowiedzialam ze moja bratowa ma polpascia a ostatnio byla u nas i balam sie ze moze sie zarazilam ale doktorka powiedziala ze jezeli ktos w dziecinstwie przechodzil ospe to ze pozniej nie zachoruje na polpasca troche odetchnelam:-) xxxxxxxx siacha ale ci zazdroszcze jestes juz tak blisko życze ci bezbolesnego i szybkiego porodu trzymajcie sie cieplutko:-) xxxxxxx kaska83 witaj ja ja ty tez bede miala blizniaki tylko dwujajowe nie przejmuj sie rozmiarem bo zazwyczaj jeden jest mniejszy od drugiego :-) xxxxxxxxxxx stefania co u ciebie :-) xxxxxxx asinka to super ja nie farbuje wlosow bo chciala bym dojsc do mojego koloru tylko nie wiem czy mi sie uda ale powiem szczerze ze zwykle strzyzenie poprawia humor ja niebawem tez musze sie wybrac do fryzjera:-) xxxxxxxx bratek mi niestety nie wychodza kiszone ogorki nie wiem czemu probowalam na rozne sposoby byc moze mam zle warunki do przechowywania przetworow:-( xxxxxxxx Pozdrawiam Was Kochane bardzo cieplutko:-) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Billu ja chorowalam i na ospę i na polpasca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska wczoraj byłam na farbie, a dziś byłam u kosmetyczki na hennie i manicure, bo jutro idziemy na wesele. Mam położony lakier winylowy i ładnie wygląda. xxx Billu fajnie, że czujesz już ruchy, ja nadal wyczekuje na nie xxx Wczoraj zrobiłam sok i dżem z wiśni na zimę. Ciekawe czy dotrwa :) Strasznie za mną chodzą małosolne, muszę sobie jest zrobić. Dziewczyny powiedźcie kiedy trzeba wybrać szpital i położną? W którym tygodniu ciąży? Kiedy trzeba zapisać się do szkoły rodzenia. Czy są jakieś darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja slyszalam, ze nie powinno sie farbowac wlosow w ciazy. Wy farbujecie bez obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Gość moja gin powiedziała, że można. Fryzjerka też. Dziewczyny normalnie farbują włosy. Przed farbowaniem powiedziałam, że jestem w ciąży i dopytałam się o farby. Poza tym pomieszczenie było wietrzone, więc nic nie czułam. Przecież nie będę chodziła z odrostami przez 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
od czasu do czasu muszę zrobić się na bóstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Cześć dziewczyny :) Ja włosy farbuję od początku, za zgodą lekarza, jednak pod warunkiem farby bez amoniaku. Na szczęście moja fryzjerka ma takie. Gabi - szkoła rodzenia, to zależy która - niektóre zaczynają już od 20 tc, inne od 25 tc. Ja się wybieram dopiero w sierpniu, czyli będę już w okolicach 30 tc. W Warszawie są również bezpłatne, u mnie w przychodni np. taka jest. Wydaje mi się, że również przy szpitalach są bezpłatne. Warunek to meldunek w Warszawie. Ja szpital wybrałam już dawno, bo idę po prostu tam gdzie jest mój lekarz. Gdybym miała wybierać, to pewnie na tym etapie, na którym jestem teraz czyli 25 - 30 tc. A położnej do porodu nie mam, na Solcu nie można mieć wynajętej położnej :( Jeśli coś się zmieni, to mój lekarz ma taką godną polecenia i to ją wezmę, jak nie no to trudno - bardziej zależy mi na lekarzach i jakoś przeżyję położną dyżurną, tym bardziej, że te z oddziału już znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna nie mamy meldunku w Warszawie, bo jesteśmy spoza. Jak na razie to zbieram inf nt porodówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Hej dziewczynki :) ja włosy farbuję lekarz mi pozwolił, fryzjerka robi mi taką bez amoniaku, nie wyobrażam sobie chodzić z 9cio miesięcznym odrostem :) Dziewczyny czy któraś z was miała anemię ?? Mi wyszła lekka i nie wiem czym sobie pomóc,mama kisi mi barszcz z czerwonych buraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuśka najlepszy jest sok ze świeżych buraków , jest taki z Hortexu i są też wielowarzywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj też o witaminie C, która pomaga wchłaniać się żelazu. Czytałam, że powinno się jeść dużo warzyw i owoców, unikać zaś produktów mlecznych, kawy i herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuśka buraki Stosowane są w leczeniu anemii, bowiem zawierają dużo kwasu foliowego i wit. B12, które są niezbędne w procesie tworzenia czerwonych krwinek. Pół kilograma buraków umyj, obierz ze skórki, pokrój w kawałki i przepuść przez sokowirówkę. Dodaj dwie łyżki soku wyciśniętego z cytryny. Dopraw do smaku miodem. Pij po pół szklanki soku dziennie. Zarówno w profilaktyce, jak i w leczeniu niedokrwistości bardzo ważna jest dieta. Powinniśmy dostarczać organizmowi 18 mg żelaza dziennie. Znajdziesz go w wątróbce, kaszance, zielonych warzywach, suszonych owocach i żółtkach jaj. Wchłanianie żelaza ułatwiają wit. C, B6 i B12 oraz kwas foliowy. Dlatego powinnaś jeść dużo czerwonej papryki, pomidorów, natki pietruszki, brukselki, brokułów, soi, fasoli i grahamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie kochane byłam na wizycie ,moja mała w 32 tygodniu i 5 dniu waży 2100 rośnie sobie ładnie i wszystko jest w porządku .Szyjka ma 27 milimetrów czyli systematycznie co każdy miesiąc się skraca o 3 milimetry .Dzisiaj kończę 33 tydzień i bardzo bym chciała żeby chociaż 4 tygodnie jeszcze sobie posiedziała .Ale zobaczymy jak będzie .Ja polecam do soku z buraków pestki z dyni też ponoć pomagają i są smaczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
To Moncia trzymam kciuki zebys dotrwala:). Ja juz jutro mam wizyte;) a co do farbowana. Ja nie forbuje bo moja fryzierka stwierdzila ze tak mi kolor dobralaa ze nie widac odrostu. a mnie szkoda wlosow ktore w ciazy bardzo odzyly:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia to już nie od ciebie zależy, ale mam nadzieję,że będzie ok i dotrwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
ooo dziękuj***ardzo dziewczyny za dobre rady :) uwielbiam wątróbkę, ale nie jadłam bo podobno zawiera dużo wit A a tu proszę trzeba jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×