Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

czyli najlepiej się dowiedzieć w szpitalu w którym będziemy rodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Patuśka1987 mnie na szczęście nie spotkało. Dobrze już się czujesz? Bratek77 ja nie robiłam, ja jak na razie miałam robiony test pappa, który wyszedł pozytywnie. Mikimouse85 ja lubię brać prysznic i kąpię się do tej pory pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja długo brałam tylko prysznic, ale później, jak zaczęło mi się robić ciężej to wróciłam do wanny. Najważniejsze to aby unikać gorącej wody. Biorę kąpiel od czasu do czasu, ale normalnie to prysznic. U mnie w szpitalu też lista jest krótka - ale fakt, trzeba sprawdzić tam gdzie się rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ;) ja mam od poloznej podobna liste jak Niedobrzyzna:) dzis jestem mega zadowolona bo dostalam mase ciuszkow dla synusia i jak na razie nic nie dokupuje:) do tego wcinam juz 4 pucharek truskawek z bita smietana;) pycha po prostu:) tak sobie dogadzam. Pogadalam sobie z kumpela z praacy a jutro jade na badanie krwi od rana. Spokojnej nocki wam zycze dziewczyny:) a co to testu Pappa i tego drugiego to nie robilam ani jednego. nie chcialam sie niepotrzebnie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
witajcie Dziewczynki u nas zaczyna dziś smażyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Lubię taką pogodę. I o dziwo nawet nie puchnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
a mnie niestety puchną stopy , jak będzie ciepło jeszcze ze 2 dni to się zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
u mnie też piękną pogoda. Siedzę sobie w półcieniu na balkonie i ciesze się pogodą. Przy takiej pogodzie czuję sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej Dziewczyny ja juz po badaniach;) w pon wyniki a w przyszła sobote do doktorka;) ja niestety zle znosze taka pogode. na szczescie jeszcze nie puchne i oby tak zostało;) miełego dzionka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Cześć Dziewczyny, przez jakiś czas się nie odzywałam, bo miałam małe problemy z telefonem. Ja też mam problemy z puchnieciem nóg, a tak naprawdę to zazwyczaj mam opuchnięta lewa kostkę :-/ Może macie jakiś sprawdzone sposoby na takie dolegliwości? Pozdrawiam słonecznie, tak jak Asinska pisała w Małopolsce cudowna pogoda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimouse85
Dziewczyny planujecie może jakiś wyjazd wakacyjny? nie wiem czy to jest dobry pomysł na początku ciąży (teraz jestem w 7tc), ale marzy mi sie wyjazd w jakieś ciepły kraj (np. Chorwacja). Oczywiście samolot nie wchodzi w grę, bo już wyczytałam, że w pierwszym trymestrze nie wolno latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
My niestety nigdzie nie jedziemy w tym roku. Ze względu na finanse ( mamy remont w domu) a dwa nie chcemy ryzykować tym bardziej że już raz w szpitalu leżałam. Za rok jak już mały będzie to gdzieś pojedziemy;) A w ogóle słońce mnie strasznie męczy przez to jakaś taka słaba się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
mikimouse mi lekarz odradzał wyjazdy w pierwszych trzech miesiącach, przede wszystkim bo jajnik po hiperce mam jeszcze powiększony, jak będzie dobrze to pojedziemy na krótki urlopik może we wrześniu nad morze, powdychać trochę jodu, troszkę mi żal mojego m ciężko pracuje i jemu potrzebny odpoczynek, ale nie będziemy ryzykować, poza tym w domu czuję się jakoś bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Mikimouse my planujemy pojechać samochodem do Chorwacji, ale pod warunkiem, że będzie wszystko w porządku i lekarz pozwoli. Ja jak na razie dobrze znoszę te upały, dziś czuje się znakomicie. Gorzej jest jak pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Gabi jesteś odważna :), ale Ty jesteś długo przed nami, ale mimo wszystko ja chyba bałabym się wyjechać poza granice kraju :) Lekarze mówią, że ciąża to nie choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
My niestety też spędzimy wakacje w domu, remont cd.... Może wyrwiemy się na jakiś weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Bratek pytaliśmy naszego gin i powiedziała, że można o ile będzie OK. Wiesz jeszcze nie wiadomo na 100% czy pojedziemy. Wówczas będzie połowa II trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planowaliśmy wylot za granicę, lekarz nie widział żadnych przeciwwskazań. Jednak najbliższy czas, w którym damy radę się wyrwać to pod koniec lipca. Patrząc jaki już mam brzuch, to za miesiąc nie będę się pchała do samolotu, bo mogę nie dać rady wysiąść ;) pojedziemy więc nad nasze morze w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Podobno drugi trymestr jest właśnie najlepszy na podróże :) a i ciężaróweczkom urlopik się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
my o wyjeździe marzyliśmy już w zimę :) a tu taka miła niespodzianka Jeśli pojedziemy to będziemy jechać w nocy, a na miejscu tylko pod parasolem i ew w wodzie. Zero zwiedzania i wspinania. Oj zjadłabym już pyszną rybkę świeżo złowioną Dziś zaczęłam 16tc :) We wt mamy wizytę, czy któraś z Was w tym tc poznała płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimouse85
Oczywiście, że sie urlopik należy :) a ja jeszcze chodze do pracy i nie wiem kiedy pójdę na L4, bo jak na razie mi nie spieszno, dlatego marzy mi sie urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
ja chciałabym gdzieś jechać ze względu na M bo w do mu nie odpocznie, ale nigdzie daleko się nie da bo ja w samochodzie po prostu nie wysiedzę, już jak jechaliśmy na Wielkanoc do moich Rodziców przeszło 500 km. to pani mnie bolała nie mogłam wysiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Dziewczyny, zaraz po transferze nie można było korzystać z basenów, a teraz o już chyba tak? Czy któraś z was chodzi? Ja mam ochotę przejechać się na termy, tylko nie wiem czy ta woda nie będzie za ciepła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Cześć, Nam lekarz do końca I trymestru zabronił jeździć na urlop ( hiperka i+ ciąża bliźniacza to się boi). W II trymestrze powiedział że ok ale nie jakieś długie i wyboiste trasy no i nie siedzieć na słońcu ( "ciepłe kraje i samolot odradzał). Chyba polskie może to w sam raz. A z basenem to jest tak że jak miałaś tendencję do infekcji intymnych to ryzykowne, jak się coś przyplącze to problem), więc też zależy od osoby i basenu ( są takie że ginekoldzy wiedzą że są źródłem pacjentek ;). A z termiami to nie wiem bo ciepłe kąpiele też nie są wskazane na dłuższą metę zalezy pewnie od temperatury wody. Jak tak patrze na koleżanki to one wszystko jadły i robiły a a ja się wszystkiego boję no ale cóż może lepiej coś odpuścić niż potem się zastanawiać i rozpaczać. Niedobrzyzna bardzo fajna lista aż sobie skopiowałam i będę się nią w przyszłości posługiwać, tylko jak to wszystko do szpitala zapakować ;) W Krakowie właśnie słoneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Kaśka, tez czasami mi się wydaje, że jestem panikara, już sama nie wiem... ja raczej nie miałam żadnych infekcji po basenie, za tydzień mam wizytę to jeszcze podpytam. Kaśka, rozumiem, że Ty też jesteś z Krakowa, a gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja na basen nie chodze właśnie ze względu na infekcje. Jednak w ostatnim czasie, ze względu na bóle kręgosłupa zastanawiam się czy się nie wybrać, zobaczymy. Jednak jestem sceptycznie nastawiona, mimo, że tendencji do łapania czegoś nie mam. A listę traktuje jak wyprawke całościowa, do szpitala zabiorę to co jest na liście od nich, plus ew. to co doradziła mi położna. Mam też kupionych kilka rzeczy spoza tej listy, bo nie mogłam się powstrzymać :) Dziś mamy malowanie pokoju a ja wczoraj zrobiłam pierwsza ozdobę - filcową chmurkę z imieniem. Będę jeszcze robiła pudełka :) i zastanawiam się czy samemu nie uszyć pościeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie pochwal sie zdjeciem przedstawiajacym efekt koncowy pomalowanego pokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
My naszczescie w zimie zrobilismy maly remont dwoch pokoi nie wiem jak przy moim kiepskim samopoczuciu znioslabym remonty zapach farb itp musimy aby do jednego pokoju kupic nowe meble malenstwo bedzie na poczatku z nami w sypialni :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Lila zaraz po transferze raczej nie można korzystać z basenów, a tym bardziej z term. Zapytaj swojego gin. We wt dowiem się czy będę mogła chodzić na basen, czekam na wyniki badań Ja staram się żyć normalnie. Wiadomo nie dźwigam ciężarów i nie biegam :) Od panikowania jest mój mąż ;) Pod Warszawą słońce chowa się za chmurami, od czasu do czasu wygląda. Fajnie Niedobrzyzna, że szykujecie pokoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
my tez sie remontujeny:) robimy sobie poddasze u tesciow i zostala jeszcze do zrobienia lazienka pralnia i korytarz. na szczescie prace ida do przodu. ja dzis mam imprezke bo szwgier ma 18-tke:) z tej okazji kupilam sobie sliczne mlinowe koturnu:) a jutro meza babcia ma 85-te urodziny i tez jedziemy na imprezke. i jeszcze w poniedzialek imprezka bo moja siostra obchodzi 8-me urodziny;) i chyba na tym koncze tegoroczne imprezowanie. milego weekendu dziewczyny:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×