Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Lila 78
Gabi, tak wiem, że zaraz po transferze nie można, ja w tej chwili jetem w 13 tc i trochę tęsknie za wypadami na basen..., a tak na marginesie, jak patrzę na Twój TP, to pomyślałam, że będziesz mieć najlepszy prezent na Gwiazdkę jaki sobie można wymarzyć :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
zgadza się Lila, będziemy mieli piękny prezent na święta. Lepszej daty nie mogliśmy sobie wymarzyć. Te święta zapowiadają się ciekawie i inne niż wszystkie. Mi też tęskni się za aktywnością fizyczną. Przed ciążą chodziłam na fitness i basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dziewczynki, co tu taka cisza? Czyżby wszystkie leniuszkują w ten upalny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
u mnie już deszczowy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
My właśnie wróciliśmy z rodzinnych odwiedzin :) Też przeszła burza, ale w tej chwili jest cudowne słoneczko i jakby powietrze świeższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
u nas duchota niemozliwa:P nie ma czym dychac. myslalam ze po burzy bedzie lepiej ale nie. 85tka babci zaliczona. padam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
u nas po deszczu polepszyło się, jest czym oddychać. Burzy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ale gorąco;p padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja siedzę w domu prałam i wychodzę tylko na balkon żeby powiesić pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
u mnie też była straszna duchota. Przed chwilą kropnęło trochę i nadciąga burza. Wieje przyjemny wiaterek. Nareszcie jest czym oddychać. Odpoczywam na tarasie po przepysznym obiadku, były placki ziemniaczane. Na deserek zerwałam sobie z ogródka kubek poziomek i dorwałam się do krzaków borówek. Pychotka, ale więcej w siebie nie zmieszczę. Muszę poleżeć, bo za dużo zjadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, U mnie też duchota niby pokropiło ale tylko chwilkę, a w pracy najpierw się ugotowałam a potem zmarzłam jak włączyli klimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki jak samopoczucie dzisiaj?? mój Leoś od wczoraj ładnie kopie praktycznie cały cas go czuje;) w sobotę mam wizytę i już nie mogę się doczekać aż zobaczę synka. Wyniki mąż mi odebrał i jest wszystko w porządku. Aby mnie lecąca krew z nosa troche denerwuję. Ale w ciąży to ponoć normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie kochane ,u mnie tak samo ukrop .Ja jutro idę na wizytę ciekawa jestem ile urosła nasza mała .Odebrałam wczoraj wyniki badań wszystkie super tylko mam 25 leukocytów w moczu .Pewnie dostanę coś na to ,choć nic mnie nie boli .Miała któraś z was taki wynik =co brałyście na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie topię się ja jutro jadę na badania i zobaczymy czy wszystko ok, a wizytę mam w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moncia - ja bralam antybiotyk keffler a teraz mam leukocytow 1-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
co tu taka cisza?? wszystkie padacie od temperatury jak jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Prawie, chociaż u mnie przeszła burza i teraz trochę lepiej się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Witajcie dziewczyny. Skwar taki, że paść można....nie dociera do mie , że jeszcze trochę ponad 3 miesiące i Synek będzie na świecie:) Małpko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
U mnie synek będzie za 4 miesiace, :) ten tydzień miałam strasznie strasznie nerwowy i mam nadzieję ze z małym wszystko ok :( kopie :) od sierpnia zaczynam zakupy dla maluszka :) macie jakąś listę taką co jest potrzebne dla noworodka do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć Kochane! Jak ja wam zazdroszczę, dziś skończyłam 7 tydzień, dopiero 7 tydzień , staram się myśleć pozytywnie, ale ten strach ciągle jest czy wszystko będzie dobrze, wizytę mam dopiero za 10 dni, macie może jakąś receptę żeby nie zwariować? :) Jeszcze wyczytałam, że kobiety które nie mają mdłości i wymiotów są bardziej narażone na poronienia, co za cep pisze takie rzeczy w książce o ciąży :) a ja głupia to czytam bo chciałam być trochę mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Hej. U mnie ok, choć przez gorączki jestem dosłownie wypompowana. leże większość dnia i dosłownie nie mam siły funkcjonować. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Małpka jak za długo sie nie odzywasz to martwimy sie o Ciebie :), który masz juz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Bratek nie czytaj za wiele na temat poronien i nieprawidlowosci ciazy bo to tylko przywoluje czarne mysli. Ja niedlgugo zaczne 15tc i caly czas mysle zeby tylko z dzidzia bylo ok. W pierwszych tygodniach nie czytalam o ciazy udzielalam sie na forum bo dziewczyny dawaly mi duze wsparcie i nadal tak jest :-))) Bedzie dobrze. Dziewczyny od kiedy zaczynalyscie przybierac na wadze? Bo ja schudlam kilka kg a teraz waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Bratek, moja koleżanka wyczytała w takiej książce, że usg jest szkodliwe, ja nawet nie zdążyłam zajrzeć, bo zarazilo mnie na samym początku to co zdążyłam przeczytać. Każda ciąża jest inna i nie wszystkie mamy mdłości. Myśl pozytywnie to już połowa sukcesu :) Ja też ciężko znoszę upał, nie wystawiam nosa z domu i mało się ruszam, bo wszystko mnie męczy :( do tego pod prawa łopatka mam jakieś bóle i nawet poleżeć sobie spokojnie nie mogę :( Ja zaczęłam przybierać od 4 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dziewczyny jestem po wizycie. Z maluszkiem wszystko jest w porządku, wyniki mam dobre. Szyjka też ok. Następna wizyta dopiero za 3 tyg (po raz pierwszy będzie taka długa przerwa). Będę mogła pojechać za granicę, nie mogę się doczekać, ale najem się smacznych rybek. Wstępnie moja gin powiedziała mi płeć dziecka tak na 50/50. Będzie dziewczynka :) W sumie nie dopatrzyłam się siusiaka :) Duphaston teraz mam brać 1x1 jeszcze przez tydzień i koniec. Mam też skończyć kwas foliowy, ale dopytam się jeszcze o niego. Witamin w tabletkach mam nie brać, bo wyniki mam bardzo dobre. Teraz jest dużo świeżych owoców i warzyw, one wystarczą. Nie żałuję ich sobie. W końcu zacznę chodzić na basen :) rozruszam stare kości. Od początku ciąży przytyłam 3,8kg, ważę się i mierzę w domu co jakiś czas. Powiem Wam dziewczyny, że w takie upały czuje się dobrze, energia mnie rozpiera. Posprzątałam dom, pojechałam do dziadków na wieś, a teraz pichcę wiśnie na dżem :) xxxx nie czytaj tych głupot. One niepotrzebnie tylko nakręcają Ciebie i przez nie masz czarne myśli. Ja żadnych wymiotów nie miałam, lekkie mdłości miałam przez jakieś 2 tyg. Wychodzi na to, że w I trymestrze nie miałam praktycznie żadnych objawów. Teraz jestem w 16tc i nic nie czuję, jedynie od czasu do czasu rozciąganie macicy. W pochmurne dni migrena mnie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Witam! Zaczynam 37 tc. Moja mała waży 3 kg. Od soboty mam odstawić leki. W końcu odstawię luteinę!! Dr wyznaczył mi wizytę na 28 lipca jeśli dotrwam. Kazał wysłać mu sms jakbym wcześniej urodziła :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leci 25 tydzień. wizyta dopiero za 21 lipca. Mała kopie już nieźle, szczególnie rano, jak leżę na plecach to cały brzuch aż podskakuje;))) hihi;))) ja już nie mogę się doczekać, aż będzie na świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Siacha a dlaczego tak dlugo bierzesz luteine? Ja zaczynam 15 tc i w ciagu dwuch najblizszych tygodni bede odstawiac luteine dopochwowa i zastrzyki prolutex. Podobno jak wytwarza sie lozyskoto juz organizm sam sobie poradzi i nie ma potrzeby wspomagac luteina. Juz sama nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tak długo luteinę ponieważ w 25 tc szyjka zaczęła mi się skracać co prowadziło do przedwczesnego porodu a między innymi progesteron to zatrzymuje tak mi dr tłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×