Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Evas to super ze mamy podobnie termin :)) będziemy tak czekamy ktora będzie pierwsza hihi :) mi mala jak sie,rozciągnie to brzuch ma takie śmieszne ksztalty ze masakra. Hihi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie Gabi ja biorę magne b6 3x1 lekarz tak kazał wcześniej jak nie byłam w ciąży to najlepiej na mnie działał aspargin, Niedobrzyzna chyba go bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam mieć stresik przed wizytą ,a do tego nasz bąbelek kopie jak zwariowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Tak, ja biorę aspargin 3x2 przez 5 dni jeśli występują jakieś skurcze (łydki itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha, Gratulacje :) Asinka daj znać jak po wizycie. Ja też biorę MagneB6 w dawce 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczynki;) Ja tez biore Aspagin ale tylko 2 razy dziennie b o mnie skuurcze w łydkach łapały ale taka dawka pomogła;) Ja dzis zaczełam 29tc;) w srode mam wizyte u swojego gina prowadzacego a w przyszły poniedziałek jedziemy na usg 3d do naszej kliniki. I jednej i drugiej wizyty nie moge sie doczekac;))) A i dzis zaczełam prac posciel dla Synusia. Juz nawet dwie zdarzyłam wyprasowac bo wyschły od rana. I biore sie juz tez powoli za pranie ciuszków. jak popiore to bede sopkojniejsza;) Miłego dnia dziewczyny;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie ,ja brałam asmag 3x1 ale od tygodnia już nic nie biorę zalecenia lekarza ,zero nospy , luteiny ,magnezu .Czekam na poród .Teraz już ja jestem chyba na kolejce he he .Ostatnio położyłam się w sypialni i głaskałam brzuch i płakałam ,nie mogłam uwierzyć że to prawie już .Po 9 latach walki ,morzu wylanych łez ,w końcu spełni się nasze największe marzenie .Boję się ,że w szpitalu też będę płakała i wszyscy wezmą mnie za jakąś histeryczkę .U mnie upały ,ciężko dychać jutro kolejna wizyta .Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuśka1987
Siacha ogromne gratulacje :) !!!! mój mały też bardzo się pcha i wypycha szczególnie nie lubi leżeć na lewym boku :) wczoraj miałam bardzo twardy brzuch wzięłam sobie ciepłą kąpiel i pomogło, ale też zaczynam mieć skurcze łydek to zacznę też brać magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
wielkie dzięki dziewczyny za podpowiedź z mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moja szyjka się nie skraca , a nawet jest lepiej jak ostatnio , tylko mam leukocyty w moczu 3-5 i mam brać femisept uro no i nie szarżować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska a tak się denerwowałaś i niepotrzebnie :) najważniejsze, że wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska, dobre wieści. Ale i tak na siebie uważaj, bo 1 cm to nie za dużo. Ja na następnej wizycie też swojego przydybię o długość, będę miała do czego porównać. Dzisiaj udało nam się zamówić wózek. Także mamy już załatwione wszystko z wyprawki. Czekamy na mebelki, które będą w poniedziałek, więc pokój będzie gotowy w przyszłym tygodniu. Powoli też odkładam rzeczy do szpitala. I tutaj mam pytanie, jakie ubranka brać 56 czy 62, czy i takie i takie? U mnie w szpitalu każą mieć 3 koszulki bawełniane, 3 pajace, lub 3 kaftaniki i śpiochy. Nie bardzo wiem czym się różnią koszulki od kaftaników, bo dla mnie to to samo, więc będę pakowała trochę na wyczucie. No i wyczytałam, że w niektórych szpitalach zabierają ubranka do prania i one potem rzadko wracają do właścicieli. Muszę o to zapytać w moim szpitalu. W ogóle to w tym tygodniu jeszcze leniuchujemy, ale w przyszłym mamy zagęszczenie dzidziusiowych spraw: w poniedziałek zaczynamy szkołę rodzenia, we wtorek robimy sobie zdjęcia a w czwartek idziemy na usg :) już się nie mogę doczekać, aż się zacznie nowy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna ja kupowałam na 62, ale ostatnio kupiłam 2 pajacyki na 56, także chyba nie warto brać jakiś super ciuszków byle były nowe, mnie dziś tez przyszły internetowe zakupy zmówiłam taki kombinezonik przejściowy jak pisałaś bo ze szpitale trzeba będzie coś ubrać , do tego kocyk , rożek , kolorowe pieluchy tetrowe dziewczyny ,a łóżeczka zamawiacie razem z materacem i pościelą czy wszystko osobno ja łóżeczko i wózek zostawiam na wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzięłam osobno meble, osobno materac, bo w sklepie z meblami były same kosmicznie drogie. Zamówiłam więc na allegro. Pościel szyję sama. Jakieś kocyki mam kupione, jeden już uszyłam i zamierzam jeszcze jeden. No i rożek. Chcę to zrobić do końca sierpnia, żeby mieć ewentualnie czas dokupić jak mi nie wyjdzie. Asinska, sprawdź tylko terminy, żebyś się nie oszukała tak jak ja. Na meble czas oczekiwania to 4-5 tygodni a wiem, że na niektóre wózki też się czeka np. 2- 4 tygodnie. My wózek będziemy mieli dopiero w połowie września, również dlatego żeby teraz nie zajmował niepotrzebnie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
A ja juz mam wszystko kupione :) dzid do,końca wszystko popradowalam i poukladalam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zazdroszczę Wam tych przygotowań :) ja jak narazie jeszcze nie wierzę, że jestem w ciąży, jutro usg genetyczne od rana będę trzęsła się jak galareta, ale jestem nastawiona pozytywnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 -bliźniaki ,chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 02 listopad 2014 Andzik87 TP 02 listopad 2014 chłopiec billu TP 04 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 nie znalazłam imion chłopców Tere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
bratek nie stresuj się wiem ,że łatwo się mówi ale na pewno wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
bratek ja też stresowałam się strasznie przed prenatalnymi, nie potrzebnie XXXXX uzupełniam Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 2 listopad 2014 Andzik87 TP 2 listopad 2014 chłopiec billu TP 4 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka nie znalazłam imion chłopców Tere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
bratek daj znać jak po wizycie :) pocieszę Cię, że stresik przed wizytą jest zawsze. Ja chyba nie miałam jeszcze tak żebym poszła na zupełnym luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
hej, to ja też się dopisuję Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 2 listopad 2014 Andzik87 TP 2 listopad 2014 chłopiec billu TP 4 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka Kaśka83 TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców Bratek to daj znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 2 listopad 2014 Andzik87 TP 2 listopad 2014 chłopiec billu TP 4 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka Kaśka83 TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców Bratek77 28 luty Cześć Kochane! jestem po usg, wszystko w porządku, dzidzia ma 5,55 cm i wszystkie parametry prawidłowe. Wg usg wyszło nawet 12 t + 2, a mam 11 +5 :) pobrano mi krew do testu papp-a, wyniki odbiorę za 2 tygodnie, przy następnej wizycie. Troszkę się uspokoiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
bratek super wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Małe uzupełnienie :) Bratek super wieści :) Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 2 listopad 2014 Andzik87 TP 2 listopad 2014 chłopiec billu TP 4 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka Lila 78 TP 13 stycznia 2015 Kaśka83 TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców Bratek77 28 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny ja wlasnie u lekarza czekam. strasznie mnie plecy dzisiaj bola:( masakra jakas. ale malutki ladnie kopie wiecsie tym. nie stresuuje. zaapisalam sie dzis na sesje brzuszkowa. na przyszly tydzien w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Andzik miedzy nami jest jeden dzień roznicy, bo ja ma 29+3 :) wg okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×