Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość evas123
Dziewczyny, to GBS to trzeba zrobić bez względu na to jak się będzie rodziło.... pomiędzy 35-37 tygodniem ciąży. Ja robiłam w połowie ciąży badania na czystość pochwy i wszystko było super, ( to jest inne badanie ) a tu się okazało to GBS na finiszu.....można sobie żyć z tym paciorkowcem i to nie ma żadnego znaczenia, ale jest niebezpieczne dla noworodka podczas porodu...wcześniej nie stosuje się leczenia dopiero w trakcie porodu sn lub cc... Ciekawe jak Niedobrzyna.... pewnie tuli już maluszka. Małpka ja też miałam skurcze przepowiadające, teraz jakby wszystko ucichło...ale były bardzo bolesne, szczególnie w pachwinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Ciekawe czy Niedobrzyzna już urodziła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymek jest na świecie od 0.01 dzisiaj :) 4070 g i 57 cm, 10 pkt :) akcja została wywołana przez masaż szyjki, po 5 godzinach podano oxy, bo skurcze były za słabe aby go obniżyć. Od oxy do 2 fazy minęły 2 h. Po godzinie z pełnym rozearciem zdecydowano o cc, bo Mały się nie wstawił. Po 10 minutach był już na świecie :) Jest cudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania31
Niedobrzyzna pierwsza Wam pogratuluje:) Tak się cieszę, co chwilę zagladalam na forum! Caluski dla Tymka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Dzięki Patuska za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobrzyzna gratuluje.Czyli dobrze pisałam zeby uważać na oksytocyne bo i tak kończy sie cc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Niedobrzyna, gratulacje wielkie, dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa!!!!!!!!!! Cudownie, że już jesteście razem!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Niedobrzyzna! Życzę by Tymek rósł duży i zdrowy! Poród miałas bardzo podobny do mojego :) A tak na marginesie to ja też mam dzisiaj urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Niedobrzyzna gratuluję!!! Życzę zdrówka dla Ciebie i synusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkawa34
Niedobrzyna Wielkie gratulacje i całuski dla synusia. Pozdrawiam. xx Czytam Was codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Niedobrzyna Wielkie gratulacje i całuski dla synusia. Pozdrawiam. Czytam Was codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Niedobrzyzna gratulacje dla szczęśliwych rodziców, i kolejne CC na forum szybkiego powrotu do formy Młpka ,Ewas teraz czekamy na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna super wiadomosci. Moje gratulacj i duzo duzo zdrowka dla was obojga. Tymku witaj na swiecie. calusy od wirtualnej cioci:) Siacha tobie tez wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Niedobrzyzna gratulacje :D niech Tymek rośnie zdrowo a ty dochodz szybko do siebie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie czytam was codziennie mam pytanie co do farbowania włosów bo nie wiem co robić odrost masakra u mnie jest dzisiaj 10t i 5d powiedzcie jak u was to było z tymi farbowaniami pozdrawiam i dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujka
Niedobrzyzna gratuluję!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna serdecznie gratuluję .Tymku witaj na świecie buziak ode mnie i Natalki .Siach wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ,no to teraz czekamy na kolejne porody miłego dnia . Dziewczynki przeczytałam na innym forum,że pati10 jest w ciąży pisała z nami na początku tego forum, mam nadzieję ,że tym razem dołączy na całe 9 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuska1987
Niedobrzyzna ogromne gratulacje !!! Musisz kolejny wątek założyć :) ja normalnie farbowalam włosy tylko farbami bez amoniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Niedobrzyzna :-) Serdeczne gratulacje :-) !!!! Tymeczku, witaj na świecie !!!! Chciałam Wam wszystkim pogratulować - Mamusiom dzieciaczków, nierozpakowanym jeszcze - życzyć spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania :-) :-) Jestem Mama od 26 lipca. Synuś rownież dzięki INV :-) :-) Serdecznie Was pozdrawiam i mam nadzieje, ze nie będziecie miały mi za złe, jesli od czasu do czasu się udzielę :-) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe84
Niedobrzyzna gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe84
Witam! Jestem tu nowa, dziś mija 14dpt wynik bety 1082 :) Lekarz mówi, że jestem w ciąży mimo iż jeszcze nie byłam na wizycie (mam kontakt tel.) Dziewczyny przyjmuję 3x1 luteinę, 3x1 duphaston, 1x1 encorton. Czy jak okaże się że jestem w 100% w ciąży moje leki się zmienią?? Czy dojdą następne? Co dalej? Bardzo Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Niedobrzyzna, gratulacje!:-) ucaluj Tymusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna Gratulacje :):):) Kafe, To jest inywidualne i zależy co Ci lekarz da, ja miałam luteine 3 x 200 mg ale nie brałam encortonu, ładna beta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia wiem o pati tez sledze to stare forum. Tez trzymam za nia kciuki i wierze ze do nas wróci na stałe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe gratulacje! ja miałam podobne leki, duphastonu tylko nie brałam, stopniowo lekarz zapewne odstawi ci encorton, a luteine troszkę pobierzesz, ja jestem w 21 t i własnie ją odstawiam. Fajnie, że do nas dołączyłaś, życzę bezstresowych 9 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×