Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość kropla7_
Gabi, a jakbyś mniej piła wieczorem to nie będziesz rzadziej chodzić? co godzinę to naprawdę często. Ja w pierwszym trymestrze budziłam się 1-2 razy a teraz przesypiam całą noc, ale dwie godziny przed snem nic już nie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czytam was co dziem trzymam za wszystkie kciuki mam pytanie w ktorym tygodniu poczulyscie pierwsze ruchy malenstwa a i jeszcze w ktorym tygodniu poczulscie pierwsze ruchy pociech. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Kropla masz racje, ale mam ochote to pije. W ciagu dnia duzo pije wody. Poza tym w ciazy nie mozna ograniczac spozycia plynow by rzadko biegac do toalety Gosc pierwsze kopniaczki poczulam w 22tc. To moja pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi dziekuje za odp mam jeszcze pytanie do was jestem w 15tc aplikuje jeszcze luteine i nie wiem czy to ma do tego ale nie raz czuje jakby szyjke nie wiem co o tym myslec czy to po aplikacji czy macica sie rozszerza mialam to tez na poczatku ciazy mowilam lekarzowi kazal mi brac nospe jak boli i magnez ale przeszlo i teraz wrocily te bole one nie sa mocne i nie trwaja dlugo to taki tempy bol co o tym myslicie moze ktoras tak miala dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Gabi, ja też nie ograniczam w ciągu dnia i piję bardzo dużo wody, ale już dwie godziny przed spaniem nie piję, bo bardzo nie lubię wstawać w nocy. Gościu - u mnie teraz 18tc, od jakiegoś miesiąca tak jakby burczy i wibruje w brzuchu, na początku rzadko a teraz codziennie i myślę, że to maluch. Ale wyraźnych kopniaczków nie czuję jeszcze. Brzuch mnie pobolewa często, to tu to tam, ostro i tępo :) ponoć dopóki to nie są bóle skurczowe to nie ma się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Hej dziewczyny! Przepraszam że tak późno pisze. 7.11przez cc przyszly na świat nasze bliznieta. Sa cudowne i ZDROWE! ! Tomek 3 kg i Maja 2.5kg. Od dziś już jesteśmy w domu i próbujemy się ogarnąć. Pozdrawiam wszystkie ciezarowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Stefania GRATULUJE MALUSZKOW. Niech rosna zdrowo. Kropla coreczka uciska pecherz a nawet mam wrazenie ze bawi sie nim haha. Probowalam mniej pic przed snem, chodzilam rzadziej. Ogolnie wstawanie na siusiu w nocy zaczelo sie w 6 m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Stefania gratulacje, super, że już jesteście w domu :) gość ja pierwsze oznaki maluszka w brzuchu czułam w 17 tyg, ale takie typowe ruchy to w 22 tygodniu. Co do wstawania do toalety to ja jestem w 6 miesiącu i wstaję dwa razy w nocy, ale wole dużo pić, to zdrowsze, też się nie ograniczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Stefan Gratulacje :) to spore te twoje maleństwa na dźwigałaś jest pod koniec ;). Gościu Witam, ja pierwsze ruchy czułam juz w 18 t ale może dlatego że dwóch lokatorów to bardziej kopali ;). Co do szyjki ja miałam takie bolesne klucia ale ze szyjka była długa i twarda to gin powiedział ze wszystko ok. Z tym piciem to tez tak mam ze w nocy wstaje siusiu (2-3 razy) i jeszcze idę do kuchni się napić bo mam pragnienie. Tezmam poczucie ze cchłopaki ćwiczą kopanie piłki na moim pecherzu lub szyjce bo obydwaj ułożył się nóżkami w dół. Gabi tobie juz tylko miesiąc został :) gotowa i spakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefania gratulacje. Dziekuje za odp.mam jeszcze pytanie w sprawie snu naczytalam sie ze nie wolno na plecach prawy bok tez nie bardzo wskazany lewy bok trudno mi bardzo budze siw nocy zeby sie przewracac pilnuje się ale to uciazliwe a jak u was bylo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefania gratulacje. Dziekuje za odp.mam jeszcze pytanie w sprawie snu naczytalam sie ze nie wolno na plecach prawy bok tez nie bardzo wskazany lewy bok trudno mi bardzo budze siw nocy zeby sie przewracac pilnuje się ale to uciazliwe a jak u was bylo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Stefania, gratulacje :-) Super, że już jesteście w domu, ogromnie się cieszę. Usciski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Stefanio gratulacje dla szczęśliwych rodziców niech maluszki zdrowo rosną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
hej, z tymi plecami i prawym bokiem to niestety ale rosnąca macica w tych pozycjach uciska żyłę wrotną co może dawać obrzęki nóg i omdlenia. Ja się notorycznie budzę w nocy i przekręcam na lewy bok :/. Na wznak nie mogę już leżeć bo zaczyna mi się kręcić w głowie ;). Im bardziej zaawansowana ciąża tym bardziej zaczyna się to odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Jesli chodzi o spanie to ja pod koniec ciąży moglam spac tylko na plecach. Martwilam sie tym, ale na prawej stronie brzuch mi twardnial a na lewej strasznie sie bobas krecil i kopal-mialam wrażenie ze jest mu nie wygodnie. Lekarka mowila mi ze mam spac tak jak mi wygodnie, chyba że bedzie mi slabo to wtedy mam się przekrecic na lewy bok. Wiec jak nic sie nie dzieje to mozna spac na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Stefania Gratuluję,buziaki dla Mai i Tomka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Dziewczyny , co ile godzin karmiecie swoje bobasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Stefania gratulacje! Niech Maluszki rosną zdrowo :) ja karmie na żądanie, średnio co 3 godziny, a nocy rzadziej w dzień czasami częściej jak Tymek się domaga :) Ja ruchy poczułam w 16/17 tc. Mój lekarz tez mówił żeby spać jak wygodnie, bo sen jest bardzo ważny w ciąży a ten ucisk nie u każdej kobiety jest a nawet jak wystąpi, to organizm sam zareaguje i się wybudze i przekrece, mówił właśnie o tym, że będzie słabo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefania to zależy czy mm czy kp. Mm średnio co 3h,kp niestety non stop :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Stefania gratulacje! Ładne imiona daliście maluchom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Stefania moje gratulacje niech ci Dzieciatka zdrowo rosna;* Ciekawe co u Patuśki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Kaska_83 do tp zostało jeszcze 5 tygodni. Nie jestem jeszcze spakowana, a co do wyprawki to kompletuje się :) Gość niby nie wolno, ale upilnuj się podczas snu. Zasypiam na lewym a budzę się na prawym bądź na plecach. Tak jak pisze Stefania układam się jak mi wygodnie. Czasami jak leżę na prawym boku to nasza wierc**iętka prostuje nogi i muszę przekręcić się na plecy lub na prawy bok. Konsultowałam ze swoja ginką i powiedziała, że nie trzeba tylko spać na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Stefania gratulacje dla szczęśliwych rodziców, niech maluchy rosną zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Ale tu cicho ostatnio. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dokładnie mamusie się rozpakowuja a nowych nie przybywa tyle :(. Jak tam wasze samopoczucie? Bo ja zaczynam co raz mocniej odczuwać ograniczenia rosnącego brzuszka :) w środę będą nam montować nowa szafę i zaczniemy przemeblowywac sypialnię. Jeszcze tylko 5-6 tygodni czekania :) obym do trwała do 2 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
cisza cisza wszystkie sie swoimi malenstwami ciesza;) u nas w porzadku. karmimy sie piersia i butelka dodatkowo. katarek juz prawie minal. jutro mamykontrole u lekarza i warzenie. mam nadzieje ze przybral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Czasu brakuje żeby na forum popisać. My jedziemy na mleku z butelki i na moim odpompowanym z laktatora i mieszamy. Karmienie piersią to u nas katastrofa:Tomek potrafi być na cycu do 45 min potem i tak za godzine jest glodny. Maja kiepsko ciagnie z piersi, w dodatku mam jedną płaska brodawke i musze zakladac tak oslonke:( Z laktatora jestem super zadowolona. Wystarczy mi 20 min i mam jakies 70 -100ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z maleństwami przy boku to już na pewno nie ma czasu i dokładnie teraz jest czas na nacieszenie się nimi. Stefania, domyślam się że przy dwójce jeśli nie chcą jeść naraz to jest masa roboty. pozdawiam was ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Hej słonka. My radzimy sobie chyba całkiem dobrze;)) Dziś była trochę gorsza noc, bo mała nie miała snu i sobie leżakowała;)) A tak to jest suoer i choć jestem zmęczona i nie wiem jak dzień szybko leci, to jestem najszczęśliwsza pod słońcem z moją Zuzinką;))) U mnie z karmieniem już ok. ja podaję cycka i dodatkowo ściągam, bo mam tyle pokarmu i co jakiś czas daję jej to moje mleko z butelki. Zuzia przybiera ponad 300g na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki u nas też wszystko w porządku mała rośnie karmimy się i mm i mlekiem z piersi .Natalia 25 kończy 3 miesiące .W środę mamy ważenie i szczepienie .Stefanio super ,że u Was wszystko w porządku .Ja też jestem zadowolona z laktatora .Mojej małej nie chce się za bardzo ciągnąć i też odciągam. U mnie niestety jest mało pokarmu uda mi się naciągnąć na dobę około 300 mililitrów resztę dostaje modyfikowanego .Andzik daj znać jutro po wizycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×