Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Lila super wiesci i moje grarulacje. nie sie synek zdrowo chowa;* xxx Gabi ja 3 razy mleko zmieniałam zanim przypasował mu Hipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Lila Ogromne gratulację, buziaki dla Dużego synusia. Jak znajdziesz chwilkę jak poród. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Lila Ogromne gratulację ,duży chłopczyk. Pozdrawiam i jak znajdziesz chwilkę napisz jak poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Wszystkim bardzo i każdej z osobna bardzo dziękuję:-) Sam poród przez cc bez większych komplikacji, niestety później już gorzej człowiek jest po znieczuleniu i obolały, ale oczywiście wszystko do zniesienia;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Hej Lila gratuluje dorodnego synka :-)))) My z mala jestesmy juz w domu a cesarka przebiegla szybko i profesionalnie szybko tez dochodze do formy cesarka musiala byc ze wzgledu na przenoszona ciaze niewydolne lozysko i niedojzala szyjke macicy wiec naturalny porod byl nie mozliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny w szkole rodzenia do której teraz uczeszczam lekarz neonatolog powiedział ze jesli karmi sie piersia to brak kupki przez nawet 5 dni jest normalne tak samo jak kilka kupek dziennie inaczej jest jak karmi sie dziecko sztucznie wtedy to jest niepokojace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomocy jestem w 12 tc i dziś odebrałam wynik anty tpo i jest 264 a norma to 40 pierwsza ciąża obumarła w 20 tc czy któraś też ma tak wysokie anty tpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z takim mianem przeciwciał powinnaś jak najszybciej się udać do endokrynologa. A robiłaś pozostałe badania tarczycy tj Tsh, ft3, ft4? Bierzesz jakieś leki na tarczycę? Bo wydaje mi sie, ze przy mianach powyżej 100 lekarz powinien włączyć leczenie. Przykro mi z powodu pierwszej ciąży:( Wiadomo dlaczego doszło do obumarcia w 20tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Hej hej jestem po wizycie i usg, wszystko ok, mały ma wagę 2400 w 33tc4d, lekarz mówi, że będzie raczej duży chłopak, niestety maluch uparty ( chyba za tatusiem ) i do zdjęć 3d nie chciał pozować :) Mamusie jakie macie wózki? rozglądam się i to jakaś masakra, macie już jakieś swoje opinie, niektóre to mają takie małe gondole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Gościu ja anty tpo miałam pierwsze ponad 800 później jak okazało się ,że jestem w ciąży coś ponad 600 i brałam wlewy z immunoglobulin , aby organizm nie zwalczał zarodka jak ciała obcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anty TPO bez innych wskaźników tsh ft4 sa g.. warte :-P idź do lekarza a nie szukasz na forum pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
bratek, u nas wielkość gondoli była pierwszym kryterium jakie braliśmy pod uwagę, ze względu na to, że Tymek zapowiadał się duży a przed nami była zima czyli te wszystkie kombinezony, kocyki czy śpiworki. Wybraliśmy Stokke Crusi, właśnie ze względu na tę gondolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily84
Lila gratulacje! Cudownie, że kolejny maluszek już na świecie! Kawał chłopa;)!! Duzo zdrówka dla Was:) x Kasia a jak tam Twoi chłopcy bo codziennie zaglądam.. Mam nadzieje, ze juz opuścili inkubatory i jesteście w domku. Zdroweczka dla nich! x Niedobrzyzna ja bardzo długo szukałam wózka i wydawało mi sie, ze widziałam juz wszystko ale dopiero zobaczyłam ten stokke i wow! Bardzo fajny!!! My kupiliśmy mutsy evo i ogólnie jestem zadowolona ale gondola choc była jedną z większych wystarczyła nam na poł roku a spacerówka mogłaby byc troche bardziej zabudowana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście fajny ten wózek Stokke, ja od zawsze marzyłam o Quinny, co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quinny mood mi się też bardzo podobał ale jest mniej praktyczny bo zarówno gondola jak i spacerówka są bardzo małe/ płytkie, i do kosza niewiele można włożyć. Był to pierwszy wózek który tak mi sie spodobał ale jak dzisiaj widzę te wózki na ulicy to nie robią na mnie takiego wrażenia. Wszystko zależy od potrzeb, jesli dla mniejsze znaczenie ma strona praktyczna a większe sam design to wózek w sam raz dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Hej hej niedobrzyzna faktycznie fajny ten wózek stokki, ale brak sponsora na niego hihihi ja też rozglądam się za czymś z większą gondolą coś na 80, a oglądaliśmy nawet na 85, głowa boli od tego oglądania, ja już powiedziałam niech tatuś myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
My na razie kupiliśmy gondolę, spacerwoke kupimy niebawem wiec koszt się rozłożył na pół roku. Fakt tani nie jest, ale można kupować modułowo i ma opcje na drugie dziecko. Quinny ma koleżanka i nie poleca, bo jest wywrotny niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podoba się też Bebetto Holland, ale za bardzo nie ma opinii o tych wózkach, kiedyś nie było takiego wyboru i dzieci się wychowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
My mamy wozek Triso gondola duza i funkcjonalna spacerowka. Mamusie czy wasze maluchy czesto doja cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe84
PROSZĘ O POMOC. Drogie Panie jestem w 18 tyg.ciąży to był transfer zarodka 5AA, który się podzielił. Dziecko pięknie się rozwija (robiłam badania prenatalne) ale drugi zarodek nie chce się nadal wchłonąć :( (jest obumarłu ma ok.18mm) Lekarz nie wie czemu.. Czy może któraś z Pań miała taki przypadek lub może wypowiedzieć się na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Mi bardzo podoba sie wozek emmaljunga. Ma duzaaa gondole. Jednak cena jest zabujcza. W sumie dostalismy uzywany Peg Peregorowniez ma duzaa gondole. Jestem z niego bardzo zadowolona. Goscmilutka piersia karmie co 1,5-3 godz, samo karmienie trwa nawet godz. Dokarmiam mm raz dwa na dobe. Kafe niestety nie pomoge Ci. Mialam podane 2 zarodki, gdzie drugi wchlonal sie sam (nie pamietam w ktorym tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam tez sie zawiesza to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily84
Dziewczyny potrzebuje podpowiedzi. Czy któraś z Was w ciąży miała takiego poduszkowego rogala do spania i czy później z niego korzystalyscie np przy karmieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Lli84 ja miałam już od około 3 miesiąca do spania nie zastąpiony w karmieniu na niewiele się zdał bo karmiłam tylko miesiąc, ale może się jeszcze przydać jak mała zacznie siadać ,żeby ją obstawić nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja miałam. Nie wyobrażam sobie ciąży bez niego :) Nie korzystam z niego do karmienia, bo leży w sypialni a ja w nocy karmię na leżąco a w dzień nie chce mi się go przenosić. Póki co robi za ogranicznik Tymkowej przestrzeni na łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Ja w pierwszej ciąży jakoś się obeszlam bez ale wtedy dość szybko przestawiłam się ze spania na brzuchu na spanie na boku a teraz chociaż się pilnuję przy zasypianiu to nocy częściej niż na karmienie małego budzę się, żeby "sprawdzić" jak śpię. I zwykle własnie budzę się leżąc na brzuchu więc potrzebuję jakiegoś klina i pomyślałam o tym. Jak się przyda po ciąży to jeszcze lepiej. Buziaki dla maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×