Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Patuśka1987
Dziewczyny tak z innej beczki :) zapinacie pasy jak prowadzicie samochód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wczesnej ciąży nie zapinałam, bo nie mogłam dobrze "podłożyć" dolny pas pod brzuch. Jednak czułam się tak źle, że bardzo mało wychodziłam z domu i jeździłam autem. Od jakiegoś czasu mam adapter do pasów dla kobiet w ciąży i go używam. A teraz już jestem na takim etapie, że brzuch tak duży, że spokojnie pas wchodzi pod niego i nie nasuwa się do góry. Pytaliśmy lekarza i powiedział, że nie ma na to dobrej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie ja jeżdżę w pasach i tak jak Niedobrzyzna mam na tyle już duży brzuch ,że mi nie przeszkadzają byłam dziś załatwić parę spraw i kupiłam pajacyka i śpioszki z kaftanikiem , a do tego zajefajne welurowe buciki nie mogłam sobie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Juz się uzupełniam :), trochę byłam zalatana, a w telefonie źle się kopiuje :) Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 -bliźniaki ,chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 02 listopad 2014 Andzik87 TP 02 listopad 2014 chłopiec billu TP 04 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 Milutka1 TP 6 styczeń 2015 Lila 78 TP 13 stycznia 2015 Meggi18 TP 24 stycznia 2015 Bartek TP 28 luty 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna a to przepraszam :) Patuśka1987 zapinam, ale robi się coraz nie wygodniej. Odciągam dolny pas i trzymam ręką podczas jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Piękna ta lista :) ktos zaproponował żeby zrobić stopkę, ale ja nie wiem jak to zrobić :( poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
bratek no właśnie teraz jest problem ze stopką mieli to poprawić ale na razie nic się nie dzieje w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
asinska to poczekam może coś zadziałają, masz fajny termin porodu uwielbiam wrzesień, ja rodziłam się 24 :) zmykam nie mogę ogarnąć ziewania hihihi dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Dziewczynki co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
wszyscy wypoczywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja dziś nie wypoczywam - córka mojego m. ma dziś 18-te urodziny i robimy jej przyjęcie - niespodziankę z atrakcjami :) pojechałam rano po kwiaty dla niej i stwierdziłam, że przy okazji wstąpię do Lidla (czego nie robię zazwyczaj, bo zakupy zamawiam przez internet). I bardzo dobrze przypomniało mi się, czemu tego nie robię - musiałam toczyć boje o to żeby gdzieś przejść z mafią emerytów, którzy nie dość, że widząc nie ustąpią to wręcz się wpychają. Aaaaaaaa. No ale jestem już w domu :) Teraz małe sprzątanko, obadek, potem przyjeżdża młoda więc będziemy się pięknić i ruszać w miasto. Poza tym nie wiem czy Wam mówiłam, że skompletowałam już ubranka i zamówiłam te wszelkie kosmetyczno - higieniczno - apteczne rzeczy dla mnie i Małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Witam! Widzę że lista przyszłych mam sie wydłuża - bardzo fajnie :) Witam nowe dziewczyny na forum :) Jeśli chodzi o pasy to ja zapinam w ten sposób że wpinam pas i tylko przekładam ten co biegnie od ramienia do biodra a ten co przez brzuch mam za plecami. W poniedziałek byłam na spotkaniu z fajną położną, wszystko mi powiedziała co chciałam wiedzieć. Wczoraj spakowałam torbe do szpitala, żeby potem nie panikować na ostatni moment :) Dziś od rana piorę dziecięce ciuszki, kocyki, pieluszki. Jak fajnie widzieć takie tycie ubranka na suszarce. Pewnie potem nie będę się tym tak cieszyć jak będę musiała prać na okrągło :P Po południu jadę do kuzynki zobaczyć jej dwumiesięcznego synka Wojtusia :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimouse85
Witam dziewczyny, jak się cieszę, że mogę do Was dołączyć :) 2.06 miałam transfer 5 dniowej blastocysty i udało się - za pierwszym razem :) cieszę się, że jest takie miejsce jak to forum gdzie możemy się wspierać :) pozdrawiam Was wszystkie i ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimouse85
Uzupełniam :) Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 -bliźniaki ,chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 02 listopad 2014 Andzik87 TP 02 listopad 2014 chłopiec billu TP 04 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 Milutka1 TP 6 styczeń 2015 Lila 78 TP 13 stycznia 2015 Meggi18 TP 24 stycznia 2015 Mikimouse85 TP 20 luty 2015 Bartek TP 28 luty 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikimaouse Witaj na naszym szczesliwym forum:) X Do tabelki wkradl się błąd- ostatnia na liscis jest bratek, a nie bartek :) pomyślałam ze ktoś robi sobie z nas zarty i dodal mezczyzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
mikimouse witamy na forum :) termin porodu będziesz tez miała na lutego, kilka dni przede mna :) Niedobrzyzna widzę, że przygotowania już ruszyły :) ja dziś tylko upichciłam obiadek, upiekłam ciasto z truskawkami dla relaksu, które i tak wydałam mamie bo jakoś nie ciągnie mnie do słodkiego :) i relaksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
oj tam bratek czy bartek wiadomo o kogo chodzi :) może to będzie chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 -bliźniaki ,chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 02 listopad 2014 Andzik87 TP 02 listopad 2014 chłopiec billu TP 04 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 Milutka1 TP 6 styczeń 2015 Lila 78 TP 13 stycznia 2015 Meggi18 TP 24 stycznia 2015 Mikimouse85 TP 20 luty 2015 Bratek77 TP 28 luty 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) To i ja się przyłączę. Po kilku latach nieudanych starań podeszliśmy wreszcie do in vitro i udało się za pierwszym razem. Obecnie mam skończone 11 tygodni ciąży bliźniaczej. Teoretycznie TP na 18.01.2015 ale pewnie nie dotrzymam w "trójpaku" do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
ja jakoś tak trochę boję się kupować coś na większą skalę , wiem ,że to takie zabobony ale to siedzi z tyłu głowy no faktycznie dobra passa trwa lista coraz dłuższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Witaj Kaska:) Coraz wiecej nas tutaj:) Tez jestem w ciazy blizniaczej(bedzie parka:), jest jeszcze billu (jak na razie płeć nie znana) no i Ty jestes trzecia w trojpaku! U mnie obecnie 19 tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Tak wiem, bo najpierw śledziłam temat "objawy ciąży po in vitro" a jak się okazało że jest beta to zaczęłam śledzić ten temat. Piszę dopiero teraz bo jak same wiecie trochę strach na początek, zresztą tak pewnie jest do końca. Że to bliźniaki to się okazało dopiero w 9 tygodniu mimo wcześniejszych USG no i teraz cały czas jeden jest jak by młodszy o tydzień od właściwego wieku ciąży także z duszą na ramieniu czekam na kolejne USG. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
kaśka musimy myśleć pozytywnie :) ja tez staram się utrzymywać w wielkiej tajemnicy, bo wiadomo, że jeszcze wcześnie zaczynam 7 tydzień, ale i tak większość się domyśla :) ja wizytę kolejną mam 17 lipca, długie oczekiwanie i pierwsza wizyta u nowego, ale znanego mi lekarza i już troszkę bliżej , bo do lekarza który mnie prowadził w klinice za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Witajcie dziewczyny w ktorym tygodniiu ciazy poznalyscie plec dziecka ja bede na wizycie w 16 tc i mam cicha nadzieje ze maluszek sie pokaze, koncze 13tc i zaczyna mi brzuszek wypychac a u was kiedy? Optymistyczne jest to jak widze ze brzuchatek przybywa :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie gosciumilutka i Kaśka, fajnie , że przybywa nas tutaj:) Małpko co u Ciebie? Ja też po woli kompletuję garderobę mojego Syneczka:) Gościumilutka, ja poznałam płeć w 20 tygodiu. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Płeć poznałam późno, koło 16-17 tc bo malutka ciągle się chowała i odwracała tyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Powyżej to ja , zapomniałam się wpisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny super ze do nas dołączacie;) w kupie siła;)))) Siacha ty już na ostatniej prostej;) Będziesz pierwsza mamusia;* Ja dziś cały dzień na nogach. jak nie zakupy, to obiad, to sprzątanie, to goście, to majster. i tak cały dzień. Już mam dosyć;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Mikimouse85 i Kaska_83 witam mamusie na forum. Goscmilutka1 we wt mamy wizytę, będę w 16tc i może uda się podejrzeć płeć. Ja ogarnęłam mieszkanie, zrobiłam obiad + 2 przepyszne deserki dla siebie i siostry, która też jest w ciąży, więc w sumie gotowałam dla 4 osób, w tym 2 malutkich :) miło się gotowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzika i Gabi skont wy macie tyle siły ? :) zazdroszczę. Bratek - Mój lekarz z kliniki też stwierdził że on jest od "zachodzenia w ciążę" a nie od "prowadzenia". W sumie racja. U mnie w pracy też już się wszyscy domyślili ( raz że jak ktoś siedział po 10 h w pracy i nagle bez mrugnięcia okiem idzie na L4 na to mieli jedno skojarzenie a dwa kadry pewnie nie wytrzymały). Teraz pracuje po tylko po 5 h - i odbieram nadgodziny ;). Dziewczyny do kiedy i w jakiej dawce brałyście Luteine? mnie nadal Gin trzyma na 600 mg na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×