Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneta_83

Przyszłe mamy 2014 Śląsk

Polecane posty

Gość Anielicaaaaaaaa
Teoretycznie leżąca ale wiadomo cały czas człowiek nie wyleży.... starałam sie po prostu jak najwiecej odpoczywać jak miałam dzien bardziej intensywny więcej załatwien itp to później kolejne np dwa dni poświecałam na odpoczynek... Ale wychodziłam z założenia, że jak najwiecej odpoczynku nie mówie już o stricte leżeniu plackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny! no ja niestety muszę leżeć i teraz już coś troche więcej chodze ale tak to leżałam plackiem i tylko toaleta i jedzenie wolałam dmuchać na zimne szczególnie że wolałam leżeć w domu niż w szpitalu. na początku ciąży też musiałam leżeć bo plamiłam i brałam duphostan a teraz luteina i magnes bo niestety coś mocniejszego to teraz tylko w szpitalu ale naprawde nie można martwić się na zapas bo to nie pomaga! i ciesze się że mam ten krążek bo jakaś spokojniejsza jestem i wiem że gdyby nie on to mogłoby być żle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kla no to dobrze, że dali Ci krążek przynajmniej nie jesteś przykuta do łóżka, możesz normalnie funkcjonować, ale wiadomo bez większego przemęczania się, dźwigania itp.... a mi od dzisiaj zostało równe 3 tyg do TP mam jednak cichą nadzieje, że niunia wyjdzie przed 8 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja pomimo krążka miałam nakaz leżenia dopiero teraz doktorka pozwoliła mi troche chodzić bo mimo że założono mi krążek i kazano brać leki nadal męczyły mnie częste stawiania się brzucha i bóle podbrzusza ale teraz juz pocieszam się że do końca coraz bliżej :) a dzidzia na ostatnim usg ważyła 2250g i jest ułożone główkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty masz już można powiedzieć ciąże donoszoną jakby dzidzia chciała już sobie wyjść :) mi też doktorka powtarza byle jeszcze trzy tyg wytrzymać i będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... moja ciąża jest juz donoszona :) a Ty na kiedy masz dokładnie termin? 3 tygodnie to nie wiele więc spokojnie powinnaś dotrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 26 kwietnia więc jeszcze trochę krążek mam mieć ściągany ok 37-38 tydz więc warto do tyle wytrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabrze mama
I jak tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś daremne te forum :( i po co je ktoś zakładał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisza123
Hej :) Ja już z moim maleństwem w domu jestem. Wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×