Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
no i co ? odpisalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to jego dziecko?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie gdzie jest i kogo to dziecko, caly dzien milczy nagle mms gdzie zupelnie nie rozumiem co on wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnie chce cie zainteresować tym gdzie jest. Znowu temat dzieci powróci a sam zachowuje się jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu żartował a ty już bierzesz do siebie ze to niby jego. Najlepiej nie odpisuj wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mu nie odpisalam niech sam przyjedzie i powie gdzie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze. Jakby chciał to przyszedłby a nie robił podchody. Najpierw niech Cie przeprosi i zacznie zachowywać się jak facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy jak bedzie i czy wogole bedzie umnie dzis, faceci sa nie do zrozumienia! a pozatym mielismy sie uprzedzac o wyjazdach itp a on tego nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On to robi specjalnie. Udaj ze cię nie interesuje gdzie był . Nie wypytuj . Faceci sa prości. Tylko to twój 1 i jesteś młoda dlatego nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam udawac ze mnie to nie obchodzi i olac to, niewiem czy on jak przyjdzie sam od siebie powie gdzie byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On odrazu pomysli ze jest mi obojetny jak nie wykazr zainteresowania chociaz troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak. Nie zachowuj się jak pies ogrodnika tak jak on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spotkanie bedzie dziwne hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on robi cyrk czy ty ? Nie będzie dziwne. Jak coś będzie mówił to powiedz mu ze sam się nie odzywał to niech nie robi ofiary z siebie . On 25 lat ma a zachowuje się jak 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z facetami chyba zawsze sa problemy i to ich ego 18 a go jeszcze nie ma moze wogole dzis nie przyjdzie bo sam stwierdzi ze zle zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat mój 25 . Nie wyobrażam sobie związku z takim Adrianem . Dla mnie to taki gówniarz . przerażają mnie te jego poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie stwierdzi i może nie przyjdzie bo jest obrazony i honor mu nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma jakis charakter a adrian ma tez 1 zwiazek zemna I tez sie moze pogubil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mu najwyżej : widzimy się dzisiaj ? Nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ja mam wyciagac reke? on wie ze nierozumiem tego mms wiec niech sam przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też jesteśmy dla siebie pierwsi. Popełniamy sporo błędów ale chyba po prostu ufamy sobie bardziej, każde z nas ma swoje cele, nie wybiega my tak daleko do przyszłości jak twój chłopak. I przedewszystkim nie proponuje mi dziecka i wiem ze mnie nie wrobi. Twój na każdym kroku tylko pokazuje jak się dzieckiem potrafi zająć. Ale on nie wyręczy matki z wszystkim .nie wiedzi albo wypiera informacje ze masz 16 lat. Chce Cię zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wyciągnięcie ręki bo to nie przeprosiny ani nie ciekawość gdzie był. To jest takie zarzucenie haczyka bo reszta zalezy od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo moja mama mowi ze adrian mnie zmienia i stawia pod powaznymi decyzjami ze mi narzucil tepo dorastania. dziecko nie wchodzi w gre nievhce miec teraz a pozatym jak adrian ma potrzebe opieki czy zabawy to w jego rodzinie sa male moze isc i je bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja napisze es taki to on uzna ze to moje wczorajsze spotkanie z kolezankami bylo blede bo teraz za nim pisze o spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze on ma w glowie jakis ideal kobiety do ktorego chce Cie dopasowac. Chyba kiedys pialas ze on Cie wychowuje czy chcial dziewczyne sobie wychowac od podstaw. To mnie martwi bo nie wiadomo czy on Ciebie kocha czy wyobrazenia o kobiecie ktora moglabys byc- jego zona/ matka jego dzieci. Ciagle cos chce zmieniac i czesto wypiera presje na Tobie. Dobrze ze zalatwil Ci prace ale czy to nie dlatego ze chcial Cie miec blizej Ciebie zeby wiedziec co robisz? Troche to tak wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowil ze chce wychowac ale chodzilo mu o to zeby w zwiazku byl lojalnosc itp takie jakies przekonanie ma ze tym niezejde na zla droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o pracy to mu sama wspominalam ze szukam nie pomyslalam ze on mnie wciagnie do swojej a zrobil to stawiajac mnie odrazu przed rozmowa ze szefem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no uwazam ze za malo w tym zwiazku jest Ciebie-twoich planow na zycie, twojego zdania, on Cie zdominowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie kolejny raz cie postawil przed faktem dokonanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze w zwiazku nie widzi sie czasem wad i ciagle broni sie partnera ale czasem dobrze jest sie zastanowic i popatrzec z dystansem na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×