Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
oni pozwalaja od poczatku zwiazku praktycznie tesciowa bardziej sie starala mnie i adriana pilmowac niz oni bo dlanich praca wazna jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a opowiadasz jak podniecasz chlopaka albo o stroju erotycznym ktory Ci kupil? Nie. Dla kogos chyba musza pracowac, poza tym to chyba nie jestes w przedszkolu zeeby Cie pilnowac non stop. Czasem piszesz do rzeczy jak dorosla a czasem jakbys wszystkie rozumy pozjadala a masz te swoje ledwo 17 lat, 1 chlopak i kiedys Ci te klapki z oczu spadna. A tesciowa moze na razie taka fajna i dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szanujesz rodziców i ich pracy. Docen to ze ich masz a nie tylko obwiniaj. Mogłaś ich nie mieć lub mieć naprawdę złych to wtedy może zastanowiła się nad tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym powiedziala o stroju czy o podniecaniu adriana to bym chyba miala po zwiazku. Oni tylko pracuja caly czas! nawet jak dostalam pierwszy okres to mamy nie bylo bo praca wazniejsza, co mi po pieniadzach one nie wynagrodza mi braku rodzicow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym powiedziala o stroju czy o podniecaniu adriana to bym chyba miala po zwiazku. Oni tylko pracuja caly czas! nawet jak dostalam pierwszy okres to mamy nie bylo bo praca wazniejsza, co mi po pieniadzach one nie wynagrodza mi braku rodzicow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj adrianowi mowilam ze musze byc w domu po 17 bo mama chce rozmawiac no to mnie przywiozl do mnie po15 zostal umnie a ja sie zle poczulam zemdlilo mnie i sie polozylam adrian obok mnie no i koszmar zasnelam a chlopak chyba tez bo jak mama wpadla do pokoju i krzykla to az mnie postawilo do gory z tego lozka masakra!!! adrian jeszcze na nia wyskoczyl i zaczely sie roznice zdan musialam chlopaka wyprosic. bo na to co mama mowila on sie zaparl ze jak wyjdzie to mnie zabiera jezu a pozniej mialam rozmowe jakby cos sie stalo strasznego !! sluchanie jej gadania mnie jeszcze bardziej wkurzylo nic niewie jak i co a naskakuje na nas! i oskarza. spalaam bo mi bylo niedobrze a chlopak zostal zemna i tyle niema tu nic niestosownego boze co ja mam za mame!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wypada zeby twoj chlopak sie wdawal w sprzeczki z twoja mama w jej domu i jeszcze straszyl ze Cie zabiera. To chore zwazywszy na to ze to tylko twoj chlopak. Jakbys stracila rodzicow albo nie miala na zycie to bys teraz nie robila z siebie poskodowanej. mojej tez nie bylo i nie widze problemu. Chcesz byc dorosla to zachowuj sie jak dorosla a nie wielki problem bo mama Ci uwage zwrocila to sie wkurzasz. trzeba bylo z nia rozmawiac. Twoj chlopak przesadzil i w koncu to zauwaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem stalo sie. takimi klotniami poroumienia na lini rodzice wy nie zbudujecie. na miejscu twojej matki bym go wyrzucila. opamietaj sie w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz jak to jest nie miec rodzicow i pleciesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest niemiec ale wiem jak matka olewa dziecko! a pozniej jak cos sie dzieje nagle jest sie w centrum uwagi! chlopak moze przesadzil ale ona tymbardziej nie musiala wrzeszczec !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miala prawo wrzeszczec bo jest u siebie a ty jestes jej 16 corka, martwi sie o Cb ze zmarnujesz sobie zycie, chce zebys cos w zyciu osiagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 7 miesiecy nic nie robie zlego a nawet czegos co mialoby mi zycie zmarnowac! a miec chlopaka jak adrian to chyba lepiej niz rowiesnika ktory by chcial tylko zaliczyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem u siebie w dodatku w moim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadlam na pomysl ! zeby pokazac. mamie ze jestem odpowiedzialna z chlopakiem chce rodzica zaproponowac to zebym na 2 tygodnie mieszkala z adrianem kiedy oni wyjada na wcasy pewnie sie wkurza ale innego sposobu niema zeby im udowodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minie pare dni i emocje opadna, u mnie sa takie zasady ze nawet jak sie klocilabym z mama lto moj chlopak nie ma prawa sie odezwac- ja to ustalilam. Z reszta ja sie z nia prawie nie kloce, mam swoje lata może nie mam idealnych rodziców ale jestem im wdzięczna za wszystko i dorosłam do tego zeby nie obwiniac ich za nic. jestes mloda i kiedys to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pomysł jest beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze kiedys tak ale teraz nie rozumiem i naprawde mi smutno ze niemam dobrego kontaktu z mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to e nie masz dobrego kontaktu to nie jest tylko jej wina im wczesniej to zrozumiesz tym lepiej. czy jak nie mialas chlopaka tez twierdzilas ze macie zly kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niemialam chlopaka to czesciej u kolezanek bywalam i z nimi gadalam albo na treningach a mama fakt pytala jak w szkole i itp ale to byla regula pytan podstawowych. moze przesadzilam z tym zlym kontaktem ale nigdy jej niema dlamnie niema czasu mozliwe ze teraz czesciej sie zloszcze przez chlopaka ale niewiem ale to chyba glopio zabrzmi ale w adrianie jest wszystko to czego brakowalo mi, moge z nim gadac na kazdy temat wspiera mnie interesuje sie co robilam caly dzien opiekuje i tuli.niechce zeby moja mama niszczyla to co on mi daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie musiala wpadac do mojego pokoju i wrzeszczec bo spalismy w ubraniach bylo mi niedobrze a ona mimo to wrzeszczala adrian tylko wtracil sie bo powiedzial prawde jak bylo a on i tak swoje i go wypraszala z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu malo mialyscie czasu dla siebie i z jej winy i z twojej. kiedy miala czas zadac wiecej pytan? a teraz oni tak reaguja na Adriana bo wciaz sie do tego nie przyzwyczaili ze ich corka ma chlopaka przeciez to nowe dla nich, moi tak czasem mieli, tata dalej mnie czasem traktuje jak mala dziewczynke. Na wszystko potrzeba czasu. Popatrz na inne zwiazki w twoim wieku = nie spia u siebie, wolno im mniej od ciebie. Ten pomysl ich tylko zdenerwuje. O pewnych rzeczach sie nie mowi rodzicom - lepiej niech on spi u was bez ich wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czemu go tak bronisz ze się tylko wtrącił przedtem pisałaś coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to chyba lepiej ze jestem z starszym odpowiedzialnym chlopakiem ktory wie i rozumie ze niechce seksu a spanie z nim to tylko spanie nie dotykam jego ponizej pasa a on mnie. moze i wina jest po obu stronach ale jak pna tak ciagle bedzie sie wsciekac to wkoncu zrobie cos glopiego zeby miala powod do krzyku! chcialaby zeby mama zapytala czsem o moj zwiazek o chlopaka zeby pogadala zemna o tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się przestraszyla tego ze jest Ci niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rusz tyłek i naprowadz ją na temat to spyta. Wymagaj od siebie więcej a nie od innych. Bo to ze piszesz ze wrócisz jej na złość to przerażające i świadczy o twojej głupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bronie go wtracil sie bo ona sama zaczela mowic cos co my nawet nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ale nie zawsze mdlosci musza sie wiazac z ciaza! po prostu zjadlam cos i bylo mi niedobrze, jak mam isc do mamy i ja interesowac soba ona chyba powinla sie interesowac anie zebym wywierala na niej wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian po klutni z mama to lepiej zeby nie nocowal u mnie bo jak wyjada na wczasy to dziadkowie beda wpadac. do mnie i brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ona zaczęła a on stwierdzil ze cie zabiera. raz piszesz ze macie razem zamieszkac potem ze lepiej zeby nie spal. chaotycznie piszesz, strasznie szybko zmieniasz plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiesz czego tak na prawde chcesz i się miotasz pomiędzy nim i rodzicami. Wszystko przez to szyko chcesz dorosac bo masz duzo starszego chlopaka a rozum nie za wszystkim nadaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×