Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
sama się gubisz w tym co mówisz wczoraj było ze nawet o niej nie pomyślałas. tylko się nie pochwal mamie albo teściowej co robicie bo będzie cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikomu nie powiem i tez z zabawami koniec na jakis czas bo zaszybko to leci do przodu adrian juz pozwala sobie na wiecej i i juz nago. przystopuje z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde boli mnie musialam wczoraj na obiedzie u kuzyna zjesc rybe w jakims daniu i nikt nie powiedzial ze teraz mnie tak napierdziela brzuch!!! nie trawie ryb mam jakis wstred do nich, do szkoly nie pojde niedaje rady juz mama mi dala jakies tabletki i mam lezec w szkole mnie usprawiedliwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboje sobie pozwalacie przecież nie tylko on . może po prostu w końcu okres dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak oboje ale adrian doprowadza do takich sytuacji, nastepnym razem mu odmowie jak zacznie kombinowac z rozbieraniem sie . niestety ale okres sie niepojawia, niewiem moze bedzie poznoej ale watpie bo ostatni byl jakies 4 tygodnie temu chyba i krwawienie bylo slabe 3 dni trwal ale zaobserwowalam ze mam duzo dni takich ze bialy sluz sie pojawia i to nie z podniecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest koszmar co ja mam z chlopakiem!! Zaluje ze nie odworzylam nagrania wczesniej, bo chlopaki sie umowili ze jak bedzie dzis na uroczystosci kuzynka to nagle adrianowi sie auto zepsuje ipo kolege bedzie dzwonil zeby sprobowal naprawic a przy okazji pokaze sie kuzynce i moze mnie namowia zebym do niej zagadala i przectawial jak to slucham co oni gadaja to, to jest masakra dobrze ze kuzynki nie bylo mialabym cyrk z udzialem mojego chlopaka. Poza tym planem ich bezsensownym! Wogole dno a nie plan!! To gadaja duzo p*****lek i adrian sie zali ze moja mama ogranicza jego plany co domnie, jego zdaniem ona jest przebiegla i boi sie ze mnie odciagnie od niego pretekstami nauki studiow z wyjazdem strasznie wkurzony gada ze musi cos wymyslec zebym tu w cieszynie albo w bielsku studiowala ze mi na prawko da kase zebym jak juz w bielsku studiowala to jezdzila autem nawet jest zdesperowany mi dawac swoje auto albo ma nadzieje ze jak on mi oplaci prawko to rodzice mi kupia auto na 18stke a kolega mu podsyla pomysl zeby mi sie oswiadczyl po maturze jakos wtedy gdy bede decydowac gdzie skladac aplikacje ze niby taki inpuls wplynie na moja decyzje no a adrian mu mowi ze wczesniej chce to zrobic BOZE !!! Szok..... A jak poszlam z malym na spacer to adrian mowi ze mi pasuje wozek ze super ze ta sytuacja jest z kolega bo ja sie oswoilam z malym dzieckiem i sie nieboje jak wczesniej i adriana to cieszy bo sie ucze przed naszym JEZU... A na swieta dowiedzialam sie ze adrian planuje mnie wywiesc do zakopanego i ma nikt nic niewiedziec o tym bo jak sie moja mama czy tata dowie to mi napewno nie pozwola wyjechac i to jeszcze nie obecna bylabym w Wigilie i cale Bozenarodzenie on jest NIENORMALNY przeciez rodzice mu nie daruja bo swieta spedzamy u dziadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok po tym nagraniu niewiem co myslec chlopak ma nieprzewidywalne jakies pomysly plany przynajmniej jesli chodzi o dziecko to powiedzial ze czytal o anemi w ciazy ze jest niebezpieczna i ze musi mnie przypilnowac zebym teraz regularnie bralam zelazo i sie unormowalo a pozniej bedzie mi gadal o ciazy. Jego kolega mowi tez ze jak widzi nas ja sie calujemy przytulamy to go cos sciska z zlosci ze mu jego zycie sie spierdzielilo a chlopak mowi ze jeszcze kuzynka to nadrobi Zabije normalnie adriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś tu jest przebiegły to on i jeszcze obraza twoja mame. oświadczyn bym nie przyjęła bo powiedziałabym ze za wcześnie, na wyjazd w święta nie pojechała bo ja nie wyobrażam sobie świat bez rodziny. dowiedziałas się przynajmniej wszystkiego to go może przestaniesz ciągle tu bronić. o tabletkach to chyba zapomnij bo je uszkodzi albo wyrzuci ci i co ? 1 nie wzięta to już może grozić ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rodzice ci od razu mają auto kupić bo on tak chce. bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko gdy wyjedziesz na studia to będziesz decydować o swoim życiu tak to ciągle będzie to robił ktoś za Cb. wtedy się dopiero będziesz mogła zastanowić czego chcesz od życia i się przekonać czy to miłość na całe życie. głupia będziesz jak tam zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatluke adriana wlasnymi rekoma!! glupek jeden, przeciez moja mama nic nie mowi mi o axrianie zlego a przeciez tez na nocowanie u chlopaka nic nie narzekala bardzo a on ma jakies wymysly no ok jak sie wyprowadzilam to miala prawo mi pokazac jak sie zyje ale adrian to zepsul i wrocilam niewiem jak on moze zwalac na mamae ze to jej knucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zamiast wziasc sie za realne zycie to sni na jawie i mysli co zrobic zeby mu bylo dobrze kosztem moim, a auto nagle jego niestec mowil mi ze jest w stanie mi kupic a teraz liczy na rodzicow zeby go wyreczyli to juz taniej wyjdzie jak wyjade na studia. tabletki to on niema mi nic do wtracania sie to moja sprawa i on mi nie bedzie mowil i decydowal co moge a co nie on w ciaze nie zajdzie jemu latwo mowic a wcale niewie jak to jest ja sama niewiem i niechce miec brzucha teraz, a oswiadczyny zwarjowal po roku nie to wogole niewchodzi w gre musze mu powiedziec jakos ze zadne oswiadczyny nie sa mozliwe zeby mi niewyskoczyl z takim czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On to wszystko na szybko chce a pozniej moze zalowac albo ja. musze znalezc jakies kierunki w krak zeby mu teraz powiedziec niech sie oswoi z ty ze moge wyjechac ze mam juz plany i tyle koniec bawienia sie w jego gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś będzie żałował to ty. to jest marnowanie młodości. wiesz i współczuje ci ze nie możesz tak jak ja z moim facetem cieszyć się życiem i planować wszystko razem a nie każdy swoje. tylko sądzę ze jak się oświadczy to nawet jak odmówisz to będzie twierdził ze nie kochasz go itd będzie cię namawiał i się złamiesz. niepoważne jest to ze zaplanował nawet co mają twoi rodzice robić i co ci mają dać. masz świetnych rodziców to już ci mowilam kilka razy a on ich oczernia. ale przynajmniej wiesz ze on wcale się nie zmienił i nie ma żadnej poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
oswiadczyny w moim wieku przeciez to smieszne nie zgodze sie, napisalam adrianowi ale ten sie wkurzyl ze juz wybralam i napisal ze jak wroci z pracy to pogadamy napisalam mu ze niema juz o czym bo decyzje nie zmienie, powiem mu ze wiem o tych jego planach i ze mnie bardzo zawiodl ze tylko swoje zdanie bierze pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszyłaś go już wiele razy i nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale teraz musze go w to wciagnac bardziej, wybiore kierunek wzzystkie informacje o tym i akademikach wogole jak to jest z akademikami kto moze sie ubiegac o nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem . lepiej jest na mieszkaniu a o akademikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na stronie uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Aha, mieszkania niechce bo to duze koszta ale mam dziadkow w krakowie to unich bede mieszkac, ale tez nie zabardo fajnie bo beda mnie pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mieszkanie pokój to koszt 500 zł a i spokój jest nie to co w akademiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mniejsze koszta dla twoich rodziców niż wyprawienie ci ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
ja juz slub !!! nie bedzie !!!! tak tani myslalam ze wiecej sie placi wkoncu to krakow, okolo 500 na mieszkanie a jedzenie to tez kosztuje czyli jakies 1000-2000 rodzice musieli by mi dawac na mieszkanie chyba ze znajde tam jakas prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób jak uważasz ale to jest dla Cb fajne rozwiązanie bo masz babcię i dziadka. a dojazdy do uczelni samochodem to koszty kilku stow miesięcznie + samochód i jego utrzymanie. ale to jest dla Cb szansa na lepsze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Adrian zaraz konczy prace i przyjedzie do mnie, oj zaraz bedzie ciezka rozmowa!! dobrze ze mam wizyte o 14 to rozmowa sie nie przedluzy przynajmniej powiem co mam powiedziec i zbieram sie do wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia na wizycie bo rozmowa to sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie daj się przegadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej byc nie moze i dam rade adrianowi a badania ciagle czuje lekki bol brzucha a jak sie poloze to mnie boli bardziej przy zebrach z tylu plecow, moze ginekolog powie co to jest za bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×