Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
jezeli facet ma w zwiazku wszystko co trzeba to i potem nie szuka gdzie indziej. Ty twierdzisz ze skoro ja mu daje tyle razy to on nie zasluguje na to bo sie mniej stara. Myslisz ze jestes lepsza bo go trzymasz i bawicie sie raz na jakis czas? Nie jestem taka zeby kogos karac albo nagradzac za zachowanie seksem . Oboje go uprawiamy bo chcemy, a jak ktos nie chce to nie robimy nic. A myslisz ze jak sie bedzie zachowywal sflustrowany facet twoj w przyszlosci jak ty mu bedziesz udzielac i taka laske robic? on na razie to toleruje. Ale jak sie zacznie seks to calkiem inaczej bedziesz gadac, na razie nie masz pojecia o czym piszesz. Co myslisz ze bedziecie to robic raz na miesiac i on bedzie grzeczny? ALbo ze bedziecie tak jak teraz sie bawic? To bedzie tylko gra wstepna w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że jak zaczniemy to na 1 razie seks nie będzie w miesiącu, wiem że to ma być przyjemność ale ja na samym początku jestem przed tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę rzadko żeby to robił nie chce tak jak on to robi że dostaje wszystko wolę trochę o to zabiegać niż dostawca podobroci!! to twoje slowa wyzszosci wiec nie dziw sie ze ludzie takie rzeczy tak interpretuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak niby jest? A moze pora zaczac prowadzic lepszy przekaz bardziej zrozumialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie chce żeby mnie lizal zawsze jak tylko jesteśmy razem i dochodzi do zabawy! ja tu nie widzę wyższości po prostu wolę żeby to też oddemnie zależało żebym musiała trochę się wysilic żeby mi to zrobił jak będę miała ochotę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mu to powiedz? moze jestes bierna i nie rozmawiacie w trakcie, jak Ci to robi to masz orgazm czy nie, mowisz mu jak ma cie dotykac dlonmi albo jak ma cos robic? Facetow to kreci to sie nie dziw ze chce to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej tojakby teraz adrian robił pieszczoty a pelen stosunek dopiero po ślubie wtedy miala by ten cały sex z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość17
Czy ty dziewczyno masz mózg w ogole? Jak zaczniemy to bedzie 1 seks w miesiacu. To powiedziecie ci cos? Twoj adrianek poleci na d***** przy pierwszej lepszej okazji. 1 seks w miesiacu? Ty chyba nawet nie wiesz o czym piszesz? Wez sie ogarnij albo skoncz juz ten watek bo jak go zaczynalam czytac to myslalam ze jestes mądrzejsza a tu wyznania gejszy i dziewica orleanska w jednym hahahah zal mi Ciebie dziewczyno i Twojej mikroskopijnej wiedzy o życiu. Trzep mu dalej ale tak sie dziewczyno nie wyznaje miłosci i wbij sobie to do tego pustaka a nie wyzywasz każdego kto napisze ci racje bo w tej chwili jestes jakas z****** egocentryczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks po ślubie? hahahahhahahaha padłam. Gdzie ty zyjesz dziewczynko? Trzep mu tak z 5 lat jeszcze bo chcesz isc na studia a d**y daj za 5 lat jak skonczysz nie no zalosne hahahahah. Ty na prawde sadzisz ze facet bedzie ci wierny wtedy? Ja to robie co 2-3 dni i jakos w ciaze nie zaszlam przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian kocha i nie bendzie na d**y łaził! on wie że jak zasłuży to jego tygrys zostanie wypieszczony a jak zacznie podskakiwać to z sexu nici i z robótek ręcznych też! jak macie obrażać to wypad z tego wątku! prosze o pozostanie samych inteligentnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to podszyw L zamiast 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
kurcze głupi idiota/idiotka robi podobny nick podszywasię i brednie pisze ! !!!!!! to napewno ta sama osoba od tego niku koleżanka1b !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z 1b
Nie rzucaj oskarzen glupia gowniaro na kogos, jesli nie masz o czym kolwiek pojecia. Pod takiego pustaka jak ty nie trudno sie podszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cały topik można określić tylko jednym słowem - MASAKRA. Tylko osoby tego samego pokroju co jego autorka komentują jej płytkie posty i karmią trola sądząc, że w czymkolwiek jej pomogą lub doradzą. Dno i kilometr mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
A ty jesteś beznadziejna i tyle ! bo kto normalny robi takie rzeczy? żeby pod kogoś się podawać tylko głupi osobniki jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha autorka obraża wszystkich i wyzywa a sama wypisuje takie głupoty że rzygać się chce jak się to czyta i kto tu jest nienormalny ? Buahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
sory ale jesteś naprawdę beznadziejna skoro nie rozumiesz że to było do ciebie! TY jest napisane czyli do ciebie do osoby podszywajacej to jest skierowane..... weź już daj sobie spokój bo teraz chcesz tylko żeby inni myśleli że ich obrazam a tak NIE JEST! ! więc nie sprowadzaj tematu na opak ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego zdajesz tą maturę? O polskim to zapomnij, nie zdasz, chaos i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka z 1b
hhahaha idz zrób dobry uczynek dla społeczeństwa i się utop buahahha. Jednego pustaka i pasożyta mniej w społeczeństwie. Ja p*****le co za hipokryzja i totalne bezmózgowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz kretynko że ja zdaje maturę? Mam 21 lat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdałas? podobno masz dopiero 18 lat;/ buhahhah żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonjjja
''Z czego zdajesz tą maturę? O polskim to zapomnij, nie zdasz, chaos i nic więcej. '' 10/10 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne że próbna zdałam !!!!!! i to z niezłym wynikiem. zresztą nie mam zamiaru zdawać się w głupie rozmowy z niektórymi tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę jednak że to co piszę autorka to trzeba między bajki włożyć...zero jednego poprawnie skonstruowanego zdania po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram. Totalny bez mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Pierdu pierdu'' - te 2 słowa idealnie określają wynurzenia Limony. :D Cały ten topik to jedno wielkie PIERDU PIERDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×