Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
to już ponad tydzień w związku jesteście tak? a już zdążyłaś dowiedzieć się na kafe co to jest ozp :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2 tygodni prawie, jezu ale nie uprawiamy seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozp nie wiem co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
michał3 ja tobie tłumacze jakie w niektórych domach panują zasady. W moim tak samo było, seks w domu rodzicach był zakazany Seksic, czy zabawiać się nie w domu rodziców, jeśli oni nie życzą sobie tego i trzeba to uszanować. NIE akceptują seksu i pieszczot ich syna w ICH domu z jakąś 16 stka i mają do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasi rodzice jakoś przyzwyczją się, trochę zejdzie. normalne. adrian dalej chce cię "wychowywać"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale ja i ochlopak nie UPRAWIAMY SEKSU tylko sie przytulamy i calujemy nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie karalne?! co ty za bzdury wypisujesz! ślub mogli by już wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Ale to ja wy się zachowujecie świadczy o to i daje sygnały ze jednak seks uprawiacie ( piszesz ,ze to są mylne sygnały- ale one są dwu znaczne wiec co się dziwisz ze tak to zostało odebrane?? matka chłopaka nie zyczy sobie w swoim domu takich piedszczotek miedzy wami, w swoim domu kochanie lez w jednym lozku z swoim facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wychowuje choc mi to nie pasuje czasem rodzice i chlopak maja odmienne zasady i musze sama decydowac wtedy konflikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tylko za zgodą sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
I do tej pory tak jest Michał3 mimo ze mam męża i jestem ponad 2 razy starsza od autorki Moi rodzice są akurat z tych ludzie bardzo tradycyjnych i rygorystycznych .ich dom, ich zasady. Ale mieszkamy osobno a nie z rodzicami ,tak wiec akurat mi to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak siostra adriana z chlopakiem spi w noc razem to niema krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasmanska ale jak byłaś młodsza to nie sprowadzałaś sobie do domu absztyfikantów i nie uprawiałaś z nimi seksu? To gdzie to robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaka
Z 15latką jeszcze nie można, z 16 już tak, ale to fakt że to ledwie podrośnięte dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak mi napisal ze jego matka ciagle wraca do tematu i go wypytuje czy ja sie rozbieram przynim, glupia pewnie chce doniesc mojej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz jak było gdy pierwszy raz u niego byłaś, obawiałaś się go i matka dym mu zrobiła. Jeszcze krótko jesteście razem. Jak, pasuje ci Adrian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaka
to z 15 nie można, ż 16 już tak, ale to fakt że to trochę podrośnięte dziecko jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie jego matka jest walnięta, on ma 25 lat i nie jednego cycka, nie jedną d**e już widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Pisze jakie moi rodzice mieli zasady mi narzucone w ich domu i oczekiwali przestrzegania tych zasad. To co robiłam w młodzieńczych latach mieszkając w ich domu to jest w mojej wiadomości, ale na noc faceci moi nie zostawali. Ja zaraz po maturze wyprowadziłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpuszczalas po kryjomu oknem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Przychodzili normalnie w dzień, ale na noc nie zostawali , nie mogli bo ojciecby mnie sprał :D no ale mając 18 wyniosłam się z domu na studia tam sobie mogłam już samowolkę odstawiać , nie jako 17, nie jako 16 ani jako 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajny ale czasem przesadza bo musze byc pod tel zawsze i mowic. co robie, i zabardzo zazdrosny jest a ogolnie cieply taki kochany i zabawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa, to z nawiązką sobie odbiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gora do 21 moge byc poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki film oglądaliście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozatym na co dziewczyna pozwala jest jej sprawa i to kiedy z kim, jak rodzice nie widza niema problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film Iluzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiac troche mi sie chec z matki adriana z takiego powodu wrzeszczala a jak bym byla w ciazy to chyba by padla na zawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Jakby moj syn 25 letni zrobil dzieciara 16 stce to na kopach w doope z mieszkania bym go wykopała, jak taki dorosły ,aby rodzine zakładać niech sobie radzi sam bez mamusi pomocy mieszkając w swoim domu i utrzymując sam swoją rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×