Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

w ta niedzielę mamy chrzest i ja z adrianem zostajemy rodzicami chrzestnymi trochę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chwilowa zmiana. a dziwię się ze Cb biorą za chrzestna tak jakby rodziny bliższej nie mieli. zazwyczaj się bierze 1 osobę z jednej strony a 2 z drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tego przyjmuje żeby na dłużej ta zmiana była a nie tylko chwilowa ! i zabaw też nie będzie narazie bo wiem że adrian tego chce bardzo a tak myślę że jak dostawie to znowu wróci do po staremu! zostaje mama bo wsumie to rodzice małego mnie prosili,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teściowa też gadal żeby nie robić zamieszania bo tam ta siostra adriana miała problemy z chrzestnymi więc jest brat i jego partnerka a kolejne będzie miało innych chrzestnych chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to dziwne , nie jestescie malzenstwem wiec w sumie jakby sie ten zwiazek rozadl to na zawsze zostaniesz czescia wszystkich uroczystosci. U cb w rodzinie tez tak biora za chrzestnych dziewczyny ? Maz tej siostry nie ma rodzenstwa? A moze to Adrian tak nagadal siostrze ze masz byc ty. A moze to on z nia ma jakas umowe zeby cie namawiala na slub i dziecko skoro tak cie nagabuje kiedy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat ma ta siostra? pewnie po studiach i z praca dzieki czemu ma teraz pewnie platny macierzynski? na slub pewnie tez sami zarobili i dziwie sie ze 18 dziewczynie radzi slub i dziecko. Zaraz bym jej odpowiedziala ze sama jak miala 18 to dziecka nie planowala , w tej rodzinie to istny cyrk w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie moi rodzice chrzestni też są z strony taty i to jest małżeństwo a brat ma że strony mamy i też małżeństwo u mnie to jest spotykane i znane że małżeństwa zostają z jednej strony rodziny chrzestnymi, raczej nie adrian chyba nie mówił nic jej o tym żebym to ja była ale wiem że rodzice tej siostry po prostu zrobili świństwo i nie brali udziału w żadnych uroczystościach po prostu olali to a byli z obu stron rodziny i tylko od matki ojciec chrzestny był i jego żona zastępowala ta prawdziwą i chyba dlatego taka decyzja siostry adriana chyba niechęć mieć powtórkę z swojego życia dla dziecka. siostra adriana jest po studiach pracowali napewno coś uzbierali na ślub ale teściowa też coś dała, a jej mąż na rodzeństwo, on to wogóle jakoś są już długo zesobą, to jest chyba tylko taki szał bo pojawiło się dziecko i się cieszą i każdemu pewnie tak mówią z znajomych co są w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poplacze i przestanie. U mnie to jest raczej niespotykane zeby brac malzenstwa a wy nawet nim nie jestescie. taki szal to teraz bedzie codziennie bo to ierwszy wnuczek babci, ierwszy chrzesniak itd. kazda mala rzecz z nim zwiazana bedzie wszystkich ekscytowac co bedzie juz u was norma ze wszyscy was namawiaja. Tesciowa im dala to ok ale sama widzisz ze to dziecko jest nie po roku znajomosci a i w odowiednim czasie dla nich. z niczym sie nie spieszyli. CHociaz i tak ja bym nie chciala tak szybko po slubie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie rozp... psychikę temu dziecku. Wszyscy troje, ty co się bawisz w mamusię, Adrianek co nawet wsadzić nie umie i tatuś dziecka, który oddał je obcym ludziom i ma je w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze adrian mi powiedział że po pracy jedziemy do jego siostry bo go prosiła żebyśmy z małym zostali bo oona muszi coś załatwić, super tylko żeby ten mały spał bo jeszcze kacper znani jest i on napewno nie będzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie jedno dziecko to drugie. pięknie wam to idzie, może żłobek otworzycie ? po co studia jak tak też możecie zarobić. kiedy ostatnio byliście gdzieś razem ? teraz rozumiem chrzciny dużo załatwien to pomagacie ale w przyszłości to może takie rzecz razem ustalacie a nie ze on Ci komunikuje, już własnego zdania nie masz ? wiedziałam ze tak będzie ze twój facet przejmie się rolą i będziecie tam minimum raz w tygodniu, potem będziecie w wolnych chwilach zajmować się dzieckiem, potem brać go na wakacje, odciążać rodziców itd adrian ciągle prezenty będzie kupował ... no niestety ani się nie obejrzysz a znowu się zacznie gledzenie o dzieciach. no ale ty tego chcesz przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak ja zostałam w pracy dłużej i adrian sam pojechał bawić malucha, kacper został przy mnie, wiem bo już dostałam kilka zdjęć jakie adrian zrobił, cieszy się każdym gestem dziecka. byliśmy w weekend razem na zakupach w centrum handlowym później na siłowni i do domu pod prysznic i obiad w restauracji chodzimy razem w wolnym czasie ale no wcześniej było mało takich chwil ale teraz od weekendu się zmienia to teraz mamy czas dla siebie i dłużej możemy rozmawiać i całować się i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mówi że ja chce dziecko! ! nie chce to że się opiekuje małym nie znaczy że już chce! jego tata też musi pracować żeby mieć pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieia sie dopiero od weekendu ,nie wiesz ile ta zmiana potrwa a juz sie przedwczesnie cieszysz . uważaj zebys sie gorzko ie rozczarowala jak zwykle, o dobrze wiesz ze kazdy facet jak chce to wszystko potrafi a twoj nie raz rozne rzeczy obiecywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie robisz zeby go utwierdzic w przekonaniu ze nie chcesz a to w twojej sytuacji konieczne, powinnas mu w kolko powtarzac ze nie chcesz, nie dawac sie podejsc ze akurat nie chcesz z nim bo juz takich chwytow probówal itd. To wazne zeby nie dawac bliskim zyc w zludzeniu bo potem to tylko rownia pochyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam mu zawsze że za wcześnie na dziecko i nie chce. a ma teraz małego od siostry to niech się nim bawi. adrian mi zadał pytanie co bym powiedziała gdyby była taka sytuacja że trzeba by było się zająć dzieckiem nie swoim i mieć nad nim opiekę przyznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w waszej sytuacji ciezko o opieke przyznana. Nie uwazasz ze on zadaje jakies podejrzane te pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam go dlaczego takie pytanie mi zadaje a on odpowiedział że w telewizji taka tam sytuację słyszał hm tak trochę dziwne pytanie ale może faktycznie był tylko ciekawy mojego zdania i reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaje mi sie. On ciagle Ci zadaje jakies dziwne ytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ja też mu różne dziwne zadaje pytania, to jest też tak że chcemy poznać zdanie drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosił mnie o masaż adrian teraz jest pod prysznicem hm chyba mu się wydaje że coś będzie więcej i na masażu się nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to daj przyklad twojego dziwnego pytala? ewidentnie na cos liczy moze mu chodzilo o masaz pewej czesci ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
różne pytania zadaje czasem adrian się śmieje z nich i mówi że mam pomyslow sto na minutę nie ziemskie jakieś. a wczoraj oczywiście adrian chciał coś więcej niż tylko masaż, jakieś 5 minut masażu i już wymyślal różne świńtusne myśli, nawet prezerwatywy wyjol i chciał żebym mu założyła a wogóle później wymyślal i zaczęło się cycki masaż z oliwka jaki on wogóle podniecony było masakra. A dziś byłam u koleżanki i mamy taki plan żeby w lipcu jechać do krakowa na weekend żeby coś się zabawić tylko że muszę adrianowi powiedzieć o tym i zobaczymy czy ta zmiana jest czy znowu mi będzie zabraniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to sie dowiesz ze zadnej zmiany nie ma i nie bedzie :D no i Co chloak doszedl ? ostatnio mowilas ze zadnych zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz widze jak Cie pusci, albo bedzie chcial jechAC z wami, albo bedzie dzwonil co 5 minut, albo Cie pusci i -potem dojedzie do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie było zabawy tylko masaż i prezerwatywy zamienilam w balony pełne powietrza, tak adrian miał orgazm nawet jak mu siedziałam między nogami to czułam ruchy i jego zadowolenie stekanie, miałam dreszcze jak tak mi piersi dotykał i całował po szyji. narazie się szykuje żeby mu powiedzieć mam nadzieję że nie będzie tak jak tu piszecie i mi zaufa i pojadę wkońcu zmiany są ale teraz się okaże czy w każdej kwesti a nie tylko w domu zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie pytaj go tylko powiedz ze jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
A jak adrian mi dotykał piesi to powiedział że jego siostra ma teraz cycki takie duże a zawsze miała małe a teraz takie pełne i tak mówi że moje są podobne tylko że ja nie mam mlecznych więc skąd takie są pełne, jestem przed okresem jeszcze i dlatego a on się śmieje że chciałby je poczuć na twarzy i nawet mnie namawiał ale nie uległam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×