Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem szalu na bieganie

Polecane posty

Aha, czyli tak sobie mówisz po prostu :) spoko, myslałam ze coś Ci się stało.... A to tylko taki "pogląd" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze przez joge tez mozna sobie cos zrobic , przy kazdej asanie jest ostrzezenie kto nie moze jej wykonywac -ja juz dlugo ją robie i nic sie nie stalo-joga to piekna metoda, ma tysiace lat a durne bieganie czy gry zespolowe -fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź już zamilknij gówniaro. Bo c***a wiesz a p********z jak potłuczona. Do szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie bylam i nie bede na silowni i fitnesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie yłam na siłowni ani fitnessie, mam mini siłownię i fitness w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem juz mocno wiekowa,pasjonuje sie tematyka zdrowia i czytam jakie to kontuzje moze spowodowac sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie powinny uprawiac sportu-poza joga pilatesem by miec szczupla sylwetke bo sport powoduje se kobieta wyglada jak terminator i robocop-znalem dziewczyny ktore biegaly plywaly jezdzily na rowerze, na silownie chodzily inn esporty uprawialy - i staly sie umiesnionymi klocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama ćwiczę i mam w rodzinie zawodową żołnierkę. ćwiczy codziennie i nie wygląda tak jak mówisz:) proszę wymysły schowaj do kieszeni. rusz pupe i się przekonaj że nie jest tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz na zawsze pozostane wierna jodze nic wiecej mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszy mnie nordic walking - tez ludzi z kijkami duzo widac wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że masz swoje upodobania ale wygłaszanie nieprawdziwych osądów ("sport tylko niszczy") jest niedojrzałe. a poza tym po co to robisz? po co zniechęcasz ludzi do uprawiania sportu skoro każdy (oprócz Ciebie i kilku leniuszków) wie że sport to zdrowie? Na prawdę w to wierzysz co piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie po prostu smieszy ta kultura masochistycznego męczenia sie jak potepieniec poprzez sport, sporty masowe i grupowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie jest nudne lepszy jest fitness w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ale czy ktoś Was zmusza do biegania? Widać ludziom sprawia to przyjemność (mnie też) ale to swoje zdrowie "narażają" (co za bzdura!) a nie Wasze. Więc leżcie na kanapach, ćwiczcie w klubach, wyginajcie się na macie :) Niech każdy żyje swoim życiem, nie wtrąca się do innych skoro jego to w żaden sposób nie dotyczy i tyle. Ejmen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda aktywność fizyczna jest dobra! Nie lubisz biegać? Nie zmuszaj się więc! Ja osobiście zamieniam bieganie ćwiczeniami areobowymi, bo leniuszek ze mnie. :p Nieprzepadam też za pływaniem, jazdą na rowerze, kocham natomiast fitness i gimnastyke. Dla każdego coś miłego. :D Ten temat jest dla mnie bezsensowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sport jest kontuzyjny pod warunkiem, ze uprawia sie go zawodowo, albo nawet amatorsko ale codzienie po kilka godzin jak zawodowiec i do tego bierze sie udzial w zawodach, maratonach. wtedy mozna mowic, ze sport to nie zdrowie a wyniszczanie organizmu i z tym sie zgodze. ale wiekszosc pracujacych/uczacych sie ludzi nie ma czasu na uprawianie sportu na zawodowym poziomie nawet w 1%, także prawdopodobienstwo zrobienia sobie kuku zmniejsza sie wprost proporclonalnie...:) ps. biegac kocham, najbardziej w lesie, rano. bez zrywania sie o 6, ale 7-8-9, pozniej prysznic, sniadanie i zupelnie inne nastawienie do zycia. daje poczucie sily (fizycznej i psychicznej) wolnosci, wzmacnia poczucie wartosci. poza tym to, co jest w pl, to wcale nie jest szal na bieganie. pojedz sobie do krajow skandynawskiiach, tam KAZDY biega, na rowerze jezdza wszedzie i to jest normalka. jak idziesz ulica to nie ma minuty, zeby nie zauwazyc minimum 10 biegajacych osob, o rowerze nie wspomne. i to nie jest zadna glupia moda, tylko normalka, styl zycia, ze podstawa egzystencji jest ruch. w pl jeszcze niestety jest to moda i szpan. wiekszosc moich kolezanek wytrzeszcza oczy, ze biegam GODZINE. dla nich to wow, nierealna sprawa, a wcale ni biegam jakos extra i czesto. nie wiadomo, czy sie cieszyc, czy smucic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaluchowska
a szał na jazde rowerem? ;-) teraz w stolicy bardzo modnie - jazda rowerem do pracy jest super pomysłem :D wybieram model http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-horizon-bialo-niebiesko-szaro-grafitowy-2014-150-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,268724.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75778728&qrtc_pos=1&skad=quartic, ale nie wiem czy to dobry wybór jak na miejskie podróże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie cała rodzinka pedałuje :) mamy rowerki ze sklepu internetowego http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-pop-art-28-cali-bialo-czarny-18-2014-romet,261934.html?qrtc_slt=slt_product_2&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75773198&qrtc_pos=5&skad=quartic, zaoszczędziliśmy na 4 rowerach dobrego tysiaka, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaNa91
A ja uważam, że bieganie jest super i cieszę się, że coraz więcej osób biega. To naprawdę wycisza i poprawia nastrój:) Trzeba jednak pamiętać o odpowiednim obuwiu np takim http://www.landersen.pl/kobiety/buty-do-biegania by nie nabawić się kontuzji. Ja kiedyś biegałam w zwykłych trampkach i do dzisiaj cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ktorzy pisza,ze bieganie takie zle zaloze sie ,ze sa spasieni nie potrafiliby przebiec pieciu minut.... wiem,bo kiedys tez tak myslalam jak bylam gruba,ale teraz nie potrafie zyc bez tego a dodam,ze to bylo najgorsze cwiczenie na wfie potem w przyszlosci nawet zabijalo mnie dobieganie na autobus. zaczynalam od 5 minut i prawie wzywalam ambulans ,mam astme teraz biegam nawet 1,5 godziny bez wiekszego wysilku.kocham biegac plusy od lipca minus 17 kg super samopoczucie,zero atakow astmy nie uzywam juz nawet inhalatora.cialo wysmuklone ,zero cellulitu.kondycja skory poprawiona.duzo energi itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja biegam, a jak mam ochotę to i jeżdżę na rowerze :D teraz mam chrapkę na nowy, czy ktoś się poznał na tej firmie http://www.cyklotur.com/rowery/crossowe/p,rower-stratos-asl-2015-brazowo-czarno-bialy-200-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,436123.html?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×