Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość gość
znam kobietę, która była w ciąży i miała kilka kotów w domu! normalnie sprzątała im codziennie w kuwecie, nie ograniczała z nimi kontaktu i w dodatku jak złapały jakieś choróbsko to dawała im leki i spała z nimi w łóżku! niby regularnie robiła sobie badania na toksoplazmoze ale niebezpieczne to było bardzo. sama bardzo kocham zwierzęta, ale gdybym była w ciąży to w życiu bym w kuwecie nie sprzątała. na szczęście dziecku nic nie było. ale niektóre mają bardzo mały kontakt ze zwierzętami i się zaraża a te co mają koty w domu nie. więc nie ma na to reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.jak samopoczucie?u mnie duszno i goraca ale nie jest zle.kupilam sobie dzisiaj witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
I mnie wszystko dobrze pogoda super ani za zimno ani za goraco. Kurcze powiem wam że czuje się coraz gorzej czuje jak mi się cialo zmienia nigdy szczupła nie byłam a teraz czuje sie taka napompowana :(( chcialam kupić spodnie ladne wczoraj i co nic :( tylko dresy obrzydliwe ehh kurcze no dobra już koncze narzekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mi jest juz ciezko wstawac z lozka.w sobote ide na wesele kupilam sobie piekna czerwona sukienke.najgorsze jest to ze juz o 21 jestem senna i nie wiem ile tam wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Barszczzuszkami ja tez nigdy nie bylam chuda, zawsze troche wiecej mnie bylo :D a teraz jak rosnie mi brzuch to czuje sie jak... balon :D ale to najcudowniejsze uczucie na swiecie ♥ czas sie przyzwyczaic ze bedziemy rosly nie malaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy was tez swedzi brzuch? bo ja mam takie dni ze moglabym sie zadrapac ale oczywiscie powstrzymuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Mnie tylko czasem swedzi ale powiem wam ze wlosy na brzuchu mam jakies duze :D az mi dziwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Z tym swedzeniem to czasami a z tymi włoskimi na brzuchu to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja nawet na piersiach mam takie male wloski. Ale nie duzo. Niedlugo cala obrosne haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Jeju, dziewczyny. Ten zatkany nos do szalu mnie doprowadza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia, ja mam prenalen katar :) super spray, specjalnie dla kobiet w ciazy. I juz oddycham nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Czesc dziewczyny dalej Was czytam i przezywam wszystko z Wami. U mnie wyjazd sie udal pomimo wszystko, ale sprawy w malzenstwi zaczely sie piepszyc. Nie dogadujemy sie, maz znalazl sobie przyjaciela,alko... jak bym tylko mogla siedzialabym w pracy na nadgodzinach. Wszystko sie teraz zkumulowalo... ,ale powtarzam sobie w kolko ,ze musze byc twarda. Coraz czesciej o rozstaniu sie z nim,ale to nie takie proste ,bo nikt nie wynajmie mi pokoju z psem(cala milosc przelalam na psie po wszystkich syratach,wiec ze nie ktorzy tego nie rozumieja,a co do mojego to on sie nie wyprowadzi. Potrzebuje spokoju i wszystko przemyslec, uswiadamiam sobie,ze musze zobaczyc czy to jeszcze milosc czy tylko przyzwyczajenie... przepraszam,ze Wam sie zale,ale nie mam komu. Jestem teraz w pracy...maz w domu i pewnie juz po picie polecial. Jestem mloda mam 24 lata i chce zyc normalnie,ale jak? Miec w kims oparcie... w mezu go nie mam... pozostaja mi rodzice... reszta rodziny,ale jak?chcialabym liczyc na meza nie da sie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
MalutkaOna ty zawsze jestes u nas mile widziana!!!! Powiem ci ze nie za ciekawie masz. A nie mozecie isc do jakiejs poradni malzenskiej??? Jestes mloda. Wiadomo, kazdy cierpienie przezywa na swoj sposob, ale podstawa jest ROZMOWA. Powinnas wrocic do domu, usiasc z mezem i powiedziec mu jak ty sie z tym czujesz, niech on ci powe co on czuje i razem powinniscie dojsc do porozumienia. Bo nie mozecie byc z tym sami!! Oddalacie sie od siebie zamiast wspierac w tych trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A ja ci powiem tak.Jezeli znowu zajdziesz w ciaze, to ja na twoim miejscu bym sie nie wachala tylko od razu wracala do polski! Bo tutaj chociaz od razu dzialaja. Od poczatku a nie tak jak tam u ciebie od 12 tygodnia. Jezeli znowu noe uda sie, zostaja zabiegi in vitro. Wiele osob dzieki temu koha cieszyc sie swoimi malenstwami. Lecz chodzi wlasnie o to ze oni sie nie poddaja i sa razem na dobre i zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Hej dziewczyny ;) troszke mnie nie było ale po tych wszystkich moich przejsciach, szpitalu, badaniach musialam troche odetchnac ;). MalutkaOna bardzo mi przykro że tak się stalo. Jestesmy z Toba kochana;* ja dziś ide na 16 na usg :) już się troszke stresuje czy wszystko bedzie dobrze.. Co do samopoczucia, jedynie narzekam na to że bardzo szybko się mecze a tak to super :) też nie mogę się doczekac zakupow;) już pierwsza rzecz kupilam, mialam dobra okazje i kupilam dzidzi kolderke antyalergiczna do lozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria a badania? Wszystko dobrze? Super ze juz jestes z Nami bo balam sie ze cos sie stalo :/ jejciu. Jutro zaczynam 13 tydzien. A dopiero co sie dowiedzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz 15 tydzien.niedlugo juz poczuje ruchy maluszka.ostatnio bylam na usg i malenstwo szalalo w brzuszko na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia to ty juz w 2 trymestrze :) ale super :) za 3 tygodnie mozesz juz poczuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Tak wszystko dobrze, badania ok :) dziś jeszcze zobaczymyczy malenstwo się dobrze rozwija :) ja dziś zaczelam 14 tydzien :) jak to leci, a dopiero co patrzylam na dwie kreseczki. Natalcia ja dziś też powinnam zobaczyc jak malenstwo sobie fika koziolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Moja szwagierka poczula pierwsze ruchy wlasnie w 18 tygodniu ;) teraz jest w 21 i mowi że mala chyba karate uprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A ja mam na 29-go do lekarza :) tak bym juz chciala zobaczyc malenstwo :) almd ciesze sie ze mam zdjecia co usg :) a w urodziny mojego kochanego idziemy na 3D/4D :) bo najlepiej isc w 22 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A macie jakies przeczucia czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciazy ruchy czuc pozniej.lekarz probowal zobaczyc co bedzie ale jeszcze za wczesnie.ja tez 4d robie w 22 bo lekarz mi powiedzial ze wtedy dzidxius ma wiecej rozwinietych czlonkow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jak smiesznie,ostatnio to jeszcze malenstwo bylo a teraz juz w klebuszek sie zwijal.i kregoslup bylo widac,nie moglam sie napatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Moje znajome ktore raz byly w ciazy ruchy czuly w 18-19 tygodniu. To zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×