Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość przyszla niedoswiadczona mama
Mnie sie dzisiaj znowu snilo ze urodzilam córeczke. Moze to znak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja wlasnie wczoraj mialam 17t i 6 dzien i bylo widac :) jesli twoje malenstwo ladnie pokaze co ma miedzy nozkami to sie dowiesz :) To ja juz moge kupowac rozowe ciuszki :) Ja caly czas od samego poczatku czulam ze bedzie córka, trzy dni temu mi sie snilo ze na usg wyszedl chlopak. Sny się śnią na odwrót, także chyba będziesz miala synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Moj mezulek by sie ucieszyl :D ja bd w 17 tyg i 1 dniu. Oby dzidzia pokazala!!! :D a tobie kochana gratuluje po raz kolejny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje.ja tez w glebi serca chcialabym dziewczynke.ale dowiem sie dopiero we wtorek to moj 21 tydzien bedzie o ile maluszek sie znowu nie odwruci pupa do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia moj tez sie odwraca tylkiem ciagle :D oby w piatek tego nie zrobil bo ide z jego tatusiem niech zobaczy co zrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to caly czas mowi ze on robil syna.nawet tak powiedzial lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Haha :D moj ciagle powtarza ze syn bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Haha :D moj ciagle powtarza ze syn bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ale dzisiaj mnie dol zlapal. Masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
A co się stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Hormony mi buzuja chyba. Ostatnio ciagle albo sie smieje albo placze... a na dodatek moj ma przede mna tajemnice... mowi ze to niby nic takiego ale teraz wszystko jest dla mnie mega problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Może jakąś niespodzianka dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Oby :D ale ja nie lubie tak dlugo czekac... :D niecierpliwa jestem :D wam tez tak hormony szaleja?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Hm jeżeli równoczesny placz i smiech to tak szaleją mi hormony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Haha :D barszczzuszkami kazdy mi mowi ze jak nienormalna sie zachowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Bylam u lekarza, maluszek nie chcial sie pokazac :) od pupy do glowy ma 13,5 cm :) a z nozkami to o wiele wiecej bo nogi ma dlugasne :D moje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Przyszla mamo ja cos czuje ze będzie u Ciebie syn :) Super że maluszek się dobrze rozwija. Wiesz moze ile waży? Moja perełka juz 237g :) Moj jak wrócilismy we wtorek od lekarza poszedl kupić córc****erwsze ubranka :) oczywiscie różoweee :) Mial super prezent bo w środe byly jego urodzinki :) Mówie wam dziewczyny jak mala juz umie mi podokuczać :) A u was jak z ******i?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ooo czemu mi wykropkowało z r*u*ch*a*m*i... Wkurza mnie ta nowa odsłona kafe :/ W ogóle nie czytelna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kochana nie wiem ile wazy.... moze sie dowiem na polowkowym 20 go :D to bedzie moj 21 tydzien. Ale dzidzia duza, tak mowi lekarz.... i ogolnie jest zdrowa :) a mnie tez nowe kafe denerwuje.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kochane a musze wam powiedziec, ze po 20 tym tygodniu ciazy moze was odwiedzic polozna bo od ubieglego roku jest cos takiego wprowadzone przez nfz... i wgl oni mi zle wyliczaja tydzien ciazy. Dzisiaj zaczelam 18 a oni mi wpisali 16/17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścgośćgość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
a pytanie mam. ile juz przytyłyście??? ja juz jestem 5 kg na plusie... jem duzo owoców i jogurtów i 5 kg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc13456789764
Hej,ja tu nawet zalogowac sie nie umiem.ja przytylam 3 kg.a jem jak odkurzacz.ale jestem 9 kg do przodu bo przez wymioty na poczatku.a polozna do mnie nie przyjdzie bo chodze prywatnie do lekarza w innym miescie.natalcia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zarejestrowalam, to moj nowy nick :) ja sie boje ze bede wygladala jak prosiak. Ale tak licze do 15 kg dobije napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Natalcia nie wazne czy chodzisz do lekarza prywatnie czy nie. Ja tez chodze prywatnie. O to chodzi ze jesli masz ubezpieczenie i przychodnia pod którą należysz ma polożną środowiskową i ona ma podpisany kontrakt z nfz na tzw. edukacje ciążową to możesz się do niej udać i ona teoretycznie od 20 tyg ciąży spotyka sie z nami 2 razy w miesiacu. Ja wlasnie we wtorek mialam takie pierwsze spotkanko. Robi taki ogólny wywiad, potem robi nam tez badania, słuchacioe tonów, tj. puls dziecka. A po porodzie przysługuje nam 6 spotkan z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie, bo przed ciaza i tak mialam sporo :/ taki pulpecik :D zawsze nalezalam do osob grubszych. Ale coz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
U mnie nie przychodzi w ciagu ciazy a po porodzie sa 3 spotkania i to nieobowiAzkowe bo jak sie nie ma ochoty to mozna jej nie przyjmowac.wiem bo moja siostra urodzila 3 miesiace temu.natalcia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
Zapomnialam ze u mnie w przychidni nikt nie wie ze jestem w ciazy chociaz zadna .baba nie bedzie mi tylka zawracala.natalcia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
U mnie pielegniarka jest nienormalna .nie ma o niczym pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×