Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Huanamaria to ty urodzisz lada moment!! Obys dotrwala do twgo czwartku. Natalcia i jak sie czujesz?? Ty tez juz w rozsypce. Tylko my, 36-cio tygodniowki sie jakos trzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Kochana a próbowałas migdałów?? Pomaga też imbir, rumianek, woda z miodem i octem jabłkowym, mięta, siemię lniane. Mi osobiście pomaga herbatka z kminku: 2 łyżeczki kminku rzymskiego na szkl. Wrzątku, zaparzac 10 minut.. Ochydne ale pomogło mi. A mleko mi w ogóle nie pomaga a wręcz przeciwnie mam jeszcze gorzej po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Jak wczoraj miałam bóle co 7 min przez jakieś 2h to myślałam że to już, mąż chciał już ze mną do szpitala jechać ale ja już dawno postanowiłam ze pojadę jak będą bóle co 5 min nie wcześniej.. Teraz leżę a on wydzwania co pół godz z pracy i pyta czy wszystko ok. W czwartek (jeśli dotrzymam) idę do gina na usg i badanko, zacznę 38tc wiec juz by było dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Cześć dziewczyny. Ja wstałam o 10, jeszcze książkę poczytałam i wzlokłam się z łóżka o 11. Jestem po śniadanku i poczytałam co pisałyście. U mnie noc zaś ciężko, kilkuktorne wstawanie to norma. Od wczorajszego wieczora miałał ogromne napinanie macicy, aż cała bardzo twardła i bolało podbrzusze - to chyba skurcze. Nawet przygotowałam sobie stary telefon ze stoperem bo w nowym nie mam. Dalej mnie pobolewa podbrzusze. Odliczam, że niecałe 2 tygodnie i ciąża donoszona. Huanamaria to miałaś ciężki wieczór. Będziemy trzymać kciuki za Ciebie - byle do czwartku. Ja czuję parcie dziecka, ale na pęcherz, aż boli. Ja ostatnio 2 dni pod rząd miałam zgagę, tylko 2 dni dotychczas, więc nie ma źle. Ale musiałam wziąść sobie tabletkę i trochę przeszło. Dziewczyny napiszcie jak mierzycie skurcze, ja wczoraj czytałam w różnych miejscach na necie i zgłupiałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja sobie sciagnelam na telefon aplikacje. "Ciąża Sprout " tam jest licznik skurczy, zaczyna się skurcz naciskasz Początek skurczy i jak już czujesz ze słabnie skurcz naciskasz koniec. I ci wyświetla w pozycjach godzinę skurczu ile sekund trwa i godzinę zakończenia. Są też inne aplikacje z licznikami skurczy ale mi osobiście ten najbardziej odpowiada ;) Jej nie umiem tak leżeć i juz myślę co by tu porobić, tyle mam prasowania, sprzątania.. Ale muszę sobie odpuścić.. Poprosiłam koleżankę to Przyjdzie po Niedzieli umyje mi okna posprząta trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Moja mała tez tak czkawka męczy kilka razy dziennie nawet po 15 minut.. Przyszła mamo zapomniałam ci powiedzieć, jak tak non stop zgaga męczy to dzidzi włoski rosną ;) pewnie twój synuś będzie miał bujną fryzurke :) Nie wytrzymam tak leżeć! Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Jakieś takie mam przeczucie ze Natalcia rodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
hej dziewczyny :) a dzis bylam z mezem u znajomych ale to byl zly pomysl nie moglam wrocic teraz odpoczywam bo brzuch mam strasznie napiety ale mimo wszystko bylo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Hello. Dzisiaj miałam zabiegany dzień :) popołudnie i wieczór u rodziny i znajomych, jeszcze zakupy na powrocie. Ale już czas na odpoczynek. Moja córcia prawie codziennie ma czkawkę, a wierci się skubana i rozpycha. Też stawiam, że natalcia na porodówce. A jeszcze w sprawie skurczy: czyli rozumie, że skurcze liczy się na podstawie okresu kiedy się zaczyna i kiedy kończy. A przerwy między nimi analogicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co o tym myslec... poszlam do lazienki- mialam mokre majtki. Bylam chwile wczesnjen i nie bylo nic. W sypialni usiadlam na lozko jak mnie Pan Bog stworzyl. Wstalam a tam mokra mala plama. Nie wiem czy to sluz czy co... do tego mam bole krzyza i miesiaczkowe bole podbrzusza. Boje sie ze moze sie zaczac akcja porodowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Jak masz możliwość to zadzwoń do swojego lekarza lub położnej. Jak to wody płodowe to ja bym pojechała do szpitala. Albo meża wyślij po ten test na wody płodowe, o którym ostatnio pisałaś. Bedziesz miała pewność że to wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Hello. Dzisiaj to przeszłam samą siebie, obudziłam się po 5 i nie mogłam zasnąć ;/ Natalcia - mam nadzieję, że u Ciebie jest ok. Odezwij się jak będziesz mogła. Przyszłamamo, jak Twoja sytuacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie? Nie spalam cala noc ze strachu ze mi zaczna wody odchodzic... ale po tamtym incydencie nic sie wiecej nie pojawilo... na szczescie. Chociaz maly mnie uciska okropnie na pecherz... Natalcia to juz chyba szczesliwa mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
ale dzis sie wyspalam o rany :) nawet nei wstawalam w nocy ani razu cos pieknego :) a mała od rana zaczyna swoje harce az czasami podskakuje z bolu jak mi kopnie w pecherz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, do lekarza możesz iść w każdej chwili. Jeżeli pójdziesz z nfz to niestety możesz troche sobie poczekać, a jak chcesz iść prywatnie to trochę kasy zabulisz. Najlepiej zadzwoni do przechodni i się wszystkiego dowiedz. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, do lekarza możesz iść w każdej chwili. Jeżeli pójdziesz z nfz to niestety możesz troche sobie poczekać, a jak chcesz iść prywatnie to trochę kasy zabulisz. Najlepiej zadzwoni do przechodni i się wszystkiego dowiedz. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,bylam w szpitalu i to byl falszywy alarm.niby lekarze mowia ze to nie wody.pielegniarka powiedziala mi ze moga to byc wody tylko pekly mi od gory i dlatego mam tak po malutku mokre majtki.rozwarcie mam 3cm.i musze jeszcze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia my juz myslalysmy ze ty sie pochwalisz przezyciami po porodzie... :D ale wazne ze jest wszystko ok :) twojej coreczce za dobrze w brzuszku i nie chce wychodzic :D a ty na kiedy mialas termin wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze porob cos by porod wywolac. Masz juz 3 cm rozwarcia. To duzo. Kolezanka urzadzila sobie rowerowa wyprawe do lekarza i na drugi dzien juz rodzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore cieple kapiele,chodze po schodach,gotuje,tylko maz nie pozwala mi okien myc.nawet probowalam masowac sutki tylko to boli.czytalam jeszcze o olejku rycynowym ale boje sie wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×