Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Taka niespokojna dzisiaj jestem. Nie wiem czemu;/ Moja mama mówi, że jutro urodzę. A na bardzo sceptycznie do tego podchodzę. Jeszcze mój mąż idzie dzisiaj na imprezę firmową :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka twoj nie jest w tym jedyny ja tez slysze nie bo cos sie jej stanie albo nie bo to porod przyspiesza :D a ja tylko mysle kurde wlasnie o to chodzi :D ale wynegocjowalismy ze na poniedzialkowej wizycie zapytam i jak bedzie wszystko ok to juz "sie nie bedzie bronil" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony to słodkie ze tak się martwią.. A z drugiej chciało by się bo to może przyspieszy poród.. My dziś rano znowu poszalelismy, zjadłam ananasa i od rana chodzę sprzątam. Dopiero siadlam.. Po 16 idę do lekarza, bardzo ciekawa jestem co mi powie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znać huanamaria jak po wizycie. Ja mam dzisiaj zły nastrój, dość, że ten niepokój, to jeszcze jak pomyślę, że mam coś robić to mi się odechciewa. Jedynie ugotowałam zupę, dalej w piżamie siedzę i mam ochotę się położyć. Może też tak na mnie pogoda działa bo ponuro i deszczowo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria czekamy na wiesci :) X Maszka- dzisiaj jest taka pogoda ze kazdy czuje sie nieswojo. Taki dzien, gdzie ma sie ochote usiasc przed kominkiem z kakao w reku i siedziec i nic nie robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo nie tylko tobie sie nic nei chce ja tez mam dzis taki dzien po prostu nic dzis nei zrobilam konkretnego czuje sie tak ooo ogolnei podobnie jak przez ostatnie dni tylko doszla do tego biegunka mecze sie strasznie, a pamietam jak jeszcze pare tyg temu dziwilam sie tym wszystkim narzekajacym ciezarnym a teraz sama sie zrobilam taka jak one ;) a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana biegunka to dobry znak- organizm moze sie czysci przed porodem :) ciekawe jak tam huanamaria :) moze bedzie nastepna mamusia w naszym temacie :) wczoraj od ok. 20:00 do 2:00 mialam skurcze... a dzisiaj cisza. Nic sie nie dzieje. Doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie ;) Mała waży 3200g, rozwarcie nadal tak samo, łożysko 3 stopień, bardzo nisko główką jest... Kurcze myślałam że już coś bardziej a tu nic :( Ilość płynu owodniowego się znacznie zmniejszyła ale lekarz konkretnie nie może określić czy to mi się wody Sącza.. No cóż dalej seks i może coś Pójdzie szybciej.. Ja juz Dziś 3 Dzień mam biegunkę.. Mówi lekarz ze może i się oczyszczam przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huanamaria ja myslalam ze jak napiszesz to sie dowiemy ze juz niebawem urodzisz albo ze jedziesz juz na porodowke a tu ze sie tak wyraze nic nowego ;) przyszla mamo ja to mam dzis te skurcze caly dzien ale sa neiregularne raz sa jeden za drugim a raz mam spokoj 2-3 godizny wiec nei panikuje ;) ale powiem wam ze mam stresik powoli bo niby nei czuje sie tak jakbym miala urodzic a czasu coraz mniej tym bardziej ze moja mama urodzila mnei 17 dni przed erminem a mojego brata 7 wiec moze i u mnei bedzie cos szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nic nowego ale w każdej chwili może się Zacząć... Musze czekać ehhh... Chyba urodze po terminie :( Moja mama pierwszy poród miała w terminie, drugi tydzień przed, ja 16 dni po terminie a moja siostra 3 tygodnie przed terminem.. Ale za to chciałabym mieć porody jak moja mama, pierwszy i drugi w Godzinę Dwadzieścia, ja w 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama moja siostre urodzila bardzo szybko a ze mna miala cesarke.... siostre urodzila 13 rni przed terminem a mnie 3 dni przed.... ja sie czuje jak bym byla chora. Niby mam zapchany nos a nic nie leci... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo wklucie w kregoslu,u mnie wkul sie dopiero za 4 razem.no i straszne bole brzucha,a najgorzej jest jak macica sie obkurcza to wtedy strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia może jutro pójdziesz, ale jak ma się jakiś stan zapalny wdać lepiej byś była pod kontrolą. Głowa do góry!!! Ciesz się, że już masz córeczkę przy sobie. A my dwupaczki jeszcze czekamy :) Laseczki, ja dopiero po południu wróciłam do świata żywych. Wybyłam z domu na 2 godziny, ale od razu mi się lepiej zrobiło, mimo tej paskudnej pogody. Ogólnie się dzisiaj snuje jak "smród po gaciach". Chciałabym, żeby mnie już coś ruszyło, dalej taki niepokój czuję. Jak do środy nic nie będzie to mam iść do lekarza - też l4 mi się kończy w ten dzień. I jestem ciekawa czy dostanę skierowanie do szpitala na 28.10 - bo to będzie tydzień po terminie. Patrzę cały czas na to zainstalowane wczoraj łóżeczko i brakuje mi jedynie w nim dzieciątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka to ktory ty masz tydzien ciazy ze termin masz na pazdziernik? :) ja tez bym z jednej strony chciala urodzic, wtulic sie w malenkie, kochane cialko swojego synka. A z drugiej strony boje sie. Ale to chyba normalne ze sa obawy przed TYM dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według miesiączki termin miałam na 7.10. Wg usg mam na 21.10. - niby mam teraz początek 38 t.c. (wg przedostatniego wpisu w karcie ciąży, a wg ostatniego mam 38/39 t.c). Skomplikowane. Także sama nie wiem tak do końca który mam tydzień. Termin wyznaczył j/w. Jak lekarz stwierdził termin z usg jest "złotym środkiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam37/38 tydzien. To z twojego terminu z OM wynikaloby ze masz najstarsza ciaze. :D ale moj synus dzisiaj *****iwy. Zawsze byl mega spokojny a dzisiaj caly dzien wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był problem nieregularnych miesiączek. Dlatego jest taki chaos w tych terminach. Wczoraj wieczorem śmiać mi się chciało, bo leżeliśmy już w łóżku gotowi do spania, ja przytulona do pleców mojego męża i mała się ruszała tak, że mąż czuł jej ruchy na plecach :) śmiałam się, że już daje popalić nie tylko mamcie, ale również tatusiowi. Będzie co wspominać potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak czesto robie :) przykladam brzuch do plecow meza i maly szaleje :) a maz cieszy sie ze jego synus go kopie :) niech chociaz przez troche poczuje jak to jest byc obkopanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasnęłam wczoraj w sekundę, jeszcze tak się źle czułam miałam temperaturę 37,5 :( Za to w nocy Budzilam się co chwila tak mnie skurcze męczyły... Śnią mi się takie Dziwne rzeczy... Ja tez tak przykładam brzuszek do pleckow męża i mała kopie tatusia ;;) ostatnio przyłożył głowę do brzucha i małej chyba to przeszkadzało, tak dupke wypiela ze mu głowę Zrzucila ;) smialismy się ze ma tyle siły po mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×