Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Barszczzuszkami jak bedzesz miala cc to pamietaj ze od razu po odejsciu znieczulenia na nogi,nie ma ze boli,wtedy szybciej dojdziesz do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze starac sie nie stresowac,no i po cc chodzic i chodzic.no i jak anestzejolog bedzie dawal ci znieczulenie to zacisnac zeby i sluchac co mowi zeby nie musial ponawiac wklucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ci zazdroszczę barszczyk ze juz Będziesz miała konkretna datę.. A ja byłam u położnej, i mówi żebym wypiła ten olejek.. Powinno mnie ruszyć, a jak nie to posiedzę na kibelku trochę.. ;) Tak kolo 16 wypije to będę wam mówić co i jak, czy się coś dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczzuszkami to dobrze, że u Ciebie się już coś wyklarowało. Pewnie termin cc będziesz miała bliżej niż dalej :) Huanamaria z tym olejkiem to jesteś wielka. Życzę Ci by po tym coś się ruszyło konkretnie. Ja o 9.30 wybyłam z domu i wróciłam przez 14. Zjadłam i zaś lecę z pieskiem na spacer. Mała bardzo naciska na krocze, czuję aż w tyłku. Ale jak pochodzę jeszcze to może zacznie się cholera w końcu poród!!! Wszyscy wokół zadają teraz jedno pytanie: kiedy?? a ja odpowiadam, że zapewne już niedługo :) Moja mama siedzi jak na szpilkach, chyba bardziej się niecierpliwi niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka u nas w szpitalach poród wywołuje się oksytocyna a w Niemczech dają właśnie olejek rycynowy.. Dzwoniłam do cioci z Niemiec i mówi że to prawda. Nawet ona miała tak wywolywany poród.. Jak wypije to wam napisze i będę na bieżąco informować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na jakis sygnal jak na zbawienie. I powoem wam ze jedyne co mam to te skurcze. Ale maly mi tak juz naciska na dol ze az mnie uda bola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jak cie udavbola to już coś lepiej, No a ja właśnie wypiłam ten olejek i czekam.. Czy cokolwiek zacznie się dziać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wszystko na dole boli.. a dzisiaj w nocy to myslalam ze do lazienki nie wstane tak mnie bolao krocze pachwiny i biodra :( huanamaria czekamy na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co kompletnie nic się nie dzieje, nawet w kibelku nie byłam.. Minęło dopiero 1,45h wiec jeszcze poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysnelo mi się trochę ale o 20:20 obudził mnie taki okropny ból brzucha i e krzyżu.. Teraz troszkę ucichlo ale nadal boli.. Zobaczymy czy coś się rozkręcilo.. O dziwo w kibelku za wiadomom potrzeba nie byłam ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) Powiem ci kochana ze tak to mnie jeszcze nie bolało :( Mężowi kazałam iść spać, obudze go jak coś. Ale sam mówi ze jak jutro też mnie tak będzie bolało to mnie zawiezie na szpital.. Aż się mnie zapytał czy nie wole cesarki.. Mówi ze nie chce żebym tak cierpiała.. Ale ja chce rodzic SN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huanamaria badzmy dobrej mysli ze to juz to a nei falszywy alarm :) zaczynam sie denerwowac jutrzejszym dniem bo juz bym chciala wiedziec kiedy zobaczymy malutka na sama mysl o tym zaczynam plakac juz nei moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki. Ja niedawno wróciłam do domu, mam dzisiaj bardzo zabiegany dzień. Też tak staram się dzień organizować, aby nie myśleć o tym, że nie mam żadnych oznak zbliżającego się porodu - no może poza tym, że mała naciska na krocze i boli, a dzisiaj podczas chodzenia bolały mnie pachwiny, prawie uda. Mała bryka w brzuszku, wypina kończyny i tyle :) Ech, pojutrze do lekarza. Pewnie nie dotrę wcześniej do szpitala. Ciekawa jestem czy dzisiaj też będę miała takie nieregularne skurcze jak wczoraj, póki co cisza. Huanamaria może olejek poskutkował na brzuszek, może Ciebie coś jeszcze przeczyści i ogólnie ruszy. Przyszłamamo, masz podobne objawy do moich - chodzi o te pachwiny, więc chyba wszystko na dobrej drodze :) Zobaczymy co przyniesie noc... :) ja mam dzisiaj tyle energii, że mogłabym jeszcze raz na spacer iść, ale w domu nie chce mi się nic robić, wolę hasać poza mieszkaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... huanamaria i jak tam? Ruszylo cos? U mnie cisza. Mam nieregularne skurcze owszem... bole w kroczu i pachwinach ale to chyba tyle. A, bol piersi okropny... jak stanik zakladam to.... horror. I kolejna noc taka jakas niespokojna. Malo spalam, co jakis czas sie budzilam. Maszka ty to jestes wrecz wulkanem energi!! :D jak ci sie chce tak latac z tym brzuchem :D barszczzuszkami a ty jak sie czujesz? Natalcia a ty jak sobie radzisz w roli mamy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać nie moge. Leżę w łóżku i próbuję ponownie zasnąć i lipa. Oznak porodu tej nocy brak. A tak wczoraj dużo chodziłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×