Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

hej :) ale mam leniwy poranek nie chce mi sie wstawac z lozka. powiem wam ze nad ranem troche sie zdenerwowalam bo bedac w wc po podtarciu zobaczylam tak ze 3-4 krople krwi i sluz taki jak zawsze ale jak na razie nic wiecej na wkladce teraz sucho tylko od tamtego czasu bola mnei plecy i podbrzusze jak na okres raz mocniej raz slabiej ale ogolnie to chyba nie to jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci kochana ze ja bole podbrzusza i krzyza to mam od ladnych paru dni i nadal nic :( wiec teraz odpuszczam. Nie licze juz nawet czestotliwosci skurczy. Zaczne liczyc dopiero jak stana sie mocniejsze. Chociaz na ktg dochodzily do 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jakie zimno! U mnie to taki mróz.. Mnie dziś nad ranem mąż dopadł i mówi " córa wychodź juz od mamy ile tam Będziesz siedziała " :) ciekawe Czy się Tatusia posłucha ;) póki co u mnie się nic nie dzieje, tez opuściłam liczenie skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczzuszkami ty chociaz wiesz kiedy coreczke zobaczysz. Ale ta krew... moze vyc tsk ze ujrzysz ja szybciej. Ja niestety zrezygnowalam z seksu. Za bardzo mnie maz drazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja codziennie mam takie bolesne skurcze... potrwaja z godzinke i przechodza.... juz nie wiem... :( dosyc mam. Mam te skurcze i z krzyza i brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. My juz dzisiaj wychodzimy do domku:) bol krocza ustepuje. Jest prawie idealnie:) powiem Wam ze ciesze sie ze wody odpłyneły bo nie miałam problemu z liczeniem skurczy i zastanawiania sie czy to jest faktycznie TO. Ciekawa jestem jak psiak zareaguje na mała. Ciuszki jej juz wczoraj wachał i sie cieszył. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka super ze dziś już Będziesz z mala w domku ;) ja też bym chciała żeby mi wody odeszły to bym na 100% wiedziała że to już. Bo liczyć te skurcze, Wrrrr zwariować można.. A mnie dziś brzuch od rana pobolewa, twardnieje.. Juz dwa razy mnie Dziś przeczyscilo.. Na domiar złego właśnie sobie brzuch oparzylam :( a właściwie to pępek i boli jak diabli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo wiem o czym mówisz.. Mnie juz wkurzają te skurcze.. Kiedyś miałam przez godz co 3-4 min i przeszło,i weź tu bądź mądry.. Po tym wszystkim to nie wiem kiedy będę miała do szpitala jechać jak juz będzie się coś na poważnie działo.. Termin mam za 4 dni a tu nic :( Znowu jestem sama w domu ehhh :( rosolek i drugie danie juz gotowe wiec czekam do wieczora na męża.. Trochę sprzatalam, pochodziłam po schodach przy okazji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momentami to się zastanawiam czy to skurcz czy mała się tak rozciąga.. Barszczyk chociaż wie kiedy mała zobaczy.. A my czekamy i czekamy.. Wiem ze w końcu urodzimy bo jeszcze nie było przypadku ze ciąża się nie skończyła lol ;) ale kiedy to nastąpi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam lepiej bo wiem ze jak do 4 sie nei ruszy to wtedy ja zobacze ja nie mam zadnych skurczy cos mnei tam bola pachwiny i plecy ale to jak zawsze zadnej nowosci a juz myslalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przezylam kryzys:( uplakalam się bo nic się nie dzieje, tylko mnie w kroczu rwie niemiłosiernie :( i tak smutajac olsnilo mnie ze przecież na ogrodzie mam maliny! Poszłam nazwałam tych liści i zaparzylam sobie herbatkę ;) mmm tak pachnie, ta z xielarskiego suszona w ogóle nijak się ma do takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to sa bóle porodowe czemu nie idziesz do szpitala kobieto?? Takie tu masz kolezanki na kafe a żadna do szpitala cię nie wygoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam jeszcze... teraz na razie przestalo bolec.... :( ale za niedlugo zapewne znowu zacznie. Az milo nie czuc tego. NIKOMU nie zycze takiego cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do szpitala dziewczyno nie męcz sie w domu. Poród sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 19.10 nie badz taka madra.po pierwsze nie wiemy jak ja boli a po drugie nie mamy na przyszla mame wplywu.a po trzecie ja nawet nie wiem jak bole porodowe wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze sie posr*m z bolu i co? Przeszlo. Teraz czuje tylko troszeczke. Nie ma co panikowac. Juz sie nauczylam zeby czekac. W razie czego do szpitala mam 10 minut drogi. Synus sobie jaja z matki robi i tyle. :( ale nigdy czegos tskiego nie czulam. Moze to oznacza ze TA chwila nadejdsie niebawem?? Jestem zalamana. Tyle cierpienia i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bole z krzyża promieniujace to bóle porodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo moze idz jutro rano na ktg i zobaczyszczy masz skurcze.ja niedawno sie przebudzilam na karmienie malej i dostrzeglam ze pojawilo mi sie mleko,od jutra probujemy mleka z cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowe forum rozmownica.com.pl moze ktos zechce popisac ? nie ma przymusu logowania się Chetnie przyjme rady co ulepszyć itd. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×