Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
witam przyszle mamusie testujecie juz?? ja sie nie moge doczkeac a to jeszcze tyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. Tak swoją droga nie wolisz urodzic juz w nowym roku? Dziecko z konca roku ma prawie caly " w plecy" :P skoro mozna zaplanowac, ja chyba wstrzymuje sie do stycznia, choć tak juz bym chciala...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
ja wlasnie chcialam urodzic w grudniu niz w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
Ja się dowiem dopiero około 6 kwietnia czy coś z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
no to trzymam kciuki za ciebie, zeby wyszlo i mam nadzieje ze razem bedziemy sie cieszyc z dwoch kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
Oczekiwania są naprawdę męczące. Myśli się, że MOŻE TERAZ SIĘ UDA... Akurat nie mówię o sobie, bo my z mężem świadomie się nie zabezpieczyliśmy teraz, ale nie staraliśmy się do tej pory o drugie dziecko. Niemniej jednak już teraz myślę (jak mam tylko wolną chwilę), czy jestem w ciąży. Ale wątpię, że się uda za pierwszym razem... Mam tyłozgięcie macicy, bardzo krótki cykle (22-24 dni), ginekolog mnie uprzedziła, że może być problem i się nie nastawiam od razu na sukces, choć chciałabym :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
a ile ma twoje starsze dziecko? :) my sie staramy o pierwsze i faktycznie to jest bardzo meczace, ja tez sie ciagle zastanawiam czy jestem w ciazy czy nie, momentami nie moge przestac o tym myslec i juz bardzo bym chciala wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
4 lata i zdałam sobie sprawę, że nie wiem na co ja czekałam z drugim dzieckiem... Zawsze był nie ten moment. A teraz uśmiecham się na samą myśl, że mogłabym być w ciąży. Nawet teraz się uśmiecham :-). I mnie już dopadło wyszukiwanie info o ciążach itp. A ty kiedy będziesz coś wiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
I dodam jeszcze, że nie nakręcam się na żadne objawy, ale czuję, że łatwo o to, bo jednak wsłuchuję się w organizm... W pierwszej ciąży miałam przede wszystkim ból piersi, potem zbrzydła mi kawa zbożowa, którą uwielbiałam i jak ktoś palił to mnie odrzucało. Aha i jeszcze balsam do ciała kokosowy mnie mdlił. Ale nie wymiotowałam itp. Ciekawe jak byłoby teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
ja na koniec marca juz powinnam cos wiedziec :) zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah wspomnienia :) bylam na temacie grudniowek 2013 :) grudzien to magiczny czas na rodzenie dzieci.. ja wigilie spedzilam w szpitalu urodzilam w boze narodzenie i cale swieta ogolnie przelezalam :D powodzenia z dwoma kreseczkami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
To trzymam kciuki :-). Przede mną być może jeszcze długa droga. Ja nie mierzyłam temperatury, nie obserwowałam śluzu. Tak po prostu spontanicznie to wyszło i się teraz głowię co z tego wyniknie :-). A jak było z tobą? Znasz dokładnie swój organizm? Ps. Przeczytałam wpisy od początku tematu, jakie podłe są niektóre kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
Ja urodziłam w kilka dni przed Wielkanocą, więc też w szpitalu święta przeleżałam. Ale były to najszczęśliwsze święta :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ledwie z wyra po bzykaniu się zwlokła, a już zakłada temat grudniówki MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
Zazdrościsz jej? Załóż temat STYCZNIÓWKI 2022, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
no wlasnie wydaje mi sie, ze osoby ktore tak podle tutaj pisza to przemawia przez nie tylko i wylacznie zazdrosc i zawisc bo nie rozumiem jak mozna takie rzeczy pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
ja tez nie mierzylam temperatury, nie robilam obserwacji sluzu itp tez samo to wyszlo, stwierdzilismy ze jak sie uda to sie uda, a jak nie to nie, bedzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperatka żałosna :P może przyszła mamusia hhahahaha bo yebnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
I dobrze, zdrowe podejście. Najważniejsze to nie stresować się. A tymi wpisami kretyńskimi nie ma się co przejmować. Wystarczy spojrzeć na stronę główną forum i zobaczyć spis tematów (seks, cipki, laski, lody....), aby się zorientować kto tu może pierdoły wypisywać. A może każdy. Ale dziwne to jest. Ja na przykład nie mam w zwyczaju odpisywać na tematy, które mnie nie interesują lub w których nie mam nic sensownego do powiedzenia. To strata czasu, a i humoru też sobie w taki sposób nie poprawiam, jak co niektórzy. Tak więc my się uśmiechajmy w ten słoneczny dzień i myślmy pozytywnie bez nakręcania się :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam? Czy któraś z was oczekuje potwierdzenia testem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
tak, ja oczekuje jeszcze zostal mi jakis tydzien czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak, coś zauważyłaś innego niż zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moze mamcia
Jeśli masz tyłozgięcie to powinnaś kończyć z partnerem w pozycji od tylu. Po wytrysku poducha pod pupę, żeby biodra byly wyżej niż macica. I tak z pól godzinki poleżeć na brzuc*****a tez mam tyłozgięcie, tak radził mi lekarz. I zaszłam w ciążę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
Dzięki! To cenna rada :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×