Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość weronikamalopolska
ostatnia @ mialam 2 marca z kalkulatora w internecie wychodzi mi ze to 5 tydzien i termin na 9 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napewno bedzie juz cos widac. Jak dobrze pojdzie to moze serduszko...chociaz to nie wiadomo. Ale zarodek powinien juz byc. Bo to bedzie ponad 6tydz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
no tak chyba tak :) juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, którym wyskoczyło dwie kreseczki - gratulacje! A tym, które się starają - powodzenia. Jeżeli są tu panie, których mężowie mają polemiczne co nie umieją za dobrze pływać, powiem wam o pewnym sposobie... Dwie moje koleżanki w ten sposób zaszły. Nie wiem czy to działa czy nie, ale nie zaszkodzi. No wiec.. Panowie muszą codziennie przez kulka tygodni jeść jaja przepiórcze. Słyszałyście o tym? Moje kumple się zarzekają, że dzięki nim zaciążyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Czesc dziewczyny,to i ja sie dolacze. U mnie historia jest troche dziwna. Ostatnia miesiaczka 8 lutego, cykle nie regularne i dlugie... no,wg kalkulatora powinien byc to 9 tydz ciazy,dzis bylam u gina pierwsza wizyta( mieszkam w uk) i okazalo sie,ze to 5 tydz i 1 dzien. Pecherzyk ma 7.88 mm p.zolt.nie bylo widac,a lekarz twierdzil,ze chyba widzi zarodek.. mam wrocic za 3 tyg, i zobaczymy. Najlepsze jest to,ze test ciazowy wyszedl pozytywny juz 2 tyg temu,czyli wychodzilo by to tydzien po zaplodnieniu , wiec cos mi sie nie zgadza i strasznie sie boje .jestem juz po 2 poronieniach,teraz biore luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
malutkaOna, mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze :) trzymam kciuki ;* daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia 2014
weronikamalopolska ja do lekarza wybieram się 11 kwietnia z moich obliczeń wynika że będzie to 7 tydzień i 4 dzień ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej malutka, Gratulacje i trzymy kciuki. U mnie z wyliczeń jest teraz 5 tyg i 2 dni. Gdzie w UK mieszkasz? Ja w północnej części Hampshire. Do lekarza dzwoniłam i powiedzieli, zeby wpaść kiedy chce i wypełnić papiery, ale na wizytę mnie nie umówili, bo akurat system padł, ale i tak przed 8 tygodniem nie ma sensu. Myśle, zeby sie z pracy wcześniej urwać o 15 min jutro i pojechać te papiery wypełnić i na wizytę sie zapisać. To moja pierwsza ciąża i biorę jakaś multiwiramine pregnacare czy coś, ale o co chodzi z luteiną? To tez powinnam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
u mnie 6 tydzien według obliczeń. do lekarza za półtora tygodnia;) bo cche już isć jak serduszko będzie;) objawów brak brzuch tylko czasem lekko pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też chce serduszko zobaczyć bijące. Wszystkim n sie wydaje, że będzie chłopczyk, nie wiem czemu. Ale w nocy mi sie śniło dzisiaj, ze będzie dziewczynka. A tubyrzeba tyle czekać, zeby poznać płeć... Powiedzcie, dIewczyny, chcecie wiedzieć na 20-tyg skanie czy czekacie do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja chce wiedzieć wcześniej. nie mam pojecia czy dziewczynka czy chłopczyk dlatego że staraliśmy się 3 dni przed owulacją w owu i 2 dni po woięc niewiem które żołnierzyki trafiły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Izzy,ja mieszkam w berkshire, rejony slough i reading. Luteina,to progesteron,ktory odpowiada za podtrzymanie ciazy. Tutejsi lekarze tego,nie przepisuja, ja bylam prywatnie u polaka,a luteine sama sobie zalatwilam,odkupilam od dziewczyny z uk. Lekarz powiedzial,ze mam brac, gdyz juz poronilam wczesniej. Ja teraz wizyte dopiero 26.04 mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
Ja planuje zrobic w terminie spodziewanej @.choc skreca mnie zeby zrobic wczesniej,choc wiem ze moze wyjsc negatywny jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
dziewczyny tak w ogole to sie stresuje bo u ginekologa bylam do tej pory dopiero dwa razy w zyciu :) mam nadzieje ze bedzie w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, ja pracuję w Reading! Dojeżdżam pól godziny samochodem. A w Slough mieszka mama mojego lubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
To mamy do siebie nie daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika. Ja byłam i gina 2 razy też - raz jak miałam jakieś 12 lat z upławami a drugi raz jak miałam 18 po tabletki. Poza tym w zeszłym roku miałam pierwszy smear test, ale to z pielęgniarka było, nie z ginem. Ale ja bym sie tam nie przejmowała na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, a wiesz czemu poroniłaś wcześniej czy nie znasz przyczyny? Wiedziałam na YT vlogi dziewczyny, ktora miała septum (podzielenie) macicy i dlatego dwie ciąże poroniła. Trzecią donosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Hej dziewczyny, dopisuje się do terminu na grudzień-konkretnie 4 grudnia. To moja druga ciaża, pierwsza poroniona w 8 tyg też z terminiem na 4 grudnia (niezły zbieg okolicznosci), pozytywny test wyszedł 31.marca, beta z 1 kwietia 3706, a z 3 kwietnia 6750. Pierwsza wizyta u lekarza będzie 8 kwietnia. Póki co czuję się dobrze, niestety jakiś czas temu zdjagnozowano u mnie cytomegalię wiec boją sie kolejnego poronienia, ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
kilka dni temu zrobilam test. Dwie grube krechy, wiec prawdopodobnie grudzien 2014. Pierwsza ciąża, wiele obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
moja wizyta u lekarza dopiero na 28 kwietnia, troche pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
andziaaaaaaaaaaaaaa, to super, gratulacje ! :) mnie ciekawość zżera w dalszym ciągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
andziaaaaaa, a który to będzie tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Przyczyny nie znam,uslyszalam..."czasem tak sie zdarza". Andziaaaa-jak to dopiero poczatek,to lepiej jak bedziesz wizyte miala pozniej,wiem ze stres i ciekawosc jest,ale wtedy juz bedzie wszystko dobrze widoczne,i mniej stresu,ja z listopadowej mamy zrobilam sie grudniowa. Nawet nie wiesz ile teraz stresu mam by czekac tak dlugo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieR
Witajcie:) ale sie topik rozwinał:) przychodze z pytaniem w stylu co to moze byc/oznaczac...Wczoraj ( 24 dzien cyklu) mialam tak dziwnie pulsujace jajniki a dzis doszed bol i podbrzusza dosłownie jak w pierwszym dniu okresu i tylko latam do łazienki i sprawdzam.Zle sie czuje..leze cały dzien...Nigdy tak wczesnie nie mialam max 1 dzien przed okresem skurcze... ale 3-4 dni przed okresem stan typowo okresowy tyle ze bez krwawien...Macie jakis pomysł?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm co to moze byc... Moze zblizajacy sie okres? Jak moga jajniki pulsowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieR
pulsujace jajniki-czuje jak pracuja oba:D no własnie z tym okresem to nigdy nie mialam tak ze kilka dni wczesniej czułam maxymalnie dzien wczesniej bole i skurcze...a ten jest ciezko znosny jak pierwszego dnia...Wogole ten caly cykl jakis zawiorowany w zeszlym miesiacu okres spoznil mi sie 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×