Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość AggieR
A co mi tam..tez sie wpisze na liste :) a noz sie udalo cos zmajstrowac na weekend:P.Tyle ze do ewentualnej @ jeszcze tyle czasu...do 9 kwietnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieR
A co mi tam..tez sie wpisze na liste :) a noz sie udalo cos zmajstrowac na weekend:P.Tyle ze do ewentualnej @ jeszcze tyle czasu...do 9 kwietnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
AggieR w takim razie trzymam kciuki za ciebie i oby jak najszbciej ci zleciało do tego 9 kwietnia. :) ja juz odliczam dni i mam nadzieje, ze niedlugo bede mogla napisac ze jestem pelnoprawna grudniowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
A masz jakieś objawy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
nie wiem, moze tez troche sobie to wmawiam, ale zauwazylam ze piersi mi sie troche powiekszyly i sa takie delikatne przy dotyku pobolewaja :) poza tym jestem ciagle senna caly czas bym mogla spac... no nie ma co gdybac niedlugo sie dowiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
no to i ja się dołączam! na teście dwukrotnie dwie piękne kreseczki! dzień i dwa dni po spodziewanej @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieR
Witajcie:)Co do objawow to za bardzo nic powiedziec nie moge bo wydaje mi sie ze to jeszcze za wczesnie bo ja ledwo po owulce jestem;P to ze jestem senna i zmeczona to zwalam na pogode i cisnienie.Jedynie co to mnie troche w jajnikach cmi ale to po owulce raczej normalne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieR
Tusia,gratulujemy.Ty to juz 100 procentowka..my jakis tam 1 maly procencik hehe.Dziewczyny a kiedy wypada wam termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
trochę boję się przyjąć to do wiadomości że to na 100% ...ale kreseczki są widoczne, tylko z jakimiś takimi typowymi objawami jest krucho;) może to za szybko....trzeba mieć nadzieję nawet ten 1 procencik daje szansę i nadzieję! trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
Tusia nie musi być książkowych objawów, więc spokojnie :-). Dwie kreski to najpewniejszy "objaw" ;-). Może przyszła mamusia uważaj, bo się można bardzo łatwo nakręcić. Zwykle nie zwracamy uwagi na to, co nas pobolewa w cyklu, dopóki się nie weźmiemy za robienie dzieci :-). Wtedy wszystko dostrzegamy i możemy źle interpretować. Ja mam termin @ na 6 lub 7 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
objaw niesamowity;) fakt faktem staraliśmy się z mężem tylko 3 miesiące w tym ten trzeci trafiony, i ten trzeci już bez nakręcania się "co ma być to będzie" no i stało się ;) szok! każdej przyszłej mamuśce życzę takiej niespodzianki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
Czyli na kiedy masz termin porodu? Właśnie o to chodzi, żeby się nie stresować, nie myśleć. To bywa trudne. Na szczęście wiosna jest, wtedy zawsze jest co robić i można mniej myśleć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
z moich wyliczań wypada na 02.12.2014;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
Jak fajnie, "prezent" na święta dla was i dla rodziny :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
tak, racja;) to mogą być najpiękniejsze święta jakie kiedykolwiek mieliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
tusia gratulacje! :) tez bym chciala juz byc po tescie, ale jeszcze tylko kilka dni :) i moze do ciebie dolacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
dziękuję bardzo! czekam na Was dziewczyny, trzymam kciuki i z całego serca życzę dwóch kreseczek i braku @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatagrudniowa
No ja też dwie kreseczki. Termin prawdopodobnie 7 grudnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
Agatagrudniowa w takim razie witam w naszym gronie i gratuluje z calego serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieR
Ktora najwczesniej testuje?:) te czekanie mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
ja mam termin miesiaczki pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia 2014
Agatagrudniowa gratulacje! Witam w świecie przyszłych mam!;) moze przyszla mamusia no to już wielkie odliczanie trwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mamcia
A ja 6 kwietnia. Jeszcze dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieR
A jakies objawy?...u mnie zerowe nic juz nie boli kompletnie nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
piersi,piersi i jeszcze raz piersi dokuczają mi najbardziej;( poza tym kawa dotychczas pijałam 5 dziennie, teraz spijam tylko herbatki i to owocowe do kawy mnie zupełnie nie ciągnie;) i od dziś zaczęło robić mi się nie dobrze ale tylko odrobinkę co jest znośne;)a poza tym to też spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03.14 [zgłoś do usunięcia] moze przyszla mamusia no wlasnie wydaje mi sie, ze osoby ktore tak podle tutaj pisza to przemawia przez nie tylko i wylacznie zazdrosc i zawisc bo nie rozumiem jak mozna takie rzeczy pisac o.O A czego tu zazdroscic i zawiscic? Powaznie pytam, czemu uwazasz, ze jak kogos bawi ten temat to zazdrosci??? temat dla lasek, ktore jeszcze nawet nie testuja i wspieraja sie w oczekiwaniu na test, oczywiscie przy pelnym zestawie objawow ciazawych... dla mnie to jest smieszne i uwierz mi, nie zazdroszcze wam niczego. mam dziecko, objawow nie mialam nawet po zrobieniu testu, dopiero po jakims czasie. a teraz mam termin na grudzien 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
no jakbys nie zauwazyla to sa juz tutaj kobiety ktore sa po tescie ktory wykazal dwie kreski :) wiec nikt sobie niczego nie wmawia i nie wymysla objawow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×