Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość mila_mila
aniusia31 nie nie mam żadnych objawów, staram się niczego nie doszukiwać żeby się nie stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na malenki cudd
Hey staramy sie z mezem juz 6 lat o malenstwo okres spoznia mi sie juz 5 dc dzis boli mnie glowa czasem podbrzusze i jajniki w ciaze nie wierze po tylu latach stal by sie cud? Z testem chce poczekac a moze @ splata mi figla i przyjdzie hmmm:/ boje sie zrobic test ze nic tam nie zobacze jestem niedowiarkiem po tylu latach walki jak do niedzieli nie orzyjdzie @chyba odwaze sie na test ostatnia @mialam 2 marca przewaznie cykle 28dniowe czasem 32 dc cykle ale to rzadko dzis mam juz 34 dc a @ nie widac dodam ze moja szwagierka w pazdzierniku rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej czekający na cud, po co się zameczasz zrób test i bedziesz wiedzieć. Z reguły jest tak że ci którzy dopuszczają że staraniami zachodzą :) cuda się zdażają Weronika testowana w dniu spodziewanej @ czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Przepraszam miało być czekajaca na cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na malenki cudd
Anusia ale my.juz odpuscilismy z dwa lata temu maz nie ma plemnikow :/ i nie sadzilam ze kiedy kolwiek sie moze po tylu latach udac jeszcze ...nie chce mi sie wierzyc wiesz z testem poczekam niestety ci co sie staraja latami tak niestety maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
ja testowalam w dniu spodziewanej @ i byly dwie kreseczki i potem dwa dni pozniej rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
aniusia a ty kiedy testujesz? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
No tak prawda!nie pojawienie się drugiej kreski jeszcze nic nie znaczy, bo do zapłodnienia mogło dojść później. Ale za to jakby się pojawiła druga kreska to by była radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
W nastepny poniedziałek mam dostać @ , więc wtedy powinnam.ale mialam wczesnie owulacje 9 dc więc mnie korcie. W grudniu bylam w ciąży, miały być bliźniaki ,ale jeden pęcherzyk był pusty a drugi z zarodkiem obumarl. Wtedy cudowalam z testami i nawet bete robiłam dużo za wczesnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
Witam,mam podejrzenia ze tez moge byc w ciazy,ale testuje dopiero za tydzien,ta niepewnosc jest najgorsza...Trzymam kciuki za inne testujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
no najwazniejsze to miec duzo cierpliwosci, ale sama wiem ze czasem ciezko jest wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Do poniedziałku jeszcze daleko a do poniedziałku daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna1987
Cześć! Mogę się dołączyć? Ostatnia @ 27 luty - długie cykle - dziś mój 37 dc (owulacja 22-23dc) - dwa testy pozytywne, beta - 10 iu/ml. Od początku na fraxiparinie, kwasie foliowym 15mg, luteinie.. Ciąża wysokiego ryzyka..ze względu na wcześniejsze straty ciąż..:( Tym razem mam nadzieję że wszystko się ułoży i za 2 tyg zobaczę Maleństwo z bijącym serduszkiem.. Narazie dobrze się czuję, nic mi nie dolega - oprócz bólu piersi i uczucia wilgotności.. Martwię się że ciąża się nie rozwija ze względu na brak objawów.. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Czekająca na cud - trzymam kciuki ;* moja ciotka przez kilka lat nie mogła zajść w ciążę więc odpuścili i adoptowali kochanego Adasia kiedy Adaś miał 8 lat okazało się ciotka jest w ciąży, cóż to był za szok ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
annna1987, nie martw się ! brak objawów nie oznacza źle rozwijającej się lub nierozwijającej się w ogóle ciąży, czekam na dobre wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na malenki cudd
a myslicie ze jak zrobie w poniedzialek test z porannego moczu to wyjdzie juz? w niedziele bedzie tydzien jak sie spozniac bedzie dalej...moze jestem jakas glupia al boje sie ze ujrze 1 kreske:/ my dawno odpuscilismy, nie staralsmy sie wogole, tylko spontam ale i tak sie nie udawalo .........leczenie badania itd potem na jakis czas odpuscilismy leczenie jakis rok moze zreszta nie bylo co leczyc bo maz mial zbt malo plemnikow a potem bylo jeszcze gorzej ....i teraz mielismy wlasnie zapisac sie na refundacje in vitro bo tylko to wchodzilo w gre niestety:/noi w tym mc takie cyrki boje sie strasznie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na malenki cudd
ja tez nie mam zbytnich objawów jesli oczywiscie jest to ciaza.......dzis glowa mnie bolala tak dosc mocno ,potem lekko cmiła .cycki praktycznie mnie nie bola, no moze jak dotkne bardziej to troche,a tak to wczoraj jakas bylam senna wydaje mi sie,noi brzuch raz mniej, raz mocniej i raz prawy ,razy lewy jajnik i moze wiecej sikam hmmm i troche ale zaledwie troche sluzu na papierze a tak nic pozatym jakby nie bylo u kazdej to wyglada inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze w poniedzialek wyjdzie test. Rob i nie czekaj. Ja dzisiaj zajelam sie sadzeniem kwiatkow w ogrodzie zeby nie myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
dziewczyny ktore sa juz po testowaniu - kiedy macie wizyte u ginekologa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie grudniowe mamusie Postanowiłam się do Was zapisać bo.... prawopodobnie jestem w ciąży. Prwadopodobnie bo test sikalny dwie kreski, beta HCG dwa dni temu 128 a dzisiaj 280 a ginekolog jeszcze nic nie widział i mam nadzieje temu, że poprostu jest za wcześnie Dzisiaj akualnie @ spóżnia mi się 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Ginekolog na tym etapie moze tylko powiedziec ze jest pecherzyk, ale jak ma kiepski sprzet to moze nie zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _asienka_
Hej dziewczyny :)! melduję się jako kolejna 'ciężarna'. OM 24.02. czyli termin na 1.12. Dowiedziałam się wczoraj o moim stanie. Tydzień spóźniał mi się okres-zwalałam na mega stresujący dla mnie czas. W końcu z ciekawości zrobiłam test-a tam szok-2 mega grube krechy! masakra! dzisiejszy kolejny test nie dawał złudzeń... Dalej w to nie wierzę i nie będę ukrywać, że zaliczyłam wpadkę... na razie mam mega wahania nastroju i ogólnie jest mi ciężko, dużo się denerwuje-a wiem, że nie powinnam. no ale to przez te szalejące hormony mam nadzieję.... pozdrawiam ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaa1987
To gratulujemy !:) Ja już byłam u gin ale nie miałam badania bo ciąża mloda a od początku muszę być pod opieką - zastrzyki, luteina, itd. Teraz mam być 14go kwietnia z wynikami badań. I już chyba będziemy umawiać się na 17 go na usg, którego bardzo się boję.. Oby dzidzia się rozwijała.. Nadal dobrze się czuję. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy beta jest 280 to ginekolog nie widzi nawet pecherzyka. Nie piszcie glupot. Ginekolog jest w stanie zobaczc sam pecherzyk kiedy beta wynosi powyzej 1000!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1985
Ginekolog mi mówił, że wszysto jest ok, że nie powinno być jeszcze nic widać przy becie 280, ale mimo tego jakoś tak sie zmartwiłam ze moze poprostu nie chce mnie martwić. Tylko sie zastanawiam po co mi robił to USG skoro wiedział, ze nic nie zobaczy, pewnie dla tych 50zł za to badanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
_asienka_, gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
katarinka88, a kiedy dokładnie planujesz zrobić test ? w dzień spodziewanej @ czy próbujesz wcześniej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
ja mam wizyte dopiero za tydzien tzn w poniedzialek 14 kwietnia myslicie ze bedzie juz cos widac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy ktory to bedzie tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×