Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość gość
moze przyszla mamusia no jakbys nie zauwazyla to sa juz tutaj kobiety ktore sa po tescie ktory wykazal dwie kreski usmiech.gif wiec nikt sobie niczego nie wmawia i nie wymysla objawow usmiech.gif xx Jakbys nie zauwazyla to jeszcze przed zrobieniem testu pisalas o swoich objawach. to fajnie, ze juz sa kobiety po tescie, w zasadzie w temacie grudniowki powinny juz byc laski, ktore juz maja termin na grudzien. Odpowiedz na moje pytanie, czego wlasciwie mamy wam zazdroscic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieR
Oj..dosyc!, wszelakie goscie i gosciowki odwiedzajace ten temat. Zasada prosta,nie staracie sie czy nie jestescie zainteresowane tematem to do widzenia.Nikt was tu nie zapraszał i nie prosil o bezsensowne drwiace komentarze nie wnoszace nic do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarabelcia
Daj sobie spokój gościu powyżej. Już naprawdę jest tyle innych tematów, w których mogłabyś się udzielić i napisać coś konkretnego. Przestańcie się tu wykłócać. Założ swój wątek i go pilnuj. Dlaczego na kafe wszystko wszystkich obchodzi? Czy każdy "gość" odwiedza wszystkie tematy jak leci, żeby tylko napisać coś nie na temat? Dopiec autorce, wtrącić swoje trzy grosze i zaśmiecać wątek? Weszłam, bo myślałam, że jakaś grudniówka dopisała się, a co widzę? Jakieś totalne brednie nie na temat. Ja czekam na testowanie, ale nie wiem czy zostanę grudniówką. Jest to jednak możliwe, ale okaże się niedługo. Można mieć objawy przed testowaniem. Ja tak miałam, ale dopiero kiedy zobaczyłam na teście dwie kreski zdałam sobie z tego sprawę. Każdy organizm jest inny. Wiadomo, że jak ktoś czeka na test to niekiedy widzi u siebie objawy ciąży. Działa psychika. Ale są kobiety, które znają bardzo dobrze swój organizm i wychwycą najmniejszą zmianę. MOŻE PRZYSZŁA MAMUSIU TEST ROBIŁAŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarabelcia
AggieR popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
jutro rano robie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale odpowiedzi czego wam zazdroscic nie ma.. nie dziwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy87
Cześć dziewczyny, Jestem w 5 tygodniu (licząc od ostatniego okresu) i mam termin na 5 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey ja też 4-5 tydzień;) termin początek grudnia, za 2 tygodnie wizyta u lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy87
Cześć Laurkachmurma. Ja po ostatnim okresie wyliczylam owulacje i się postarałam i jest! Piersza ciąża i zaszłam of razu, a myślałam, ze to pare miesięcy zajmie. Test zrobiłam w zeszły czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
witam mamusie ja juz jestem po tescie niestety pokazal jedna kreske... nawet nie widac cienia drugiej... ale okresu nadal nie ma wiec nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Izzy kiedy miała ostatnią @ bo mi taki sam dzień porodu wyskakuje z programu. Przyszla mama może psychika tak działa , lekrz mowi ze 30% opóxnionych @ to przez posychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
no nie wiem... w kazdym razie ciesze sie razem z wami i trzymam kciuki zeby u was wszystko bylo w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieR
Odczekaj jeszcze tydzien jak okresu nie dostaniesz to zatestuj jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy87
Hej! Ostatnia @ sie zaczęła 28/02 U lekarza jeszcze nie byłam, a termin wyliczylam online. Ps. W ogóle nie czuje sie w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no to u mnie to samo osttania @ 28.02.2014;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
no to u mnie to samo jedynym problemem są bolące piersi a tak to nic szczególnego się nie dzieje....ostatnia @ 25.02.2014, trzykrotnie test z wynikiem pozytywnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy87
Laurko, no to jesteśmy dokładnie w takiej samej sytuacji. Fajnie. Masz jakiej objawy ciąży? Bi ja to tylko niestabilność emocjonalną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy87
Tusiu, 3 testy robiłaś??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
witam dziewczynki :* ja mam termin na 9 grudnia tak sobie wyliczylam :) niedlugo ide do ginekologa mam nadzieje ze mi to potwierdzi :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
Tak, kochana Izzy trzy....;) ponieważ jakoś nie mogłam uwierzyć w to szczęście;) dwa tradycyjnie z porannego moczu no i po kilku dnach tak dla potwierdzenia wieczorkiem;) weronikamalopolska - witamy w gronie przyszłych mam!;), ja do ginekologa wybieram się 11 kwietnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
Tak, kochana Izzy trzy....;) ponieważ jakoś nie mogłam uwierzyć w to szczęście;) dwa tradycyjnie z porannego moczu no i po kilku dnach tak dla potwierdzenia wieczorkiem;) weronikamalopolska - witamy w gronie przyszłych mam!;), ja do ginekologa wybieram się 11 kwietnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
ja tez witam i mam nadzieje, ze bedzie nas tu coraz wiecej :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Dziewczyna chciała dobrze a wy się czepiacie. Nie wchodzcie i nie piszcie jak nie chcecie. Ja chętnie dolacze. Ja testować już bym chciała zwłaszcza że owulacja była w tym cyklu bardzo wczesnie 9 dc. I jakos dluzy mi się. @ mam dostać w NIE TEN tylko w nastepny poniedziałek!a co tam u was bo jakieś starania juz powinny być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Oj przepraszam pierwsza strona mi wyskoczyła a tu już 3 strony dalej. W każdym razie chętnie się przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
taki cięzki ból w podbrzuszu i 2 dni miałam takie cięzkie tzn jakby mnie ciągło na wymioty ale juz jest ok narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
To i ja się dołączam, bo być może także będę grudniówką :) testuję za tydzień. Już nie mogę się doczekać ! Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Mila_mila to bedziemy prawie w tym samym czasie testowac bo ja pewnie nie wytrzymam do dnia spodziewanej @ :) a masz jakies objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Gratuluje juz tym dziewczynom vo zobaczyly dwie kreseczki mam nadzieje ze lekarz potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
aniusia i mila trzymam za was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×