Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość gość
Porazka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Dziewczyny, w którym dc po przypuszczalnej owulacji robilyscie test? Kreski macie bardzo widoczne, a może beta? Wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Ja jeszcze nie robiłam ale koleżanka ostatnio w 11 dniu po owulacji test sikany- pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny, podejrzewam ze to jakis 6 lub 7 tydzien:) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
u mnie 6 tydzień w sobote powinnam zacząc 7, ale zobaczymy co za tydzień powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
laurkachmurka, fajnie ci ze masz tak szybko masz wizyte. Ja musze czekac do 28 kwietnia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andziaaaaaa ale jak podejrzewasz ze to 6-7tydz? Nie potrafisz policzyc od OM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Jest to 6 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak naprawde rownie dobrze mozesz byc listopadowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
wszystko okaze sie podczas wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin zawsze liczy sie od OM a wszystko zmienia sie w czasie. W karte ciazy tez Ci wpisza wedlug miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
czesc dziewczyny jak tam sie czujecie? :* ja jeszcze musze tydzien czekac do wizyty nie wiem jak to wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
ja wizytę mam w piątek i też ciągle o tym myślę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
andziaaaaaaaaaaaaaa to tak jak ja dziś mam ostatni dzień 6 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Ja testuję w środę lub czwartek, chociaż pewnie to za wcześnie, no ale trudno, nie mogę się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusia zazdroszcze ci tak wczesnej wizyty, ja jeszcze tyle musze czekac... mila, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
aniusia31, miałaś termin @ na dzisiaj o ile dobrze pamiętam, jak jeszcze tutaj zaglądasz to mów szybko jak sprawa wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verrrrra
Witam. Moja sytuacja obrazuje sie następująco. Brałam tabletki antykoncepcyjne które przestałam brać w styczniu. W marcu 24 (tego dnia powinna wystąpić miesiączka lutowa wypadała na 23.02) po zrobieniu testu i badaniu krwi wyszło ze jestem we wczesnej ciąży licząc od ostatniej miesiączki to 4 tydzien wg bhcg 1323 u/l 4-5 tyg. Cieszyliś my sie z mężem niemiłosiernie. W ubiegły piątek byliśmy u ginekologa (prywatnie)który po zrobieniu usg powiedział ze widać zarodek z całkiem żółtym ale nie ma bicia serduszka ( dodając zdanie które rozbrzmiewa mi do dzisiaj "przy tej wielkości zarodka zazwyczaj juz widać tętno" z mega poważna mina) no trudno mowię sobie wg moich obliczeń to 5-6 tydzien nie musi być widoczne, kazała przyjść za tydzien. W miedzy czasie nie wytrzymałam i umówilam sie dzisiaj do lekarza w medicover który powiedział ze on nie bada usg zbadał mnie tylko normalnie mówiąc ze on nie czuje spulchnienia macicy i ze On ciąży nie jest pewien. Myśle sobie ekstra okazało sie Że w medi. Usg najbliższe 18.. Kw czym lekarz sie nie przejął. Zlecił wszystkie badania i mowię do niego to może chociaż zrobi mi badanie bhcg czy przyrasta... A On tekstem w sumie to nie głupi pomysł!!!! Pytam sie kto jest lekarzem !!!???Zrobiłam bhcg i przy okazji udało mi sie umówić na usg na jutro bo w pt badanie jest u tej pierwszej lekarki która przyjmuje prywatnie. Bhcg wyszło 67234 u/l co wskazuje na 6-7 a raczej 7 ( co w sumie chyba nie jest możliwe z racji daty okresu) zastanawiam sie czy to wszystko jest normalne. Przyrost bhcg jest prawidłowy chociaż zastanawiam sie skąd od początku taki wysoki pułap. I dodatkowo kiedy mam iść bo mi żyć nie daje czy to serduszko juz bije czy nie... Po prostu nie wiem czy iść jutro i sie zamartwiać..... Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, i tak nic nie zrobisz, wiec nie ma sensu sie zamartwiać. Przy tak wczesnej ciąży sprzęt może dobrze nie wykryć ciśnie dzieje i może akurat coś to serduszko zasłoniło albo coś. Głowa do góry! Ps. Umówilam sie dzisiaj na pierwsza wizytę na 22/04. Byłam rownież u dietetyczki, ktora mi przeanalizowała jadłospis i będzie mi pisać plan posiłków wegetariański optymalny dla ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _asienka_
hej dziewczyny, jak już pisałam-OM była 24.02. i termin mam na 1.12. dziś równo 6tydzień. Więc te z 7tc jesteście jeszcze listopad pewnie. jak tam objawy? ja chodze mega wnerwiona cały czas, brzuch bardzo boli i sutki przy dotykaniu... powoli odczuwam mdlosci, ale moze dlatego, że ze stresu nic nie jem. I chyba wpadłam w jakąś depresję... :( do lekarza planuję iść za tydzień przed samymi świętami, coby być pewnym na 100%. a na nfz idę 30.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Mila_mila dobrze pamietasz ze mam termin @ w poniedziałek ale dopiero za tydzien. Zrobilam oczywiscie test bo nie moglam wytrzymac. Myslalam ze jak owulacja byla wczesnie to moze test pokaże. Ale niestety jedna kreska. Teraz myske ze zrobie test dopiero w niedziele. ( chyba ze wczesniej nie wytrzymam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
jak w grudniu bulam w ciazy to objawy mialam od pierwszego dnia. Teraz nic, cisza!!:( poza tym starania w tym miesiacu mizerne. Nadzieje jakas mam ale niewielka. Poza tym to juz nie wiem, czy moj Maz dorusl do drugiego dziecka. Bo sam ostatnio zachowuje sie jak nastolatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Poza tym po tych moich ostatnich przejsciach troche sie boję i wiem ze dwie kreski niestety nie oznaczaja pelni szczescia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
aniusia31, to my obie takie wariatki :D ja zrobiłam test 5 dni po domniemanej owulacji ... wiem, że to kompletnie nie miało sensu ale miałam go w domu i nie dałam rady się powstrzymać ! aż wstyd się przyznać :p dlatego teraz nic nie kupuję tylko idę na betę w czwartek ;) chociaż termin @ mam na początek przyszłego tygodnia tak jak Ty i też może być jeszcze za wcześnie na cokolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :D Boli was może brzuch? Macie kłucia jakiekolwiek? Jestem w 4 tyg i martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Mnie boli podbrzusze i kłują naprzemiennie jajniki ( ale możliwe, że nie jestem w ciąży ! ). Mam teraz baardzo dużo stresu i to może być od tego także nie doradzę ci na podstawie własnego doświadczenia. Jednak jeśli ty jesteś w ciąży i odczuwasz takie bóle to się nie martw, podobno to jest normalne bo macica się przygotowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie martwie sie bo dodatkowo pojawilo sie lekkie brazowe plamienie. Beta 121 Iu.. Zazywam luteine i duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
A konsultowałaś to z lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Dostałam progesterony.. Plamienie niewielkie ale jest. Wy nie macie nic? No i te bole brzucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niedobrze że plamisz! Moja siostra teżplamila i urodziła zdrowego syna ,ale musiała leżeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×