Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1,2 dni po okresie dni płodne?!

Polecane posty

Gość gość
od kilkunastu lat współzyje dzien po okresie i nigdy nie zaszłam w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszlam w ciaze kochajac sie 3 dnia po okresie. wez pod uwage, ze pleniki troche w nas zyja wiec dni plodne nie koniecznie musisz miec 1-2 dni po okresie, rownie dobrze moze to byc 3-5 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to akurat ty nie zaszłaś ale są kobiety co zaszły bo akurat miały owulacje organizm to nie zegarek . to że Ty nie zaszłaś to nie znaczy że inna też nie zajdzie.ja np zaszłam przed okresem, moja koleżanka bzykała się w okres w 2 dzień a potem mąż za granicą i ciąża (nie nie doprawiała mu rogów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA ZASZŁAM W CIĄŻE UPRAWIAJĄC SEKS 2 DNI PO OKRESIE. cykle 28dniowe,okres 5dni. 7dzien cyklu uprawiałam seks do końca bez zabezpieczenia. Moja ginekolog tłumaczyła to tym,że plemniki się "przyczaiły" 3dni,bo owu nastąpiła 10dnia cyklu. a w dobrym śluzie plemniki potrafią przeżyć kilka dób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo panie nie znajace nmpr nie rozrozniaja miesiaczki - czyli krwawienia ktore wystepuje po owulacji i fazie lutealnej trwajacej (12-16dni) od krwawienia srodcyklicznego ktore wystepuje iles tam dni np 28 od oststniej miesiaczki, a ktore NIE JEST poprzedzone owulacja! stad sie biora ciaze z 2dc - bo nie bylo owulacji, miesiaczki tylko krwawienie srodcykliczne i owulacja w tym wypadku moze byc w kazdej chwili! mierzac temperature, kobieta ktora obserwuje swoj cykl, zorientuje sie ze owulacji nie bylo ! a krwawienie ktore nastapilo nie jest miesiaczka i nadal jest przed owulacja... ludzie, troche wiedzy na temat biologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wg twojej teori co miesiąc 30 dni są plamienia śród cykliczne nie okres jasne a kobieta 5 dniowe krwawienie myli z okresem no tak . kobieto organizm nie jest zegarkiem jak tobie sie wydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rakieto - jesli nie stwierdzilas ze byla owulacja to NIE WIESZ czy masz miesiaczke czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak niewiem jak wiem cykle miałam bezowulacyjne bo chodziłam na monitoring a miesiączka była co 30 dni 5 dniowa więc to była miesiączka a nie co inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec to NIE BYLA miesiaczka, czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszlam uprawiajac seks 8dc. 'staralismy sie' 1,5 roku, okres spoznial mi sie przeszlo tydzien, a testu nie robilam nawet i bralam polopiryne w terminie planowanej miesiaczki bo bylam pewna ze nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jasne nie była bo ty tak mówisz . a ja mówie że była i kropka x jestes glupsza czy tylko udajesz? 2 rodzaje krwawien: krwawienie miesiaczkowe poprzedzone owulacja krwawienie srodcykliczne niepoprzedzone owulacja niczym sie nie roznia, tylko tym, ze owulacji NIE BYLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj jeszcze 10 razy swoje posty i powiedz mi co to ma do tego ż e koleżanka zaszła w drugi dzien krwawienia ty jesteś jakaś niekumata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wroc do podstawowki i czytaj ze zrozumieniem, chyba ze twoj waski umysl nie ogarnia slowa pisanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszlam w ciaze w 6 dniu cyklu. A dokladnie, 13 dostalam ostatnia miesiaczke, okres skonczyl sie 18, 19 nasikalam na patyczek owulacyjny, test wykazal brak owulacji, uzylismy prezerwatywy, ktora nie pekla, na drugi dzien, profilaktycznie, znowu nasikalam na patyczek i znowu wynik byl negatywny. To byl ten jeden, jedyny raz, kiedy uprawialismy seks w tamtym miesiacu, a nastepnego okresu juz nie dostalam, bo okazalo sie, ze jestem w ciazy. Wyprobowalam chyba wszystkie kalkulatory w necie i wszystkie uparcie twierdza, ze, biorac pod uwage moj 28 dniowy i bardzo regularny cykl, w ciaze zaszlam okolo 27 wrzesnia. A figa, bo seks uprawialam tylko ten jeden raz, 19. Do tej pory nie wiem, jakim cudem jestem w ciazy. Smieje sie, ze to dziecko bedzie po wodzie chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, chcialam Was zapytac czy zdarzyła sie Wam owulacja we wczesnym stadium cyklu? Mam na mysli w 9dc, zaczęłam używać testy owulacyjne i przy moich 26- 28 dniowych cyklach pisało ze powinnam zacząć w 9dc i ku mojemu zdziwieniu pierwszy okazał sie pozytywny. Zastanawiam sie czy to juz było po owulacji bo na drugi dzien i każdy następny test wychodził negatywnie a test wykazuje pierwsze dwa dni z wysokim poziomem LH. Oczywiście w tym dniu wspolzylam z moim partnerem ale obawiam sie ze to juz chyba było za późno. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje? I czy owocem tego było maleństwo po 9-ciu miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, miałam owulacje nawet w 8 dc- potwierdzona monitoringiem, przy cyklu 27-dniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×