Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaproszenie na slub bez dzieci...

Polecane posty

Gość gość
A my nie robimy poprawin więc nie będzie dzieci na weselu bo drugiego dnia nie mamy :) a na pierwszy nie prosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to kwestia organizacji i dogadania się z młodymi. Jak byłam na pierwszym roku studiów opiekowałam sie 2,5latkiem, sąsiedzi rodziny mieli wesele brata żony i poprosili mnie o opiekę nocną nad ich niespełna rocznym dzieckiem jako zaufaną nianię sąsiadów. Wesele było 100km dalej, w dniu wesela przyjechali po mnie do domu, w czasie mszy spacerowałam z dzieckiem w okolicach kościoła, po życzeniach pojechaliśmy na salę, niedaleko był nocleg więc zostałam z dzieckiem w pokoju, choć wzięłam swój prowiant na całą noc to miałam zapewnione ciepłe posiłki, picie, kanapki. Rodzice raz na jakiś czas wpadali sprawdzić co się dzieje z maluchem, w razie czego miałam dzwonić na telefon. Po weselu rodzice się przespali, było śniadanie i odwieźli mnie do domu. Ponoć byli bardzo zadowoleni bo mogli spokojnie się bawić a i dziecko było blisko i pod stałą opieką. Tylko prawda jest taka, że to dodatkowy wydatek dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram :)my zapraszamy gości z dziećmi i nikt nie ma problemu a nawet się z tego powodu cieszą. Mój brat np opłaci sobie teściową i bierze ją ze sobą w roli opiekunki. Nie wyobrażałabym sobie mojego ślubu bez mojego chrześniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jest wszystko jedno czy są dziełem dzieci czy nie. Nigdy nie dam się wrobić w pilnowanie dziecka bo rodzice chcą tańczyć, swojego nie biorę na takie imprezy jak na razie. najbardziej jednak podobała mi się para, która zapraszała na własne wesele bez dzieci a po kilku latach obrazili się śmiertelnie jak ich też zaproszono bez dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×