Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaproszenie na slub bez dzieci...

Polecane posty

Gość gość
Wesele to nie impreza dla dorosłych, tylko rodzinna! Co innego właśnie sylwester, gdzie dzieci się nie zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, bez babci ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele to impreza dla dorosłych. Głośna muzyka, pijani ludzie, gorące jedzenie to nie miejsce dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
państwo młodzi organizują wesele i oni decydują kogo zapraszają, jeżeli nie życza sobie dzieciarni, pozostaje ci tylko ten wybór uszanować to ze ty akurat nie masz z kim zostawić dziecka, to twój problem tak samo możesz napisac, że powinni zrobić wesele w innym miejscu , bo nie masz czym dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu jesteście wszystkie fałszywe jak idziecie na kawe do kogoś to udajecie przed matką, gadacie ładnie do jej dziecka tiutiutiu a za plecami to już bachor wredne żmije i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kawę idę na godzinę czy dwie, a nie na 12h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nikt ci nie karze nianczyć cudzego dziecka od tego są rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele to impreza dla dorosłych i nie tylko rodzinna, bo i osoby spoza rodziny się zaprasza jak się coś odbywa z alkoholem, głośną muzyką i w środku nocy, to jest to dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fly coś tam gadasz jedno i to samo od paru stron nie znudziło ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały świat i ludzie nie kreca się wokół waszych dzieci a wesele nie jest wcale impreza wyłącznie rodzinną, sa na nim również przyjaciele , koledzy i koleżanki państwa młodych w tym dniu państwo młodzi sa najważniejsi, a nie twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość u mnie wszyscy znajomi nie przychodzą z dziećmi i dla nich jest to normalne i wygodne, bo np. wtedy jedno z rodziców musiałoby nie pić. . . Ja i tak piję symbolicznie, lampkę wina lub 2, jak miałabym się nawalić jak świnia, to faktycznie lepiej iść bez dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunie też są z alkoholem i głośną muzyką, pewnie też dla dorosłych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto mówi że dziecko jest w tym dniu najważniejsze . dziecko poprostu tam jest i tyle...nikt nie robi z niego najważniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wypowiem z perspektywy PM. Wraz z partnerem organizuje wesele z własnych pieniędzy. Ciężko pracowaliśmy by móc sobie na to pozwolić. W naszych rodzinach krewni mają średnio 4-5 dzieci. Nie zapraszam rodziców z dziećmi bo zwyczajnie mnie na to nie stać. Drogie mamy uważacie, że powinnam się zadłużyć czy może lepiej zażądać od rodziców wkładu w wesele bo jak zaproszę kogoś bez dziecka to nie daj boże się obrazi. Oczywiście mam świadomość, że nie wszyscy będą obecni i nie robię tragedii wiec uważam, że robienie tragedii z powodu nie zaproszenia dziecka jest nie na miejscu. Jednym słowem - nie chcesz nie przychodź ale nie komentuj decyzji PM bo to nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy też gadacie jedno i to samo - jak ktoś nie chce mojego dziecka to nie pójdę, tupnę nóżką :D zabronisz mi pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa takie baby , ze będą wlokły dzieciaka wszędzie nieważne czy to jest właściwe czy nie i czy innym ich rozwrzeszczany bachor będzie przeszkadzał, uwazaja , ze jak dla niej to jest normalne , bo ma go na co dzień, to dla innych tez musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komunie akurat powinny być bez alkoholu, bo to impreza dziecka. To raczej kinderbal, a tam się nie podaje alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga panno młoda skoro nie stać cie na wesele i na zaproszenie gości to może pomyśl o przyjęciu skromnym a nie o weselu . i uważaj żebyś się nie przeliczyła bo jak 80% par z dziećmi nie przyjdzie to już chyba będziesz miała problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reasumując polska wieś nie wyobraża sobie wesela bez bachorów pałętających się niepotrzebnie i denerwujących osoby starsze , ludzie z miasta bardziej oświeceni wiedzą że nie zabiera się dzieci na tego typu imprezy to nie miejsce dla nich , wesele to nie impreza rodzinna zapraszamy na nie znajomych współpracowników itd kto wymyslił rodzinny charakter jest w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
państwo młodzi organizują wesele i oni decydują kogo zapraszają, jeżeli nie życza sobie dzieciarni, pozostaje ci tylko ten wybór uszanować . . a oni powinni uszanować mój wybór, że nie idę...co prawda tylko raz mi się zdarzyła taka sytuacja, tj. zaproszenie bez dzieci. Powiedzielismy, że nie przyjdziemy i też się okazało, że kilka rodzin odmówiło. Tyle, że do młodych nie docierało, że nie przyjdziemy. Tylko dlaczego i dlaczego. A dlatego, że nie lubię, gdy ktoś wyklucza czonków mojej rodziny. Jak ja zapraszam kogos np. na urodziny czy rocznicę ślubu to nie zastrzegam, że z dziećmi czy bez. To wybór gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pies tez jest uważany za członka rodziny, chce go zabrać na wesele, bo nie mam go z kim zostawić, przecież nie oddam mojego ukochanego psiaka pod opieke obcej osobie, bo jeszcze mu krzywdę zrobi i na pewno zle by się czuł z kimś obcym :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co bierzecie dzieci? W jakim celu? I tak nie będą tego pamiętać. I zwijacie się z wesela o 22?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem - nie chcesz nie przychodź ale nie komentuj decyzji PM bo to nie na miejscu. . . Od tego jest forum, od komentowania, wyrażania wlanych opinii...jedni się zgadzają, inni nie, o to chodzi w dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość mój pies tez jest uważany za członka rodziny, chce go zabrać na wesele, bo nie mam go z kim zostawić, przecież nie oddam mojego ukochanego psiaka pod opieke obcej osobie, bo jeszcze mu krzywdę zrobi i na pewno zle by się czuł z kimś obcym usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif A NIE WIDZISZ RÓŻNICY POMIĘDZY DZIECKIEM I PSEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ktoś napisał dobrze . też nie lubie gdy ktoś wyklucza członków mojej rodziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli znajomi chcą przyjść z dzieckiem? W końcu nie jest to rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, tak sobie przeczytalem te wasze odpowiedzi i odnosze wrazenie ze byc moze faktycznie zapraszac powinno sie cala rodzine, ale jak juz taka rodzina dostanie zaproszenie, to swiadoma ze ma malucha do lat ok 5, nie powinna go zabierac na wesele. tak byloby uczciwie wobec osob ktore na taka impreze zapraszaja. nietakt to jest napisanie w zaproszeniu koszt stolika bo i o takich zaproszeniach powoli slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość a jeśli znajomi chcą przyjść z dzieckiem? W końcu nie jest to rodzina " Jeżeli ich zapraszasz, to znaczy, że są dla Ciebie ważni, jak rodzina, tyle, że bez więzów krwi... Ja zapraszałam tylko bliskie dla nas osoby i nie stawialam warunków- z dzieckiem czy bez, z winem czy z kopertą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miare mozliwosci powinno zostawiac sie male dzieci pod opieka kogos bliskiego, ale roznie bywa i niektorzy nie maja u kogo zostawic albo nie stac ich zeby placic i za prezent, kwiatki, kiecke i jeszcze za nianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko na wsiach takie problemy sa ja mieszkam w dużym miescie i dzieci na weselach nie ma pierwsze słysze, żeby ktoś miał z tym problem to impreza dla dorosłych i dzieci nikt nie targa ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×