Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdeterminowana ślubobierka

ZACZYNAMY !!!! ODCHUDZANIE DO LATA !!!

Polecane posty

Gość moniiaa
znam dziewczynę po 2 ciążach schudła i wygląda jak nastolatka, ale nie wiem jak ona to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelatomania- to jak uda Ci się ściągnąć to podeślij nam linka :) z chęcią zobaczę co mają ciekawego w jadłospisie :) ja lubię gotować, dlatego jestem otwarta na nowe wyzwania :) monia- też mam taki plan, żeby wyglądać jak kiedyś :) wiem, że nie będzie to możliwe w 100% chodź by ze względu na te nieszczęsne rozstępy :( ale mój mąż kochany powiedział, że sam odłoży mi pieniążki na zabieg laserowego usuwania rozstępów, abym była szczęśliwa :) bardzo mnie to ucieszyło, bo wie ile to dla mnie znaczy :) chociaż on uważa, że jak zrobią się białe to już nikt ich nie zauważy, ale ja tam wiem inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniiaa -----> Mam dużo takich koleżanek, które nawet w ciąży wyglądały tak jak przed, gdyby zabrać im ten brzuch to nikt by się nie zorientował i tak samo po porodzie brzuch znika i dalej jak przedtem i nie muszą nic ze sobą robić, życie jest naprawdę niesprawiedliwe pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam rozstępy już białe od tycia ale z tego co słyszałam to na takie nic juz nie pomoże nawet laser ale na szczęście rozstępy nie są aż tak widoczne bardziej dręczy mnie cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
zdeterminowana, Na jakim hula hopie Ty ćwiczysz? z masażerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- nie, nie :) ja jak zamawiałam to nie umiałam kręcić, dlatego nie chciałam się porywać na głęboką wodę, tym bardziej, że wiem - że one niewiele więcej dają. Często są po nich siniaki i odechciewa się ćwiczeń. Ja mam duże koło z obciążeniem. Jest ciężkie i naprawdę duże. Jak jesteś zainteresowana to podam Ci stronkę gdzie kupiłam (to była najtańsza oferta, którą znalazłam i jest fantastyczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
proszę podaj tę stronę, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
oki, już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat mi już ściągnął tą dietę i powiem Wam, że jedzenie całkiem w porządku. Tylko, że ja chyba nie dam rady się do niej całkowicie przystosować bo te zakupy i wyjazdy do narzeczonego ale na pewno skorzystam z wielu pozycji w jadłospisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie Kabanos z ostrą musztardą Kabanos drobiowy 2 sztuki 50g Chleb razowy 1 mała kromka 35g Serek kanapkowy light 1 łyżeczka Przyprawy musztarda francuska lub rosyjska 2 łyżeczki Herbata zielona z cytryną 300ml,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekąska 1 Kawa z kardamonem i cynamonem Kawa zwykła lub rozpuszczalna 1 łyżeczka Mleko 0,5% 1 szklanka 200ml Przyprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad Filet z kurczaka w sosie jogurtowym Filet z piersi kurczaka 1 średnia sztuka 200g Jogurt naturalny 1 małe opakowanie 150g Pieczarki 8 sztuk dużych 200g Czosnek 2 ząbki 6g Koperek posiekany 2 łyżki 30g Olej słonecznikowy 1 łyżeczka 10g Przyprawy papryka słodka, curry 1 łyżeczka sól, pieprz szczypta Sałata lodowa ¼ sztuki Papryka żółta 1 sztuka Przyprawy bazylia, oregano, ocet winny 1 łyżeczka Woda mineralna z listkami mięty 1 szklanka 300ml Przygotowanie Pierś z kurczaka umyć i pokroić w kostkę, pieczarki umyć i pokroić w plasterki. Smażyć wszystko na patelni na rozgrzanej łyżeczce oleju. Dodać czosnek, przyprawy, szklankę wody i wszystko dusić. Następnie rozrobić jogurt z łyżką sosu z patelni i wlać do całej potrawy. Dusić jeszcze przez chwilę na bardzo małym ogniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekąska 2 Mizeria Ogórek zielony 1 sztuka 300g Cebula ½ małej sztuki 30g Przyprawy sól, pieprz szczypta zioła prowansalskie 1 łyżeczka Woda mineralna z cytryną 300ml, kolacja Jogurt naturalny z otrębami Jogurt naturalny 1 małe opakowanie 150g Otręby pszenne 3 łyżki 45g Herbata czerwona 300ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że pisałam jak kretynka ale moja treść była ciągle uznawana jako SPAM bardzo wkurzające to jest na tym forum. Moniiaa -----> masz jakiś fajny przepis na tą roladę z łososia? Pieczesz na ruszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Przepraszam, że się nie odzywałam, ale pojechałam do rodziców na weekend. Niestety wichura uszkodziła nadajnik i byłam odcięta od internetu... :( Oj Dziewczyny przyszalałam przez te 2 dni...mama zrobiła takie pyszne gołąbki, do tego ciastka masakra :(:(:( Od jutra biorę się za siebie, za dokładnie 2 mc mam wesele u mojego chłopaka kolegi i chcę wejść w sukienkę 38 rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej hej :) czy ja tez moge sie u was zahaczyc? Tylko, ze naleze to tych nerwowych z natury, slomiany zapal-to moja zguba haha...zadnego samozaparcia, poranny Alzheimer o lekkim natezeniu ;) i zapominam o przyrzeczonej dietce! Jestem w goracej wodzie kapana i potrzebne mi silne kafeterianki, pomozecie?:)) Mam 170cm/90 kg,40 lat i jedzenie na golaska przed lustrem(poradzila mi to przyjaciolka) rowniez nie pomaga;) Elka z pozdrowieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc elka
Ps.chcialam jeszce dodac cos o hula-hop ..hmmm..moja przyjaciolka uszkodzila sobie kregoslup, wiec osobiscie nie polecam tego z obciazeniami, za to zumba moze na plytce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
Jelatomania, ja tę roladę to w piekarniku pieczę, bo nie mam innej możliwości, no chyba latem na grilu, ale nie roladę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, melduje się, że ćwiczyłam dzisiaj 2 godziny na hula-hopie :) brzuszków już nie zrobiłam, bo całe mięśnie mi się napięły i nie chciałam przecholować, tak żeby nie daj Bóg jutro nie poćwiczyć... :O Jelatomania- fajne masz te przepisy :) z chęcią coś wykorzystam :) Matyna- nie załamuj się :) poćwiczysz i wszystko zejdzie :) ja też chcę wejść w rozmiar 38 :) to mój cel, ale żeby wejść w taki rozmiar to chyba trzeba ważyć ok 65-70kg właśnie (oczywiście to też zależy od budowy). gość elka- witaj i dołączaj do Nas:) a co do hula-hop to ja uważam, że jest to bardzo fajna forma rozrywki i ćwiczeń w jednym :) wielu dietetyków poleca taką formę ćwiczeń, nigdy nie słyszałam o żadnych zastrzeżeniach :) sama odkąd ćwiczę, czuje się dużoo, dużoo lepiej i lżej :) i nie mam pojęcia na jakiej zasadzie mogłoby mi to uszkodzić kręgosłup. Być może Twoja koleżanka miała wcześniej problemy z kręgosłupem, a uaktywniły się one po wzmożonym wysiłku całej górnej części ciała. Ja uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny, także nie zawsze należy odnosić jeden przypadek do całości i nie polecać komuś pewnym ćwiczeń. To tak jakbym ja nie polecała Ci roweru, bo mój brat jechał kiedyś na nim, przewrócił się i złamał nogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc elka
:D przyjaciolka poorostu sobie na tym hula-hopie krecila, no I ktoregos dnia po takim kreceniu przesunal sie jej dysk w kregoslupie, lekarz stwierdzil, ze to przez hula-hop, no ale pisze o tym dlatego, ze sie wystraszylam...no ale to tak jak mowisz kazdego osobisty wybor:) przestrzedz mozna jednak, bo ktos z wada kregoslupa moze sobie zaszkodzic:) Koncze marudzenie I zaczynam dzialac z Wami:) : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
Witaj, Elka, miło nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ja dopiero po treningu :) próbowałam zrobić skalpel wyzwanie Ewy Chodakowskiej , ale poddałam się po 20 minutach , nie dałam rady , spróbuję jutro :P ten skalpel podstawowy jest o wiele łatwiejszy . Kolejny zestaw który przerwałam tym razem po 15 minutach to Fat Burning Cardio Workout - 37 Minute Fitness Blender Cardio Workout at Home , również spróbuję jutro , choć jest mega męczący i pot się ze mnie lał jak woda z kranu :/ ale za to w całości wykonałam Miley Cyrus Workout_ Sexy Legs+ 100 brzuszków zwykłych + 100 brzuszków skośnych + 100 brzuszków na dolną część brzuszka :D na śniadanie dziś zjadam 2 kromki razowe chlebka z sałatą , pomidorem , papryką i szynką (9.00) , a na obiad (13.30) 2 ziemniaki + kawałek papryki + szynka pieczona z piekarnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) chciałoby się powiedzieć, że piękny dzień za oknem i wybieramy się na spacerek.... ale nie :( niestety, jest brzydko i wietrznie :( asia95- nie uważasz, że jesz trochę za mało? 2 dania dziennie, to naprawdę niemal nic... a wiesz jak to działa? opisywałam to kilka stron temu, że organizm głodzony, robi zapasy na złe czasy- i to wszystko co jesz jest odkładane na tkankę tłuszczową... tak to opisywał jeden z dietetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×