Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

hej dziewczynki rano mnie nei bylo ale juz jestem :) moj wczoraj taki zmeczony byl ze zasnal ehhh i nie mialam sumienia go budzic a tu poczatki owu widze :) wiec musze dzis nadgonic :) tak wlasnie czytalam ze dziewczyny po stosunku dluzej leza albo podnosza nogi do gory naprawde myslicie ze to pomoze???bo jak tak to tez zaczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja zawsze zaraz po szłam do łazienki. Teraz jak miałam owulację, to nie szłam, tylko tak trzymałam wszystko w sobie aż do rana. Sorki że tak dokładnie piszę. Nie wiem czy to pomaga, ale napewno nie szkodzi, A gdzieś wyczytałam, żeby poleżeć z 20 minut, bo plemnikom też trzeba dopomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberku, a o jakiej czułości test sikany robiłaś? 10 czy 25 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Sliczna dzis pogode mamy.Co tam u Was? 🌼 Koliberek nie denerwuj sie tak kochana bo w niczym Ci to nie pomoze.Ale jesli Ci ulzy to pisz tak czesto jak tylko chcesz ze jest Ci ciezko i sie martwisz :* 🌼 🌼 aneczka8828 wiosna idzie a Ty dolek lapiesz? Chociaz fakt, ja wczoraj tez bylam nie do zycia. Glowa do gory, niedlugo weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarne Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ Staraczki 🌼 Aneczka8828__________26___________@26.03 Liwia99______________ 19___________@12.03 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) rubelka_______________ 27___________@15.03 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 Jesli zapomnialam o jakiejs ciezarnej to mnie poprawcie. Rubelka, na jaki termin zmienic Ci @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dziewczynki, zajrzę do Was pod wieczór dzisiaj, tak mnie zawalili pracą, że będę musiała siedzieć do późna i pewnie cały weekend :( Chyba przeczułam, że coś się święci, dlatego ten humor taki... Ale przynajmniej nie myślę ciągle o jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka przesylam Ci duzo pozytywnej energii, zebys dala rade z ta praca :* Mnie dzisiaj prawy jajnik nawalal, a przed chwila brzuch dziwnie. Niech juz ta wredna @ przyjdzie, albo niech nie przychodzi wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka11
Czytam dziewczyny wasze forum i nie mogę się doczekać, aż Liwia zrobi test i napisze, że jest w ciąży:) termin @ miałas na 12 a dziś jest 20! spóżńiał ci się kiedys tak długo?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jak to fajnie wyglada ze mamy ciezaroweczki juzzz :) oby niebawem bylo wiecej i mniej starajacych zycze tego kazdej z Was :) mi dzis dzien zlecial ja nie wiem co :) czekam na meza az wroci z pracy :) i jutro caly dzien z moim bo ma wolne juuupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Gosciowka11 a czemu akurat tak na moj test czekasz?Jest dopiero 38dc. 🌼 Dorota, zazdroszcze Ci ze Twoj maz ma wolne.Moj dzisiaj do 20 siedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu no to faktycznie dluuugo ale weekend tuz tuz :D Liwia nic sie nie przejmuj :) twoj @ twoja sprawa :) a test mysle ze za jakis tydzien ewentualnie mozesz powtorzyc :) jesli nic sie nie pojawi a powiedz mialas jakies stresy albo cus ze cos sie zablokowalo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo, ale wzielam sie za konkretne sprzatanie wiec spokojnie wszystko do tego czasu zrobie :) Nie mialam, wcale nawet o ciazy nie myslalam, no bo przeciez kochalismy sie zaraz po @, wiec nie bylo szans. Cos mi plata figle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looo jezu ale sie obzarlam :-) mezunio kupil mi pyszne paczusie odkad tu jestem nie jadlam :-) hihi dupka urosnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczelam lazienki sprzatac i od pianki do kabin prysznicowych az mnie skrecalo.Blee, fuuj.Moglam sobie dac spokoj. Dorotka, az sie glodna przez Ciebie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Cześć kochane, jak dzionek mija? Dobrze się czujecie? Dzisiaj też mam mnóstwo roboty :( Ale postaram się wpadać to co jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam wolne od gotownia:) maz w domku to gotuje :) u mnie juz owu :) wiec bierzemy sie do roboty ostrooo :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie 39dc i czekam dalej :) Piersi jakos inaczej zaczely mnie bolec i spojrzalam na nie w lustrze.Kobiety w ciazy podobno maja zylki na piersiach.U siebie tez zauwazylam, ale nie wiem czy zawsze w okolicach @ tak mialam czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem jak wklejacie te serduszka, więc poprawiłam swoją datę i wklejcie to raz jeszcze, takie ładne :) U mnie @ pełną parą, więc... No Spa in progress ;) ;) Ciężarne Tuptus_111___________ 33___________ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ojtamojtam____________ 29___________ Staraczki Aneczka8828__________26___________@26.03 Liwia99______________ 19___________@12.03 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) rubelka_______________ 27___________@17.04 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarne Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ Staraczki 🌼 Aneczka8828__________26___________@26.03 Liwia99______________ 19___________@12.03 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) rubelka_______________ 27___________@17.04 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwile zmienie ta tabelke troszke inaczej.Poukladam dziewczyny po kolei, ktora pierwsza ma miec @.Bedzie szybciej spojrzec ktora niedlugo bedzie testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja mam zamiar testować jutro rano, mam nadzieję że coś wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarne Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ Staraczki 🌼 Liwia99______________ 19___________@12.03 (?) AniaAniutka ___________26__________ @ 21-25.03 Aneczka8828__________26___________@26.03 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) Katarina1987__________ 27___________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 rubelka_______________ 27___________@17.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Hej :) kolejny piekny wiosenny dzien :) u nas tylko wieje troche za bardzo :/ och, oby u nas w brzuszkach pojawila sie "wiosna" :) u mnie dzis wypada taki kalendarzowy termin @ ... nie widze u siebie zadnych objawow ani na ciaze ani na okres. Troche boli mnie to podbrzusze od 2 dni ale teraz coraz mniej, no i troche dziwnie czuja sie moje sutki ;) ale to pewnie sobie wmawiam :/ kiedys bylam z siostra na zakupach i widzialysmy cudowne ubranka dla dzidziusiow i stwierdzilam ze mam ciaze urojona od patrzenia samego :D nie moge sie doczekac kiedy bede w ciazy i nadejdzie ten etap kupowania wszystkiego :) a w ogole to gdzie sie nie obejrze to kolezanki w ciazy, wchodze na neta przeczytac wiadomosci a tam artykuly o ciazy... :D tez tak macie dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio..Tu kobieta w tv w ciazy, na ulicy kobieta w ciazy, w sklepie kobieta w ciazy :P Co do mojego testu..Dostalam rade ze testy z moczu nie sa az tak czule i ze mogl nie wykryc tak wczesnej ciazy i ze mam isc na bete. Wszystko to wiedzialam no ale..poczekam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
To masz tak samo jak ja heh :) to caly czas jest szansa u Ciebie :) tez bym chciala ;) Liwia Ty masz 19 lat? Ja w Twoim wieku to nawet nie myslalam o ciazy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 niedlugo :P Szansa jest ale co z tego wyjdzie nie wie nikt ;) A Ty kiedy robisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
No powiem Ci ze juz starawa jestes hehe :D Ale jak cos to dalej sie bedziecie starali? ;) chociaz mnie skreca zeby juz zrobic to wiem ze nie ma to sensu jeszcze. A i dobrze ze nie mam testu w domu a najblizsza apteka za 12km ... :) mysle ze poczekam do 25. Zeby tylko nie pojawila sie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×