Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość AniaAniutka
ja mam na tapecie Lenę, bardzo podoba mi się, bo nie można go no wiecie "zbrzydzić" :D nie wiem jak to powiedzieć, no np. z Ani zrobić Ankę, z Kasi Kaśkę itd. ;) a zdrobniale Lenka może być :) jeszcze Anastazja mi się podoba (po książkach Greya mi zostało :D ) ale mój mąż coś nie był zachwycony takim wymysłem :D a dla chłopca to Michaś, zawsze uwielbiałam, no i Sebastian. Bardzo mi się Dawid podoba, ale mój mąż tak ma na imię :D a powiedzcie, jak z Waszymi związkami, ile jesteście razem, małżeństwo czy nie itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
a Oliwia też mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu - mój mąż też Dawid :D Jesteśmy razem 7,5 roku, synek ma niecałe 6, a niecałe 5 jesteśmy po ślubie. Nie chciałam brać ślubu tylko dlatego że zaszłam w ciążę, mieszkaliśmy razem od 3 miesiąca ciąży, ale daliśmy sobie czas na to, żeby sprawdzić, czy to napewno jest to. Jestem bardzo zakochana, pomimo upływu czasu, mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem i nie wyobrażam sobie bez niego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
o jaaa :) Ania i Dawid x2 i mamy po 26 lat :D mój mąż ma 31. My jesteśmy razem oficjalnie od 9 i pół roku :) nieoficjalnie już 10 minęło ;) po ślubie półtora roku :) i mogłabym ciągle z nim być :) ciągle mi go mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem rok po slubie :) moj maz ma na imie Suhail :) Nad imionami musimy sie zastanowic pozadnie :D hihi ale tak od zawsze podoba mi sie Natalia i znalazlam ladne Amala :) a jesli chodzi o chlopca to tak jak wczesniej wspominalam pustka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ależ zbieg okoliczności :D mój mąż ma też 26, więc tu się nie zgadza, ale poza tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Amala jest ładne :) w ogóle hinduskie (dobrze mówię?) imiona są ładne. I jedzenie chyba pyszne, co? ;) nigdy nie jadłam, ale zawsze mi ślinka cieknie, jak widzę :D w ogóle bez chipsów mi chyba odwala już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no hinduskie :) jest pare ladnych ale chce takie w miare normalne :) ojj ja tez uwielbiam indyjskie tylko jest takie ostreeeeee :) no ale ze ja gotuje to nie doprawiam tak strasznie :) bo przedtem jadlam ostre i mialam problemy z zoladkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dorotka to musisz wkleić jakiegoś przepisa, tylko, żeby był w miarę łatwy :D muszę spróbować :) ja lubię ostre, dobrze przyprawione, ale też bez przesady ;) jak będziesz miała chwilkę, to zapodaj coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Przyłączam się do prośby Ani, byleby nie było trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam swira juz...zrobilam jeszcze 2 testy i znow blada kreska a jutro zmykam na bete wiec bede wiedziala wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberek, nawet blada kreska oznacza ciążę :) Tylko najważniejsze jest teraz ją utrzymać, podobno aż 60 % ciąż jest biochemiczna. Koniecznie daj znać po becie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Koliberek - szansa jest :) nie stresuj się tylko teraz (wiem, łatwo powiedzieć...), a jutro będziesz coś wiedziała, to koniecznie daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie po to biore luteine i mam nadz ze uda sie utrzymac. no jasne ze dam znac...wyniki bety sa po 17 tej wiec napewno napisze ale rano i tak zrobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zadzwonie do mojej gin zeby powiedziala mi jakie mam sobie badania zrobic ale to moze na piatek na kolejna bete a jesli bedzie przyrost bety to w pon do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Niby mam podobne objawy do Twoich, to może dla mnie też jest jeszcze nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej dokucza to ze jestem wydeta jak balon;) piersi mam troche wrazliwe no i ta sennosc i zawroty glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mnie właśnie te wzdęcia bardzo męczą, mimo że ja nic wzdymającego nie jadłam. Piersi wogóle, nic. Wczoraj w ciągu dnia robiłam drzemkę - później w nocy nie mogłam spać. Ale wczorajsze zmęczenie to raczej przez pogodę. Dobra, już się nie doszukuję.... a jak u Ciebie koliberku ze śluzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie tutaj taki jeden fajny na maslanego kurczaka :) Nie jest trudny noi praktycznie wszsytko jest dostepne w Polsce :) 1.MARYNATA KURCZAKA *chili zmielone wedle uznania (danie nie nalezy do bardzo ostrych) *garam masala( u nas srednio dostepne mozecie zastapic mieszanka potrzebne sa pieprz, godziki ,kminek mielony, kardamon, troszke cynamonu) po ugotwaniu usuncie gozdziki i kardamon *filet z kurczaka (kostka nie za drobna) *jogurt naturalny ja daje tak na oko zeby kurczaczek byl zamoczony :) przyprawy wymieszac z filetem i zalac jogurtem .Tak zamarynowanego odsawic na ok pol godzinki 2 SOS *roztopic maslo w garnku tak kolo pol kostki i troszke oleju ok 2 lyzek dodac : cebule (wedle uznania ile kto chce ja daje ok 2 srednich pokorjonych w kostke) paste imbirowo czosnkowa ok 1 lyzki (zetrzec imbir i czosnek i wymieszac bo u nas chyba nie ma pomidor (tez kostka) lisc laurowy To wszystko razem podgotowac tak zeby pomidorek bym miekki i jak ostygnie zblendowac Nastepnie przecedzic (usuniemy skorke pomidora i lisc laurowy) Dodac 1/2 lyzeczki cukru i ok 2 lyzek ketchupu 3WYMIESZAC Do zamarynowanego kurczaka dodajemy soli wedle uznania i mieszamy z przygotowanym wywarem.To wszsytko razem dusimy ok 20 minut tak zeby kurczaczek nie byl surowy Dodajemy ok 1-2 lyzek smietany i dusimy jeszcze chwileczke Te proporcje sa podane tak jak ja gotuje dla siebie z miezem z polowy filecika wiadomo ze im wiecej tym trzeba troszke zwiekszyc wszystkiego do smaku .MY to jemy z chlebkiem indyjskim ale spokojnie mozecie podac z tortilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ni z d**y wyszlo jakies uczulenie na ramionach i rekach ehh walcze juz 3 dzien masakra caly czas cos sie dzieje jak pomysle o tym wszystkim co moze mi sie dziac przy ciazy to az sie boje w sensie jak bede w ciazy i takie rozne beda wychodzic rzeczy .Zaczelam lykac wapno mam nadzieje ze cos da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja zgagę też miałam jak byłam w ciąży. Wcześniej nie potrafiłam sobie wyobrazić jak to jest mieć zgagę. Później miałam jej po dziurki w nosie. Podobno pod koniec ciąży ma się ją jak dziecko ma włosy - mój miał, a przyjaciółka urodziła łyse dziecko i zgagi nie miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotko, dziękuję za przepis, postaram się wypróbować, bo brzmi smakowicie. :D A na ramiona powinno wapno pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Wydaje mi się, że ja w ciąży na zgagę mogłam brać Manti, ale pewna nie jestem, więc jak byś chciała brać, to sprawdź tą informację pierw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraczki nie staraczki. Kto wymysla takie debilne nazwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×