Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Liwia tu jesteś od 17go na niebiesko dopiero. U nas ostatni raz byłaś 14go. Dziewczyno przestań się kompromitować bo zaraz przekopiuję wszystkie Twoje wiadomości odkąd u nas byłaś, dorzucę do tego posty z Czekając na pozytywny wynik i jeszcze z innego i wtedy porównamy co Ty na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ten ktoś z pomarańczowego nicku używał takich samych zdań i sformułowań dużo wcześniej niż ty teraz z niebieskiego . no ciekawy zbieg okoliczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz kopiowac i wklejac gdzie tylko Ci sie podoba.Ale po co?Z nudow? Jesli nie masz co robic to zajmij sie jakas praca.I nie mowie tego zlosliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ kochana ja nie muszę pracować, mam od tego ludzi i mogę sobie całe dnie siedzieć na kafe i wszystko w koło się zrobi samo. A po co miałabym to robić? Żeby pokazać ludziom jaka jesteś nienormalna. Powinnaś pisać horrory - potrafisz budować napięcie jak nikt inny. Może to byłaby dobra praca dla CIEBIE? Ale nie, przecież Ty jesteś w ciąży. :D Leż i pachnij i nie p*****l więcej o swoich urojeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj wspolczuje ludziom ktorzy musza przy Tobie spedzac czas. Masz ludzi ktorzy wszystko za Ciebie robia..I pewnie nic innego procz siedzenia na kafe nie potrafisz. Pozdrawiam i zycze sukcesow jako detektyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej z beki nie mogę. :D :D :D Mam nadzieję, że innym koleżankom z tego tematu również poprawiłam humorek. Liwia nie szkoda Ci dzień wagarowicza spędzać przed kompem? Ładna pogoda jest, idź na huśtawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi86
Liwia na bete leć to da Ci gwarancje ciąży :) I od razu daj nam znać jaki wynik. Przeczytam Was do końca to dopiszę się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia nie zapomnij wstać jutro o 5 i idź stań w kolejce, bo potem napiszesz, że Ci laboratorium przed nosem zamknęli bo wybiła godzina zamknięcia i nie zdążyłaś taka kolejka była. :D Koniecznie pochwal się betą! I nie podnoś rąk do góry, nie wiem jak mogłaś w tak wczesnej ciąży (od 14.03 (test) jestes w ciazy wg naszego tematu, tu nie wiem nie doczekałam jeszcze), a 17go oisałaś, ze myłaś kabinę prysznicową! Nie wiesz, że od tego można stracić ciążę? A chyba tego nie chcesz, oj oj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tez jestem z forum ciazowego. Cala ta liwia pisze tez jako smerfetka. No poprostu prze agentka jest! Ma laska wyobraznie! Daisy bylam u was na forum. Czytalam. Usmialam sie jak cholera! Ciekawe jaki nick teraz strzeli zeby pisac na forach;) haha mam jeszcze prosbe do was zajrzyjcie na forum tam gdzie pisze jak smerfetka, i napiszcie o tym tamtym dziewczyna bo one w to nie wierza chyba... a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh az nie wiem co napisac takie zamieszanie ja mierze wszystkich swoja miara i wierze ze skoro ja jestem uczciwa to kazdy taki jest bylabym ogromnie rozczarowana jesli okazaloby sie ze to prawda dolaczylam do watku zeby dzielic sie odczuciami i niechce zeby ktos robil sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z ktorymi pisze tutaj od poczatku.. Nie wiem o co chodzi tym wszytkim gosciom o te dwie kreski i inne fora. Pisze tylko tutaj.Nie jestem zadna smerfetka i nie robie sobie z Was jaj. Mozliwe ze te oskarzenia na mnie i bajki pisze jedna i ta sama osoba. Jestem z Wami szczera i mam nadzieje ze jakies glupoty nie zmienia kontaktu miedzy Nami. Same widzicie ze laska Daisy cos tam nie ma co robic****isze o tym na kazdym forum jakie wpadnie jej w rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotka, ja też tak mam, że mierzę wszystkich swoją miarą. Niestety zdarzało mi się już na tym źle wychodzić :( Mam nadzieję, że mimo wszystko wątku nie opuścisz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia ale powiedz w takim razie skad niby te podszywy mialyby wiedziec ktory masz cykl staran, ile lat i kiedy termin @? Przeciez sama nam to pisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoj cykl, date @ itp mialam juz podana na starym forum gdzie byla rowniez Aneczka8828, dorota i kilka innych dziewczyn. Kazdy moze wiec sobie obliczyc ktory to moj dzien itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie chcecie juz zebym byla tutaj z Wami to po prostu powiedzcie a znikne ;) Dla Waszego i wlasnego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liwio czy smerfetko nie wazne jak sie tam zwiesz. Lecisz sobie w ciula poprostu! Jak deisy mialaby sie podszywac pod kogos innego skoro odwazyla sie napisac z tamtego forum na ktorym tez pisalas?? Jestes smieszna liwio! Zal mi ciebie i twojego bf ze ma taka panne(jesli mozna mowic ze bf wogle istnieje!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia Ty jesteś śmiechu warta piszesz tutaj od początku hehe no można się uśmiać. Nie piszę o Tobie na każdym wątku i nie jestem gościem, łatwo by można było się domyślić, że to nie ja, ale na to trzeba mieć trochę oleju w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja, z jakiego forum jestes ?? Z jakies 2 tygodnie, moze 3 tam bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Date itp mialas tez na dwoch innych forach! Haha smieszna jestes!!! Za duzo zbiegow okolicznosci;) jesli ktos jest szczery to tego oczekuje sie od drugiej osoby a w twoim przypadku to nierealne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia byłaś u nas tak jak pisałam Ci, 14.03!!! Potem jak Ci napisałam zebys zrobila test to pamietasz co mi odpisalas?? Że nie pytalas mnie o zdanie! Bo napisalam Ci ze coś krecisz! Także nie leć w c***a i idź na huśtawkę nim się ściemni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×