Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Moja mama ze mną przytyła 30kg, ja w ciąży przytyłam 18, z czego 4 zostały na stałe. Nie miałam rozstępów, pomimo że byłam przed ciążą szczuplutka. Nie ma co się martwić na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie wypadnie mi owulacja na weekend. moj sobie wymyslil ze pojedziemy na weekend do jego rodzicow. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie troszke boje:-) ale no coz jak przytyje to i schudne po:-) sama od siebie schudlam wiec wszsytko sie da:-) ale mam nadzieje ze nie przytyje wiecej niz wynosi norma:-) tak do 15 kg bedzie oki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Moje samopoczucie jest fatalne. Wczoraj pół nocy przeryczałam, bolał mnie strasznie brzuch, aż mężulo wstawał mi po tabletki przeciwbólowe, no i jak wzięłam to jakoś usnęłam. Dzisiaj w pracy byłam nieprzytomna, dlatego nawet nie miałam czasu wejść na nasze forum. Mąż w niedzielę rano wyjeżdża do Szwecji, więc jutro czeka mnie pakowanie, gotowanie. Ta rozłąka dobija mnie całkowicie, aż ryczeć mi się chce. :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 annasar________________31_________@1.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ 27.04 CIĘŻARÓWKI Tuptus_111___________ 33___________ serduszko.gif 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ serduszko.gif ojtamojtam____________ 29___________ serduszko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu bidulek :( wspolczuje Ci strasznie :( wiem co to znaczy rozlaka :( jutro bedzie ciezko ale dasz rade :) musisz dac :) po kazdej burzy zawsze wychodzi sloneczko :* sciskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Ja rozstępami to się nie przejmuję, bo już mam kilka na biodrach. Kiedyś przytyłam ponad 20 kg i po zrzuceniu 22 kg mi zostalo. AniaAniutka to ty chudzina jestes, ja mam 176 cm i waze 78 wiec roznica spora :) ksówka moj maz tez czesto wyjezdza w delegacje, wiec wiem co czujesz. U mnie to jest tylko kilka dni a dluzy sie czasem starsznie. No ale powroty sa przeciez takie mile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
STARACZKI AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 annasar________________31_________@1.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Ksówka (Ania)_________ 31__________@ 27.04 birdy26_______________26__________@10.04 CIĘŻARÓWKI Tuptus_111___________ 33___________ serduszko.gif 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ serduszko.gif ojtamojtam____________ 29___________ serduszko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Jejku dziewczyny trudno nadążyć hehe :) Annasar trzymam kciuki ♥ Co do zachcianek to też często mam dziwne zajawki, to napewno nie będzie dla mnie podejrzane ;) ja czuję, że okres się zbliża...piersi wielkie, wzdęty brzuch, niech już przyjdzie i nie wraca :D też uważam, że najpierw musimy się lepiej poznać zanim będziemy w tajnej grupie hehe :) zobaczymy jak długo ze sobą wytrzymamy. :) my wynajmujemy narazie mieszkanie, ale zastanawiamy się nad kupnem domku gdzieś dalej od centrum.pewnie jeszcze jakieś 2 3 lata zanim kupimy dom.niestety też mam straszne tendencje do tycia, ale myślę, że jak będę w ciąży nie będę sie przejmować, a po porodzie będę zrzucać kilogramy :) Jakie plany na wieczór dziewczyny ? Birdy witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ksówka, nie martw się... Zawsze możesz się nam tutaj wyżalić jak przyjdzie Twój gorszy dzień, a my postaramy się pocieszyć :* Magda, a Ty te ziółka jakoś przecedzasz? Przyszły mi dzisiaj, zaparzyłam, ale tam różne rzeczy pływają, jakieś igły choinek mam w tych na I faze.... I jak na złość nigdzie sitka nie mogę znaleźć :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Paradise, ja dzisiaj mam w planach jeść i oglądać TV ;) Mąż ma dobę w pracy, dziecko śpi a ja się relaksuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Cześć paradise :) Ja dzis wieczorem pije piwko z mezem - mirabelkowe i to chyba wszystkie plany na chwile obecna :) Kurcze myla mi sie "Anie" za duzo was :P Aneczka ja pijam czerwona herbate i kupilam sobie w tesco taki zaparzacz, ktory zanurza sie w kubku. Dalam chyba z 6 zl a bardzo przydatna rzecz, bo nic mi nie plywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja te zioła zaparzam w szklance, po pół godzinie część opada na dno, a to co pływa na górze zbieram łyżeczką :-) i piję :-) nie chce mi się bawić z przecedzaniem przez sitko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Witajcie dziewczynki :) testu nie robilam poczekam do rana ,zeby miec wieksza pewnosc, Ale wszystko wskazuje na to ze @ przyjdzie :( My niestety jestesmy jeszcze na dorobku i wynajmujemy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja sama meza nie ma,dziecko spi i gotuje spaghetii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
O ksówka, Ty też je pijesz? Od dawna? Widzisz jakąś róźnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Aneczka8828 hehe no dobry plan ! Ja zrobie kolację, a pozniej komedie romantyczna obejrzymy .powinnam napisac obejrze, bo mój M pewnie zaśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Zaczęłam właśnie pić zioła na I fazę cyklu - o mój Boże, jakie gorzkie... Posłodziłam 3 łyżeczki a i tak nie jestem w stanie wypić :( A trzeba je pić 3 razy dziennie. Kurcze, a miało być tak pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aneczka piłam przez 3 cykle, teraz zrobię sobie miesiąc przerwy i od następnej @ znowu zacznę. No powiem Ci, że odkąd je piję to mam mocną owulację, 2 mocne krechy pokazują się na testach owulacyjnych :-) więc działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Ja w następnym tygodniu zamówie sobie zioła. Ktoś ki powiedział, że niektórym pomaga innym nie, ale napewno nie zaszkodzi więc spróbuję :) własnie też jestem ciekawa czy dziewczyny widzą jakąś różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
ja sobie oglądam Taniec z gwiazdami ;) i zamierzam chrupać orzeszki ;) mój mąż zasnął sobie na kanapie i co jakiś czas pochrapuje :D ---- hmmm... a ja mam dziś 35dc, a @ brak! :) jeszcze dzień się nie skończył, więc wszystko możliwe :/ ale moje suteczki ;) bolllllą o_O czuje co jakiś czas napięcie w brzuszku, ale te bóle okropne jakby zniknęły! I co to ma wszystko znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam chyba jakieś inne zioła :-) piję je raz dziennie wieczorem :-) i są w smaku nawet całkiem przyjemne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
AniaAnutka może to właśnie to-tzrymam mocno kciuki :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ziół nie powinno się słodzić, bo ponoć wtedy tracą swoje właściwości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Aniu annasar, ale test okazał mi dupsko... :/ chyba go powtórzę, jak nie przyjdzie ta małpa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja mam też zioła Ojca Sroki i je raz dziennie przed snem. A oprócz tego piję (znaczy dzisiaj zaczynam) na I i na II fazę cyklu, trochę inne działanie mają. Wkleje link z aukcji, można sobie przeczytać jak działają: http ://allegro.pl/ciaza-hormony-na-1-i-2-faze-cyklu-200-gr-200sroki-i4062087252.html (po http jest spacja, bo niby spam...) Dobrze wiedziec, że te drugie smaczniejsze, bo jak się przemęczę z tymi to muszę jeszcze przed snem tamte wypić ;) Żeby tylko pomogły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ksówka, o nie, nie slodzić.... Ja nawet herbatę słodzę 4 łyżeczki :D No cóż, dla wyższych celów się będę musiała przemęczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
AniaAniutka moze za wczesnie zrobiłas kochana ,Mojej kolezance przed okresem wychodzily negatywne a tydzien po spodziewanej @ dopiero blada kreska.Takze glowa do gory.Poki jej nie ma szanse sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×