Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość lara123
Ty na pewno oby my też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Wy tez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Tak, tak my też :D Dziewczyny, trzeba wierzyć. Ja nie wierzyłam i się nie udało, teraz wierzę i się uda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
okaze sie wszystko na dniach hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowe mamuski :) prezent na gwiazdke :) ja sama jestem grudniowa :P to fajnie by sie zlozylo :) ale jakos tak swieta w szpitalu :D nie bardzo bym chciala tak szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Moze i dobrze, ze sie nie uda jeszcze... zawsze chcialam urodzic w marcu, kwietniu. Planujemy z mezem wyjazd w wakacje, wiec moze to wszystko nie jest na nic... nie wiem juz. Raz mysle tak, raz tak. Juz sama glupieje ze swoimi myslami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
AniuAniutka zawsze jak chcemy tak to wychodzi inaczej,,,co ma byc to bedzie , Tam u gory jest wszystko dla nas zapisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
No a w ogole to zycze Wam, wszystkim testujacym w tym tygodniu, a jest Was sporo ;) tych 2 upragnionych kresek :) :* I czekam z niecierpliwoscia na te wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
no wlasnie AniuAniutka najczesciej jest tak ze jak sie czlowiek nastawia na to to nie wychodzi... a jak odpusci to bach :) Powiem wam ze to by byl najlepszy prezent w zyciu na gwiazdke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Święta w szpitalu to faktycznie tak średnio... Moja znajoma rodziła w sylwestra ;) Mojego syna przenosiłam 14 dni, jak by teraz też tak było to odrazu rok młodsze dziecko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
I p pewnością będzie :) Lara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
no to dla mnie zawsze glupie bylo ze jeden dzien niby a rok mlodsze...ale za to najstarsze w swoim roczniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Aneczko ja też mojego przenosiłąm 14 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
kurcze nakrecasz mnie hihi :) a testy robicie z rana? wogole pierwszy miesiac mierze temperature i od owulacji co dzien jest wyzsza.36.8 , 36.9 a dzis 37... mierzycie tez? zawsze tak jest przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja nie mierzyłam temperatury ,wiec sie nie wypowiem, pierwszy test zrobilam wieczorem ,a ten drugi rano, Ale najlepiej jest zrobic rano ,bo wtedy jest najwieksze stezenie tego hcg w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
annasar tez tak wlasnie slyszalam ale teraz na testach pisze ze mozna go zrobic w dowolnej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
lece na bete do puzniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
A ja lece do pracy :( bede wieczorkiem milego dnia i czekam na wynik annasar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Lara, a mierzyłaś temp. przed owulacją? w dniu owulacji powinnać mieć skok o co najmniej 5 kresek. Póżniej aż do (ewentualnej) @ powinna się utrzymywać na wyższym poziomie, dzień przed albo tego samego dnia powinna spaść do tej z pierwszej fazy cyklu. Ale to regułą nie jest, bo może spaść też w trakcie @ a mi spadła dopiero dzisiaj - w 7dc... Annasar, dużo tych zbiegów okoliczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
cześć :) ja jakoś czuję, że nie jestem w ciąży:( nie mam żadnych objawów nawet tych okresowych, czuję że @ mi się spóźni ale sama z siebie, czasami tak mam. Chciałabym mieć ją już za sobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Dziewczyny powiedzcie mi czym sie rozni Beta Hcg od hcg ilosciowo? Jak chcialam Beta Hcg pani powiedziala ze musze czekac na wynik do srody a hcg ilosciowo jeszcze dzisiaj.O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
wiosnaaa ja w poprzednich dwóch cyklach też odrazu czułam że nic z tego, ale mimo wszystko wciąż miałam taką małą nadzieję, że się mylę ;) Być może się zaskoczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Na innym forum znalazłam coś takiego: "Oznaczenie HCG jest oznaczeniem całościowym, co oznacza, że otrzymany wynik jest składową poziomu dwóch podjednostek tego hormonu (alfa i beta). Oznaczenie poziomu βHCG jest badaniem czulszym – dotyczy tylko jednej podjednostki hormonu. Dla stwierdzenia ciąży nie ma znaczenia czy robi się badanie HCG czy βHCG , ale żeby wyniki były porównywalne należy konsekwentnie robić to samo oznaczenie, zatem skoro oznaczyła Pani βHCG, przy okazji kolejnego pobrania krwi proszę oznaczyć także tylko tę podjednostkę hormonu, lekarzowi będzie łatwiej zinterpretować wyniki i prognozować rozwój ciąży."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja zrobilam hcg ilosciowo to oznacza ze bedzie tylko podane czy jest sie w ciazy czy nie bez podania jednostek ? Dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Wydaje mi się, że będzie z jednostkami, skoro i tego i tego można porównać przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Dziekuje Aneczko :) jakos nie moglam tego zrozumiec czym sie roznia :) zakrecona jakas jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Daj znać jak będziesz miała wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Napewno wieczorkiem napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* ale nabazgrolilyscie. Czytalam i czytalam:) witam Lara:) annasar trzymam kciuki za wysoka bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki :) Czytalam i czytalam co pisałyscie i powiem ze tzymam za Was kciuki . Ja poronilam we wrzesniu a dzis zaczynam 16 tc . Powiem wam ze najlepszy u mnie okazal sie termometr i w sumie troche odpuszczenie , przestanie myslec o ciazy . i w styczniu pokazaly mi sie piekne dwie grube krechy ! Wiec do dzieła kochane :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×