Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
:) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej spoznia mi sie okres zrobilam dwa testy oba pokazaly ze nie jestem w ciazy poszlam do ginekologa i babka stwierdzila ze to chyba wczesna ciaza czy ona mogla sie pomylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wszystkim. kochałam sie z moim narzeczonym w spodziewany dzien owulacji i czy jest duza szansa ze moge byc w ciazy i po czym moge to teraz poznac kiedy jestem tydzien po tym stosunku? prosze o szybka odpowiedz. pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zadam wam intymne pytanie które mnie nurtuje.Jak nie chcecie to nie odpowiadajcie. Wy też macie takie wrażenie że po stosunku wszystko wam wypływa :P? i czy leżycie długo po czy odrazu idziedzie do łazienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyszła mamusia fasolinki
do gość zrób sobie test HCG lekarz Ci nie zalecił? lekarz niby najpewniejszy ale różnie może być, najlepiej zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyszła mamusia fasolinki
86Mysza ja leże w łóżku po bo terz mam takie wrazenie że ze mnie wypływa :) czasami robie świece a muj narzyczony sie ze mnie smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka jesteś zadowolona z tego mikroskopu ? Ja własciwie piwrwszy raz słyszę o tym. Powiesz jak to mniej wiecej działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odp. mi wypływa jak się ruszę z miejsca, albo wstanę jak spokojnie leżę to jest w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek i poskutkowało. Chyba też musze się przemóc i poleżeć chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milee ena
ja sie staram o dziecko juz dwa lata i nicsmutas.gif chyba musze zaczac inne sposoby na zajscie w ciaze z nigami do gory..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez lecialam zawsze od razu, teraz bede odpoczywac :))) wiec jest to wielkosci szminki. wyciaga sie element w ktorym jest szkielko naklada sie sline czeka az wyschniee element ze szkielkiem spowrotem wklada do szminki naciska sie guzik zapala sie swiatelko i patrzysz regulujac ostrosc sa paprotki jest lub zbliza sie owu. nie ma nic brak owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milee ena
tak bardzo bym chciała byc juz w dwupaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Kobietki, a powiedzcie mi, czy jest sens, zebym robila te testy owulacyjne, jak mam nieregularny cykl? Mozna je robic np przez 10 dni, do skutku, az ujrzy sie 2 kreski? Bo bym sobie zamowila, chociaz wiedzialabym kiedy owulacja nastapi. I wytlumaczcie biednemu zuczkowi :D jak to sie wtedy dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! widzę, że dzisiaj gorąca dyskusja :-P Ja też się zastanawiam nad zakupem mikroskopu, bo tych testów to już zużyłam mnóstwo. A mikroskop ponoć można używać przez 2 lata, więc jest chyba bardziej opłacalny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wściekła! Nie mam wody w mieszkaniu, bo jest jakaś awaria :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pierwszy raz ich uzywam. przy 30 dniowych cyklac roibilam od 14 dc. no i dzisiaj mam dwie kreski, jedna bledsza. wiec jutro powinna byc juz ciemna. najlepiej by bylo jakbym dziala i dzisiaj i jutro i jeszcze po jutrze ale nie ma mozliwosxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja od poczatku staran lezalam po miziu miziu hahaha:-) sle pozniej i tak wstawalam :-) i i tak wszystko schodzilo ale bez obaw to jest normalne:-) juz sie naczytalam na ten temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak masz nieregularne cykle to nawet wskazane robić. Przynajmniej wiesz kiedy masz się postarać. No własnie jest ich tyle potrzebny tylko jeden, a kurde tak trudno żeby dotarł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra!!!! Zlew pełen naczyń, pranie przygotowane, a wody jak nie było tak nie ma :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Nie no! człowiek wraca zmęczony po pracy, a jeszcze musi tyle stron przeczytać :D U mnie brak objawów ciążowych, bolą mnie tylko cyce ale to przed okresem :P Idę się kapać i spać bo padam dziś na pysk :) dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×