Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość 7koliberek7
mi lekarka dala bo bala sie ze znow bede miala ciaze biochemicza a luteina pomaga w zagniezdzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka a Ty gdzie znow ucieklas? Mow szybko co na obiad robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
no wlasnie co gotujecie bo ja nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
w sobote robilam:) a dzisiaj jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas spaghetti robi chlopak.Fantastycznie doprawia ziolami, normalnie palce lizac, moglabym jesc codziennie. To moze cos na szybko. Frytki, jakas rybka albo kurczak i brokul.Wczoraj mielismy, mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
juz wiem;) zrobie zapiekanke:) ryz z cebulka, na to podudzia z kurczaka i to zalane takim sosikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy dziewczyny odzywiacie sie zdrowo, przestrzegacie jakiejs diety czy jecie co popadnie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z polecenia lekarza a jest mozliwe ze lekarz przepisze jak np bede w ciazy na tzw podtrzymanie?czy luteina nie jest od tego? trzeba zglosic ze sie bralo? tak na przyszlosc chce wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sorki nie zauwazylam ostatniej strony :-) ja staram sie odzywiac zdrowo :-) tak jak wspominalam mialam lekka nadwage i ja zbilam w tamtym roku:-) staram sie jesc wiecej warzyw i owocow :-) maz bardziej lubi ryz od ziemniaczkow i makaronu ale ja sobie staram urozmaicac zeby nie brakowalo witaminek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze lekarz (jesli cos bedzie nie tak, jakies plamienia itp) zaleci branie luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis na obiadek bylo miesko mielone z pomidorkami i ziemniaczkami po indyjsku takie bardziej curry :-) miamniusne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Byłam się zameldować :D A teraz robię bułki na parze i do tego truskawki ze śmietaną :) A tymi "gościami" Liwia się nie przejmuj i nie odpowiadaj im, tylko się nakręcają. Nie rozumiem co innym ludziom ktos na forum przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale nie moge przekonac sie do miesa mielonego.W jakims spaghetti czy jakim sosie to ok, ale takie smazone..Przeraza mnie, nie smakuje. ZIemniaczki po indyjsku..ciekawe.Wyprobuje :) Truskawki.miam.Wczoraj bedac na zakupach widzialam ekstra czerwone i duze.Ale sztuczne wiec sobie darowalam. Nie wiem wlasnie o co im chodzi.Musialam nick sobie zarejestrowac bo jeszcze sie podszywali pode mnie ;/ Czyli juz nie jestes bezdomna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja tez nie lubilam ale sie przekonalam ja je najpierw zasmazam zeby nie bylo takie zywe:-) truskaweczki mniaaaam ja sie teraz przestawilam na granaty i papaje :-) ahh zrobie mojemu owocowa salatke :-) zrobilyscie smaka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja używam truskawek mrożonych, bo przynajmniej smakowe, a te w sklepach teraz to bez smaku. Lecę jeszcze do spółdzielni mieszkaniowej, póxniej do Was wpadnę, a jutro już do pracy więc będę na bieząco na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota.. nie pisz juz o jedzeniu ;P Ja przed chwila znow kanapki z salami i ketchupem wciagnelam :P Ostatnio ochote na cytrusy mialam.Aaa. I jest jeszcze teraz taki nowy sok.Z tymbarku chyba albo hortexu.Pomarancza mango czy cos takiego.Przepyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nigdy nie jadlam tych mrozonych. Aneczka zainspirowalas mnie tymi truskawkami :P Na srode zrobie nalesniki z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, cale szczescie ze nie rosna :P Nie moge sie juz tego testu doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
no w sumie to ja tez nie moge no ale kilka dni musze wytrzymac...a jak u was ze sluzem dziewczyny teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od jakiegos czasu czuje ze ciagle jest mi mokro.Czasem ze mnie cos wyleci ale powodzi nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie powodz bo ostatnio przy grze wstepnej prawie bym sie od tego sluzu utopila :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
hej dziewczyny :) można do Was dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ania :) zapraszamy :) jak mozesz napisz cos wiecej o sobie:) hmmm wlasnie bylam w toalecie i kurcze pojawilo sie troszke krwii po siku hmmmm skad? jak to mozliwe jestem 3 dni po "@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy :) Koliberek ja mam chwilami podobnie.Czuje ze mokro a tak naprawde prawie sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×