Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Dorota, pewnie jeszcze pozostalosci po @. Ja nie dotykam, wiec nie wiem jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obserwuje.Nie staralam sie nigdy o dziecko a kobiety najczesciej obserwuja swoj sluz, temperature itp zeby mialy wieksza szanse na zajscie. Czuje kiedy mam owulacje, kiedy jest cos nie tak, cos dziwnego sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
dzięki :) coś o sobie ;) że Ania to widać ;) w tym roku kończę 26 lat, mój mąż 31 - Boże, jacy my starzy heh :D do tej pory nie mogliśmy się zdecydować na dzidziusia, a jak już postanowiliśmy, to chcę natychmiast być w ciąży ;D próbujemy dopiero od tamtego miesiąca, wcześniej brałam tabletki przez półtora roku. Spodziewam się @ coś między 21-25 marca, nie wiem, bo teraz to nie wiadomo po tym odstawieniu tabletek, pierwszą miałam 8 dni później. Przeczytam sobie Was od początku i coś więcej naskrobnę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wlasnie o to chodzi ze @ od 3 dnia byl bardzo skapy praktycznie znikomy i nigdy tak nie bylo wczesniej no ale moze faktycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ja czesto mialam tak ze juz myslalam ze okres mi sie skonczyl odstawilam tampony a tu za 1 albo 2 dni jeszcze cos sie pojawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, to poczytaj a pozniej dopisz sie do tabelki :) Dorota, tak mi sie przynajmniej wydaje.Ze to wlasnie resztka jeszcze po @, bo przeciez niedawno byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Aniu masz tyle lat co ja :) cos ty nadal jestesmy piekne i mlode :) powiem Ci ze podobno po odstawieniu jest tak jakby zwiekszona plodnosc :) to moze "zaskoczy" jakos szybciutko zycze tego z calego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko mam nadzieje ze moj cykl nie zwariowal :( Bo wez tu pozniej niech sie znow unormuje.Ehhh :( A jeszcze pytanko.Testowac dziewczyny wieczorem czy poczekac jeszcze do rana zeby byl bardziej wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co z racji tego ze spoznia Ci sie @ to mysle ze mozesz zrobic wieczorem ale dla wiekszej pewnosci i wiarygodnosci poczekalabym do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pewnie nie wytrzymam i juz jutro zatestuje chociaz wiem ze nie ma sensu... no ale to i tak silniejsze ode mnie...tym bardziej ze mam w domu mnostwo roznych testow wiec jak jeden odpadnie nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mamy mala rocznice.20 miesiecy razem.Fajny prezent bylby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ale dajecie dziewczyny z tymi postami. Co wejdę to nowa strona. Aniu, nasz poprzedni wątek: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5859846 Jak chcesz, to możesz tam poczytać też ;) U mnie sluzu dosyć sporo (jak na ten moment cyklu), bo zawsze sucho było. No i jest taki kremowo-biały, lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Liwia, po takim czasie wyjdzie Ci test bez względu na porę dnia. Ja poprzedni robiłam popołudniu, 3 dni po terminie @ i wyszła mega mocna druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to chyba zalezy tez od kobietki :) Przekonalas mnie, robie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A tak jak pisałam, kobiety często mają przeczucia, czy się udało. A Wy jak czujecie, tak wewnętrznie? Oczywiście nie zapeszamy, tylko mówimy o odczuciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole nie mowic :P Nie chce robic sobie nadziei.Ale czuje sie troche inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde nie wiem....a najgorsze dla mnie teraz sa wzdecia:( mam taki napompowany brzuch i czuje sie caly czas napchana i nawet wciagnac go nie moge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberek - mam identycznie! Jak siadam to muszę guzik rozpinać bo mi brzuch przeszkadza:) I czuję się jakbym balon w brzuchu miała. Tylko, że ja tak miewałam też nie będąc w ciąży, więc jako objaw tego nie traktuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wzdec to dzis jestem z Wami :D hihihi malo co jadlam a jednak :( .Co do odczuc to dzieki Wam troszke wyluzowalam przedtem robilam testy co 2-3 dzien i wmawialam sobie objawy a teraz jest inaczej :) takze naprawde dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dokładnie Liwia, bardzo mądre słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja az takich wzdec nie mialam nigdy ale nie traktuje tego jako objaw... w sierpniu przed poronieniem bolal mnie krzyz i brzuch i sennosc mnie meczyla i to sie pokrywa z tym co teraz ale jak bedzie to sie okaze...nie nastawiam sie bo jak nie wyjdzie to zaraz jest kolejny cykl tylko najgorsze to czekanie bo najlepiej byloby zaraz po owulacji wiedziec tak to super a nie to staramy sie dalej a tu czlowiek czeka fiksuje i wynajduje sobie objawy ze moze jednak cos nam da wskazowke czy bedzie ciaza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Jakby kobiety odrazu po owulacji wiedziały...Ale by było fajnie :) A tak to każda z nas doszukuje się wskazówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze ja juz czekac nie musze.Wszystkiego dowiem sie wieczorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Zazdroszczę, też bym się chciała wieczorem dowiedzieć :) A tu jeszcze co najmniej tydzień czekania... Trzymam mocno kciuki cały wieczór, tylko nie zapomnij napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×