Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc pytajacy

Czy niedostatek seksu usprawiedliwia zdrade?

Polecane posty

Gość mataczzcz
zawsze sie trafi pomiot brrka na łancuchu i przelotnej suki co to sie takiemu wydaje , ze coś madrego napisał , albo specjalnie sie zabawia wypisujac głupoty , tak czy inaczej swiadczy to o takim jego rodzicach , a byc moze o całej rodzinie , no bo przeciez jabłko od jabłoni daleko nie upada . Za innym tematem napisze , w takiej kulturze sie urodzilismy i a w takiej zyjemy , takie też przyjelismy bez wpływu na wybór zasady bo od małego nam tłuczono do łaba co wolno a co nie . Gdyby sie urodzilismy w islamie ! druga co do wielkosci , jak juz nie pierwsza religia i zasady , wierzenia , kazda była by z was ktoraś zoną , a wielu miało by po 5 żon i było by to jak najbardziej normalne , CZY zatem tak ogromna rzesza ludzi sie myli ? i czy chrzescijanie mają jedyną słuszną racje w tym akurat temacie ? mozna polemizowac , ale kto nie dostrzega istory i problemu to duren ! W islamie nie chcac popełniac grzechu cudzołóstwa biorę slub mut'ah czy jakos tak rano sie rozwodze po nocy upojnej i jest wszystko w porzo , ani zona nie ma problemu , abi nikt , bo tam są takie a nie inne zasady ! ktore przyjmują tak jak my tutaj tamci . wiec nie zwij kobiet kurfiszonami gnojku bo rozum masz malutki bo i suka nie mogła powic nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
Żyjemy w takiej a nie innej mentalności i mimo, że większość dorosłych Polaków (i Polek) albo zdradza, albo jest zdradzanym, to jednak wciąż potrafimy bardzo krytycznie i wręcz wulgarnie oceniać innych ludzi. A oprócz zwykłych (jak piszecie) "kurf" i "kurfiarzy" są jeszcze kobiety i mężczyźni, którzy po prostu szukają bratniej duszy seksualnej i uczuciowej. Polecam tekst "dlaczego zdradzają kobiety" - http://4lady.pl/dlaczego-kobieta-zdradza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
>>są jeszcze kobiety i mężczyźni, którzy po prostu szukają bratniej duszy seksualnej i uczuciowej.<< Mimo, ze jestem autorem tego temat i zupelnie mi nie po drodze z uznawaniem wiernosci za najwyzsza wartosc, to tu nie moge sie zgodzic. Rozumiem i popieram tych, ktorzy zaniedbywani przez partnerow szukaja seksu gdzie indziej. Ale zeby szukac po prostu "bratniej duszy" to jednak nieuczciwe. Najpierw zakoncz zwiazek, a potem szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i ona
a dlaczego ma to być nieuczciwe, gdy w związku jest Ci źle, ale go utrzymujesz z różnych względów (np. dzieci)? Czy tylko dlatego masz się męczyć i nie korzystać z seksu? Przecież seks jest tak samo potrzebą fizjologiczną jak jedzenie i picie. jakoś nikt nie krytykuje tego, że głodny idziesz do McDonalda. Może to zbyt duże uproszczenie, ale seks jest po prostu ludziom potrzebny. Jak go nie ma w domu, to trzeba o nim zapomnieć do grobowej deski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
>>Może to zbyt duże uproszczenie, ale seks jest po prostu ludziom potrzebny. Jak go nie ma w domu, to trzeba o nim zapomnieć do grobowej deski?<< Zaraz, zaraz. Co innego jest szukanie seksu poza domem, gdy w domu go nie ma, albo jest kiepski. Na to pelna zgoda. Ale jesli mamy w domu partnerke/parnera chetnego do seksu, a mimo to szukamy "bratniej duszy" to juz wedlug mnie przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
Do Gosc pytajacy, jednak jest ktoś kto ze mną się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
>>Motylek205 Do Gosc pytajacy, jednak jest ktoś kto ze mną się zgadza<< Byc moze zgadzam sie z toba, ale wlasciwie w jakiej sprawie? Bo jakos nie moge znalezc twojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
ale dla wielu jedzienie ciagle tego samego pieczywa jest po prostu uciązliwe !! kazdy z nas ma zroznicowane jedzenie w domu , gdyby mu zona podawała ciagle tylko schabowego , i tylko pomidorowa i tak latami to tez by poszedł do lokalu na golonko , albo na zurek z jajkiem :) to i nie dziwota ze mimo ze domu zona od sexu nie stroni , to jednak jest to ciagle ta sama zoną ktora znamy na wylot i ktora mimo ze smakuje , to są inne smakołyki - po prostu inne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
występowałam jako gość ale coś/ktoś tu zaburza rozmowę, chodzi o to w każdym razie, że jestem w stałym związku ale po kilku latach walki ze swoim partnerem o leczenie poddałam się i... poznałam mężczyznę z którym seks jest rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
co jest nieuczciwe ? nie uczciwe jest okłamywanie zony , meza , zona sie ciebie pyta jestem dla ciebie najpiekniejsza , a ty zwyczajnie kłamiesz ze tak , a zaraz potem , idac ulicą mijasz sie z kobieta nie dosc ze ubraną ze oczu oderwac nie mozna to jeszcze sexowna ze gdyby tylko kiwneła palcem to bys poszedł z nia w tany , a przynajmniej chciał bys !! czy to kobieta czy mezczyzna podobnie sie mamy .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
>> to jednak jest to ciagle ta sama zoną ktora znamy na wylot i ktora mimo ze smakuje , to są inne smakołyki - po prostu inne !!<< Znam ten bol, pisalem zreszta o tym w innym temacie. I naprawde nie mialbym zadnych skupulow przed skokiem w bok gdyby zona mnie olewala. I powtarzam to juz az do znudzenia. Ale jesli sie stara, robi co moze to mimo wszystko jest inna sytuacja. Trudno, nasza cywilizacja wcisnela nam monogamie i predko sie od niej nie uwolnimy. Chociaz jest calkowicie sprzeczna z natura mezczyzny, a kobiety moze tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest KURFISZONY PIERTOLONE? Czy po takich zdradach możecie spokojne patrzeć w oczy swoim partnerom i udawać że wszystko jest ok, że takie dobre z was ludziska? Wy fałszywe szmaciska!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylek ty szmato piertolona, kurefko!!! Nie wstyd Ci?. Jak jesteś taka mądra to powiedz o tym swojemu mężowi że go zdradzasz, przecież nic złego nie robisz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
Dziekuje autorowi poprzedniego wpisu za odswiezanie tematu. Moze bys tak robil co godzine, zeby temat byl zawsze u gory i na pierwszej stronie. A twoich wypocin i tak nikt nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema kurfiszonie, jak tam, umawiasz się ze mną na ciągniecie mojej pałki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokeninside - Twój mózg chyba też jest broken :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drą się jakby im kto matkę zabijał, zdradzającym poprzysiągają zemstę:D frustracja level expert. śmieszy mnie to i przeraża, że takie cosie istnieją wokół mnie i że ktoś mnie zabije jak zrobię z ciałem co chcę, a kafeteria przyklaśnie. paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brokeninside - Twój mózg chyba też jest broken usmiech.gif x wow, jaki inteligentny hejt. czyżby zdradzony, a więc najczęściej ciasny umysłowo żonkoś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępa szmata jesteś kurefko piertolona. już nie poć się tak, bo i tak nie zmienisz tego faktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken - siorbnij mi pysiora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken -słyszałem, że blaszczysz pytongi brudnym zulom na dworcu pkp, jak możesz, a ja Cię uważałem tylko za kurefkę, teraz to przegiełaś po ch*ju fest. Jepana wywłoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesli mamy w domu partnerke/parnera chetnego do seksu, a mimo to szukamy "bratniej duszy" to juz wedlug mnie przegiecie. x a dla mnie po prostu nie ma sensu ogłaszać oficjalnie, że jest się związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ma to być nieuczciwe, gdy w związku jest Ci źle, ale go utrzymujesz z różnych względów (np. dzieci)? x dla mnie to okrucieństwo gnić w czymś takim i zmuszać dzieci do gnicia w czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokenpisto ! A powiedziałś swojemu partnerowi kurefko piertolona ze nie jesteś z nim w związku i puszczasz szpary na lewo i prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
>>brokeninside87 cześć a ja nie rozumiem tego hejtu na wolnych zdradzających. zazdroszczą im czy co<< Juz jestem, bedziemy tylko musieli ignorowac tego debila co tu sie wydziera, ale to zaden problem. A jaki hejt masz na mysli, o ktorej godzinie to bylo napisane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie sobie mnie ignorowac, mnie to i tak wisi i powiewa, Ale i tak nie zmieni to faktu że jesteście zwykłymi kurfiszonami i ś****wami i kij wam w ryj szmatławce piertolone!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, ze ten maz jest jakims debilem, ze nie zna zycia. Bo na co wlasciwie liczy? Ze moze olewac zone a ona to bedzie znosila? x mnie natomiast szokuje, że ktoś w ogóle może pomyśleć, że ma mnie na własność, jestem sobą a nie czyjaś. ale mimo wszystko, pytający, lepiej być lojalnym jeśli się już tak umówiliśmy. traktujesz zdradę jako karę na niezaspecjalnym, zakompleksionym partnerze bez fantazji. myślałam, że temat jest o wolności a nie o tym jak zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
>>a dla mnie po prostu nie ma sensu ogłaszać oficjalnie, że jest się związkiem<< No tak, ale nawet jesli sie nie oglosi oficjalnie, to i tak jest sie w zwiazku. A tak w ogole jak minal dzien, pisalas wczoraj, ze jakies kolokwium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×