Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga827

Wkładka Jaydess.

Polecane posty

Gość gość
Koleżanko kiedy po założeniu było pierwsze uprawianie sexu i jak spiralę odczuwałaś?Czy chłopak czuje ją w tobie.Czy wkładając ci rekę do pochwy wyczuwa kujace nitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który normalny facet wkłada dziewczynie całą rękę do pochwy tak żeby wyczuć macicie!? Nie nie czuję jej ją ani mój partner nitki są bardzo krótko obcięte :) seks w kilka dni po założeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak psychicznie odczuwasz w sobie wkładkę?Jak masz teraz z okresem i uprawianiem sexu w przypadku braku okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ile sprawdzasz wkładkę u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zakladajcie sobie nic do srodka przed ciaza. Poza tym grozi ci pozamaciczna. Wysunie sie i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie grozi poza macicza spokojnie i jak jest dobrze założona to się nie wysunie.. co za zacofane myślenie czy pani myśli że wypchanie dziecka z macicy ma tutaj cokolwiek do rzeczy to już prędzej po porodzie się wysunie jak macica się dobrze nie obkurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka dla młodych dziewcząt jedt nie dobra.One nie regularnie nie współżyją i często zmieniają partnerów,a wkładki tego nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy używacie tamponów przy wkładce Jaydess?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie od lat używałam tylko tamponów, a moja gin przy wkładce odradzała... Obawiałam się jak to będzie, tymczasem przy wkładce miałam może 3-4 normalne okresy (gdzie użyłam podpasek), a potem już same plamienia, gdzie wystarczała zwykła wkładka higieniczna. Teraz po roku praktycznie w ogóle nie mam plamień ani okresu, więc i tampony niepotrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wkładkę od 2 lat i jeśli mam okres to używam tylko tamponów :) wszystko jest super "wkładka nie lubi jak się zmienia partnerów " a co ta wkładka rozpoznaje penisy? Bez żartów co to za bzdury. Mam 20 lat i jestem pewna że współżyje z moim partnerem częściej niż większość tych kobiet po porodach ze swoimi ... Także proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka zresztą to chyba nie odkrycie że młodzi kochają się częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20- latka ma często w sobie prącia ale nie regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pozwolić 18 letniej córce załozyć tą wkładkę.Doppiera jest po pierwszym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro często to znaczy że regularnie jeśli by było co 2- 3 miesiące to by nie było często... Więc no gratuluję myślenia ja co prawda mam 20 lat i stałego partnera ale zakładałam po pierwszym razie mając 18 i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy będziesz zadowolona dowiesz sie jak zechcesz zaś w ciążę po grzebaniu w macicy mw młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem posiadaczką wkładki.Wielka wygoda ,ale załozyłam po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ja mam wkładkę od 2 miesięcy i ciagle Plamie i krwawię. To jakieś dramat. Może miałam 4 dni gdzie nic się niedzieli. Plamienie mogłabym wytrzymać ale jak w trakcie stosunku zalewam się krwią to chyba coś nie tak... byłam 2 razy na kontroli miałam usg i niby wszystko Ok a czuje się fatalnie !!! Dziewczyny co to może być ? Może moja macica nie toleruje ciała obcego. Dostawałam leki przeciwkrwotoczne ale ciagle jest to samo. Nie mam już siły. Jestem osłabiona , wkurzona i załamana . 1300 zł i tylko same Problemy. Mam ochotę sama ja sobie usunąć bo już nie mam siły .... jeśli chodzi o założenie to mnie bolało i to mocno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto udać się do innego lekarza, który zrobi USG. Możliwe że władka się uszkodziła i ma jakieś ostra krawędzie które ranią macice. Także polecam iść do innego lekarza najlepiej prywatnie który się zajmie sprawa jak należy. Co do pani która mówi że zobaczę jak będę chciała zajsc w ciążę ... No tak zobaczę ale i tak uważam że grzebanie w macicy jest o wiele mniej inwazyjnym sposobem niż grzebanie w naszym układzie hormonalnym który bardzo łatwo zaburzyć na bardzo długi okres czasu - a to powodują tabletki antykoncepcyjne. Także po tym może by dopiero problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz ją założoną jako nieródka czy po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz ją założoną jako nieródka czy po ciąży? Jestwm już 13 lat po cięciu cesarskim. Mam 38 lat. Założyłam wkładkę z myślą o jakiejkolwiek Antykoncepcji bo dlugo żyłam w celibacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge miec wkladki. Boli mnie brzuch i plamie. Jutro ide pozbyc sie tego okropienstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście gdyby pani odpowiedziała że jako nieródka to by bylo bo wkladki to dla kobiet o ciazy a nie, teraz masz co chcialas typowy ciemnogród. przypominam po raz milionowy jeśli chodzi o jaydess to jest ona przeznaczona dla nierodek takze poniewaz jest zmacznie mniejsza niz mirena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak sexu przez tyle lat też ma wpływ na zachowanie wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie - ciemnogród - od tego jest lekarz aby dobrać wkładkę. Po drugie w ciąży miałam cholestaze i do końca życia nie mogę przyjmować hormonów , dlatego założono mi wkładkę jaydess bo wydziela najmniej hormonu!! Wiec nie założyłam sobie wkładki bo jest najmniejsza - kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranginara
ja od 2 lat mam wkładkę levosert - ta sprawdziła sie u mnie rewelacyjnie! nie uogolniajmy prosze! wkladka wkladce nie jest rowna. ja zalozylam swoja głownie ze wzgledu na kompletnie rozregulowany cykl miesiaczkowy. juz po 3 mscach okres sie wreszcie unormowal i wiem ze nie jest choroba. nie musze brac wolnego na żadanie bo nie moge sie podniesc z lozka z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wkładkę zakładałaś na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zapłaciłaś za założenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to że nie ma znaczenia czy kobieta rodziła czy nie - jeśli organizm ma zaakceptować ciało obce to zaakceptuje tak czy siak. Ja nie rodziłam a wkładka od 2 lat służy mi bez zarzutów, więc proszę mi tu nie sypać teoriami jak z ciemnogrodu że wkładka to tylko dla kobiet po ciąży bo to jest zwyczajne kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×