Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga827

Wkładka Jaydess.

Polecane posty

Gość gość
Wkładka jest umiejscowiona w macicy i przez szyjke nie wyjdzie.Pomyliłas ją z krążkiem który zakłada się do ci/py. Tu wysiłek nie wpływa na wypadnięcie tak jak i posuwy w czasie sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jest w macicy to znaczy że nie może się przemieścić? Dobre sobie, mam wkladke i na jej temat bardzo dobrze się doinformowałam u KOMPETENTNEGO LEKARZA. I on poinformował mnie że przez pierwsze tygodnie wkładka się dopasowywuje i nie powinno się ani uprawiać seksu ani zbytniego wysiłku w tym okresie, a krążek w jak to zostało określone "cip*e" to zupełnie inna sprawa i trochę kultury może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wkładkach opinie raczej nie zbyt pozytywne, bóle podbrzusza, podwyższone ryzyko zapaleń, upławy, ryzyko ciąży pozamacicznej, nie jest polecana kobietom, które nie miały dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak całkowicie bezproblemowej antykoncepcji dla kobiet.Co ma zrobić więc jak ma chęć na sex.Stosuje to co w danej chwili wydaje się bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka dobra jak nie stwarza problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wypowiedzi wyżej "a kto umarł też nie żyje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie przekonują wkładki ani "Mirena" ani "Jaydesse"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszą, dla mnie jaydess to najlepsze co może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mając tę wkładkę masz chęć na bzykanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy majac wkładkę jestes wilgotna w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak każda kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie poluzuje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając wkładkę jestem sucha w pochwie.Co to moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka wpływa na suchość w pochwie,działanie hormonów i niechęć do sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś sucha? To nie zwalaj tego na wkladke tylko pogadaj z Twoim partnerem żeby Cię bardziej podniecił mam wkladke 1,5 i nigdy nie miałam ani nie mam problemu z byciem mokrą serio dziewczyny. To jest efekt placebo sobie coś wmawiacie zamiast poszukać realnej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoduje jakieś dziwne bóle brzucha, ni to jajniki, ni macica, ni pochwa i takie niespecyficzne skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia39
Drogie panie wkładka u każdej z nas może inaczej się zachowywać i nasz organizm inaczej reagować. Moja koleżanka ma Mirenę już 3 lata i jest mega zadowolona nawet miesiączek nie ma ja mam Jaydess od 8-śmiu miesięcy i tak średnio jestem zadowolona bo ciągle chodzę z wkładką higieniczną mam ,,niby,,miesiaczki bo to nawet nie jest krew a teraz się przestraszyłam bo zaczęłam krwawić po stosunku żywą krwią nawet z małymi skrzepami co trwało krótko ale coś jeszcze wyleciało przez kolejne 3 dni z małymi skurczami brzucha i jajników i teraz nie wiem czy to miesiączka czy coś innego ? Ostatnio miałam takie plamienie niby miesiączkę 12 kwietnia więc nie wiem juz sama o co tu chodzi .Wydawało mi się że powinno się to juz uspokoić i jakoś ustabilizować ,czy któraś z was miała podobne problemy ?? Nie wspomnę o nawracających dyskomfortach w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta wkładka nie kaleczy ci macicy w czasie silnych posuwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia39
Nie wiem kto to pisze ale to co wypisujesz to jakaś bzdura jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie kaleczy mi macicy a potrafimy szaleć z moim chlopakiem :p na poczatku po założeniu się zaleca 3 tygodnie przerwy w seksie a później na spokojnie bo mogą być delikatne plamienia ale to tylko na początku późnej już jest cud miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoda i chęć do bzykania to zalety wkładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ginekolog zaproponował wkładkę levosert i się na nią zdecydowałam. Pierwsze 2 miesiące fakt miałam bardzo mocne krwawienia jednak ginekolog informował mnie o tym, że tak może być. Od 7 miesiąca mam takie 3 dniowe plamienia tylko jednak pojawiają się one regularnie jak w zegarku. To fakt, ze od razu po założeniu 3 tygodnie należy się wstrzymać od stosunku oraz zbyt dużego wysiłku ponieważ wkładka musi się odpowiednio ułożyć w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie lekarze częściej proponują wkładki gdyż kobiety lepiej je tolerują i maja wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieksze wiadomości u kobiet i coraz częsciej sięgają po spiralę.Jest wygodna i spęlnia antykoncepcję,a u niektórych pozwala zapomnieć o okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywniwie wypowiadają się o spirali yr panie które nie zaciążają i nie mają z nią problemów.Spirala powoduje niechęć do sexu/hormony/ale niektóre na to nie zważają.Uważają ze z wiekiem chęć zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale skoro jest wiele osoby pozytywnie się wypowiadajacych jak ja :) to może właśnie nie wkładka w większości jest przyczyną jakiś problemow a efekt placebo - wmawianie sobie, albo niedostateczne dbanie o siebie, bo jeśli np ma się jakieś infekcje zwalenie na wkladke FO jedno ale może zająć się dobrze higiena zarowno swoją jak i partnera pomoże. Tabletki antykoncepcyjne to dopiero hormony - same hormony w tabletkach to prędzej uwierzę że kota wpływać na nastrój niż wkładka która w większości chroni dzięki uwalnianiu MIEJSCOWO hormonów z grupy progestagentów a nie tak jak Tabletki bombardujace CAŁY organizm głównie hormonami z grupy estrogenów które faktycznie mogą zwariować organizm :)pozdrawiam i polecam jaydess :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadają się tu sporadycznie dziewczyny mające spiralę.Ogólnie pań mających spiralę jest mało.Stad też wiadomości jak się ona zachowuje są skąpę.Dlatego tu nie mozna znależć wyczerpujących wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niszowa sprawa spirala, głównie "kliniki" i gabinety promują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×