Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga827

Wkładka Jaydess.

Polecane posty

Gość gość
Wazektomia jest odwracalna. Tak, zgoda, szanse na rewazektomię maleją w czasie. Tylko widzisz, plemniki nadal są produkowane, można je pobrać bezpośrednio, nawet jeśli odwrócenie się nie powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazektomia u meżczyzny to nie to samo co podwiązanie jajowodów u kobiet. U mężczyzn to zabieg 15 minutowy. Mały, ze znieczuleniem miejscowym. U kobiety to duża operacja z anestezjologiem, etc. Także nie wprowadzaj w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kobiety dziura zostaje i moze z niej korzysrać,natomiast u mężczyzny pracie sie nie bedzie podnosiło.I co wtedy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy załozenie wkładki bardzo boli u nieródki. Jakie badanie trzeba przed założeniem wykonać Iaki jest koszt wkładki z załozeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sprawdzasz sobie sznureczki?Jak jest z ochotą na sex.jakie badania wykonałaś przed załozeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, wkładkę jaydess założyłam 2 miesiące temu. Plusy: nie biorę tabletek brak okresu Minusy: nie biorę tabletek, więc pogorszyły mi się włosy (tabletki są bardzo dobre na włosy i cerę), wypadają, ponoć do pół roku mogą. Szybciej się przetłuszczają bolało jak mierzono mi wielkość macicy podczas zakładania Waga taka sama. Po założeniu miałam 2 tygodnie krwawienia. Potem ustąpiło i do dziś nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, sznureczków nie czuję, zostały obcięte do minimum. Wazektomia nie ma wpływu na seks. Trzeba być idiotą, żeby myśleć, że coś się zmienia oprócz płodności. Tak samo jak sterylizacja u kobiet, jajniki nadal działają tylko jajeczko ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkcja jajeczek idzie to gdzie są wydalane?Podobnie jest z plemnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteś nieródką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładkę organizm musi przyjąć.Tylko próba pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia39
Drogie Panie mam pytanko ,czy któraś z was po kilku miesiącach od założenia wkładki miała objawy uczucia gorąca i czerwonej skóry twarzy ? Mierzyłam ciśnienie jest w porządku ,mam 40 lat czyżby powoli zaczynała mi się menopauza ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam takich objawów, a na menopauzę chyba za wcześnie - moja mama ma 48lat i ani śladu przekwitania ;) Jeśli Ci nie minie to do lekarza trzeba, hormony może zbadać, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie rodziłam, dlatego Jaydess, jest malutka. Okresu nie mam, jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz chęć na bzykanie częste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta mama w wieku 48 lat posiada spiralę i jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie raz pisałam w tym wątku mam jaydess już 1.5 roku i zarówno jak jak i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni. Mam 20 lat, nigdy nie rodziłam :) okresy mam w miarę normalnie, nie przytyłam No ogólnie mam zamiar za rok wymienić na kolejną jaydess :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku już można założyć tę wkładkę.Mam 17 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama nie ma spirali ;) Do 17-latki - przed osiemnastką to raczej tylko wizyta z mamą u gina, bo samej bez zgody rodzica lekarz Ci spirali nie założy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto cię namówił do załozenia spirali i w jakim wieku załozyłaś? Przecież sama nastolatka juz w wieku 16 lat moze chodzic do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to była twoja pierwsza antykoncepcja?Po ilu miesiącach od stracenia błony już załozyłas spiralę?Dziewczyny w tym wieku boją się spirali gdyż może to wpływać na ich przyszłą płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak była to moja pierwsza antykoncepcja po 3 miesiącach od pierwszego współżycia :) wkładka ta wydziela hormony w bardzo małej ilości i tylko miejscowo - jaydess jest o tyle dobra ze po jej usunięciu od razu można zjeść w ciążę bez żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad miałaś wiadomości odnosnie załozenia spirali w tak młodym wieku?Ile taki zabieg cie kosztował?Z kim konsultowałaś załozenie spirali w młodym wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem posiadaczką spirali hormonalnej i matką 2 córek dorosłych. Ze spirali jestem bardzo zadowolona jednak w tak młodym wieku nie namawiałam córek do ich zakładania.One w młodym wieku nie maja ciągłego sexu.Po porodzie starszą namówiłam na jej załozrnie. Jest tez zadowolona.Spirala zwalnia z myslenia o antykoncepcji,okres zaginął i o zdrowiu sie nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultowalam z moim ginekologiem, nadmienię że jest to ceniony specjalista i położnik - to on założył mi wkladke :) Do pani która mówi że młode kobiety nie maja ciągłego seksu - mogę zapewnić, że mają go wiecej niż kobiety po ślubie :) Wkładka JAYDESS NA BOGA JEST PRZEZNACZONA DLA NIERÓDEK I MLODYCH DZIEWCZYN ludzie ja naprawdę nie rozumiem ona jest mniejsza od mireny dlatego idealna dla młodych dziewczyn, czemu matki uważają żeby lepiej młoda dziewczyna się faszerwala tabletkami bo metoda która jest lepsza, wygodniejsza i mniej inwazyjna (tak jak mówiłam jaydess uwalnia małą ilość hormonów miejscowo a nie tak jak tabletki które bombarduja cały organizm) dopiero po ślubie i porodzie - bez sensu no ale każdy robi jak uważa Razem z wizytą i badaniem przed, cena wkładki i założeniem kosztowało nas to jakieś 700 zł czyli mniejwiecej koszt porównywalny z tabletek które się kupuje przez te powiedzmy 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wisz co będzie z toba ,gdy bedziesz chciała zajść w ciążę.Odnośnie sexu panien to mają częściej ale nie regularnie jak mężatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po tabletkach to się niby wie co będzie? Mam o wiele wiecej pewności że jak wyjmę wkladke to zajdę w ciążę niż dziewczyna która dwa lata faszeruje swój organizm hormonami w tabletkach, które całkowicie zatrzymują jajeczkowanie. Z reguły jak się dziewczyna zabezpiecza w sposób inny niż gumki u partnera to odbywa regularne stosunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda dziewczyna dobrze zabezpiecza sie w czasie uprawiania sexu.Jest z nielicznych która podjęła skuteczną antykoncepcję jak zaczęła wsółzycie z mężczyzną.Wiąże sie to tez ze miała gotówkę aby podnieś tak duze wydatki na spiralę,z ryzykiem czy organizm przyjmie.Także jej wiedza o antykoncepcji jest duza.Czy matka ci udzieliła takiej wiedzy ?,Czy zdobyłśaś w szkole i to w polskiej.Obecne młode dziewczynny to antykoncepcyjne analfalbetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo madra dziewczyna,która rozpoczynając aktywne zycie sexualne załozyła spiralę.Taki a spirale zakładają młode francuzki.. Problem dziewczyn w Polsce to teżgotówka na takie usługi ,gdyż NFZ ich nie refunduje.Tylko madrość ich mam zafunduje im spiralę.Matki nie przekazują córkom dorosłym swoich doświadczeń z antykoncepcją,a szkoła na temat antykoncepcji milczy.Dlatego mam pytanie to tej młodej ggdzie zdobyła taka wiedzę.Panie w szkole nawet dziewczynom nie pokazuja jak wyglada spirala antykoncepcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając wkładkę kobieta nie myśli o antykoncepcji,a tym samym o swoim zdrowiu.W młodym wieku wkładka spowoduje zanikm okresu.Antykoncepcja pewna lecz ryzykowna.Ty majac słabe krwawienie teraz całkowicie sie go pozpawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy mam dużą wiedzę, ale wiem jedno, że nie chciałam zarówno w wieku 18 lat jak i teraz 20 zostać mamą a mój partner tatą :) wkładki są coraz bardziej popularne mimo iż istnieje szansa, że może się "nie przyjąć" chociaz nie znam osobiście żadnego takiego przypadku :) na zachodzie młode dziewczyny mają łatwiej bo mienie czegoś w organizmie to nie jest temat tabu, albo tak jak nie raz tutaj slyszalam nawet od mojej lekarki rodzinnej "dziecko to nie po bożemu i powoduje raka" no co za bzdury naprawde. Mogę do wypowiadac bo wiem PO SOBIE Sama mam jaydess dlatego w ogóle jestem na tym wątku - żeby pilnować i naprawde poswadczac że nie ma się czego bać lub co gorsza że to nie jest grzech albo nie powoduje raka serio :p W Polsce jest to dość drogie bo płacimy " na raz" ale proszę mi uwierzyć Liczyliśmy to jako że jesteśmy studentami haha i koszt calowciowy jest niemal taki sam jak zwyczajnych tabletek :) a jaka wygoda Ja okres mam prawie normalnie tylko dłuższy cykl i krawawienie mniej obfite :) Moja mama co prawda po porodzie ale w młodości stosowała mirene jednak jest ona większa i dla młodych kobiet nie zbyt polecana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×